Demiz Hebing

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - GP DESTIL Elite/Beloften 01-12-2019 25
TC - GP DESTIL Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 01-12-2019 40
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften 24-11-2019 29
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 24-11-2019 50
Jubileum Veldritweekend Elite/Beloften 23-11-2019 9
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 17-11-2019 24
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 17-11-2019 40
Nationale veldrit (tevens RK Noord/Oost) Elite/Beloften 03-11-2019 4
Nationale veldrit (tevens RK Noord/Oost) Elite/Beloften 03-11-2019 8
Nationale veldrit (tevens RK Noord/Oost) Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 03-11-2019 18
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite/Beloften 02-11-2019 30
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 02-11-2019 60
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 29-09-2019 34
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 2) Beloften 21-07-2019 24
3 Nations Cup - Bar End Trophy Elite-Mannen/Beloften 07-07-2019 21
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Elite-Mannen/Beloften 23-06-2019 27
NK MTB Eliminator Mannen (15+) 21-06-2019 8
Zwiep Trek mtb cup Elite-Mannen/Beloften 12-05-2019 11
Koningscup Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 22
Grote prijs Kivada Elite-Mannen/Beloften 24-03-2019 25
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 30-12-2018 22
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Elite/Beloften 23-12-2018 22
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 23-10-2018 36
3 Nations Cup (N-dag 2) Zoetermeer - C2 Elite-Mannen/Beloften 26-08-2018 23
NK Eliminator Mannen (15+) 24-08-2018 3
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Beloften 22-07-2018 19
3 Nations Cup Houffalize (B) - C1 Elite-Mannen/Beloften 01-07-2018 46
3 Nations Cup Wetter (D) - C2 Elite-Mannen/Beloften 10-06-2018 32
3 Nations Cup Erezée (B) - C2 Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 42
25ste NLcup - Heeswijk Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 19
NLcup - Koningscup Havelte Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 18
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 29
3 Nations Cup Saalhausen (D) - C2 Elite-Mannen/Beloften 15-04-2018 47
3 Nations Cup Beringen (B) - C1 Elite-Mannen/Beloften 08-04-2018 59
NLcup - Wollebrand Elite-Mannen/Beloften 01-04-2018 8
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 28-12-2017 27
Nationale veldrit van Wierden Diverse Licentiecategorieen 17-12-2017 22
Nationale veldrit van Wierden Elite/Beloften 17-12-2017 11
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 19-11-2017 28
Janet Memorial Elite/Beloften 18-11-2017 20
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Elite/Beloften 04-11-2017 5
17e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 24-10-2017 37
World Cup XCE - City Mountainbike Apeldoorn Diverse Licentiecategorieen 03-09-2017 28
Benelux Cup Junioren 27-08-2017 12
Benelux Cup - Kluisbergen Junioren 20-08-2017 29
Benelux Cup - Vayamundo MTB Cup Junioren 30-07-2017 24
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Junioren 16-07-2017 19
Giant NK MTB Eliminator Mannen (15+) 14-07-2017 6
NL Cup - Stappenbelt Trophy Junioren 02-07-2017 18
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Junioren 18-06-2017 7
Benelux Cup - Eupen MTB Weekend Junioren 21-05-2017 43
NL Cup - Wollebrand MTB wedstrijd Junioren 14-05-2017 9
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Junioren 17-04-2017 35
Benelux Cup - GP Stad Beringen Junioren 09-04-2017 38
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Junioren 02-04-2017 9
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Junioren 26-03-2017 15
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Junioren 19-03-2017 14
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junioren 08-01-2017 30
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Junioren 28-12-2016 11
Veldrit Norg Junioren 26-12-2016 8
24e Veldrit van Woerden Junioren 17-12-2016 6
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 10-12-2016 12
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Junioren 27-11-2016 9
5e Nationale Veldrit Rhenen Junioren 26-11-2016 15
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Junioren 19-11-2016 4
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 12-11-2016 19
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Junioren 05-11-2016 4
Nationale veldrit Junioren 30-10-2016 7
16e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 25-10-2016 12
Veldrit Zeeland Junioren 16-10-2016 8
Rabocyclocross Lierop Junioren 08-10-2016 6
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Junioren 02-10-2016 30
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 25-09-2016 19
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Junioren 28-08-2016 26
Pearl Izumi Cup - Houffalize (dag 2) - Benelux Championship MTB 2016 Junioren 31-07-2016 32
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 2 Junioren 17-07-2016 25
Pearl Izumi Cup Landgraaf Junioren 26-06-2016 27
Baggelhuizerplas MTB Junioren 19-06-2016 15
MTB Cup Heeswijk Junioren 12-06-2016 20
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 2) Junioren 05-06-2016 55
Montferland MTB Cross Country powered by Specialized Junioren 04-06-2016 4
Koningscup Junioren 24-04-2016 21
Zwiep Trek MTB Cup Junioren 17-04-2016 20
Pearl Izumi Cup - Beringen (dag 2) Junioren 10-04-2016 47
MPL Stappenbelt Trophy Junioren 28-03-2016 19
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Junioren 20-03-2016 18
5e Internationale Cyclocross Rucphen Junioren 23-01-2016 18
Sportlandgoed cyclocross Junioren 17-01-2016 3
NK VELDRIJDEN Junioren 10-01-2016 18
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 03-01-2016 16
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Junioren 28-12-2015 13
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Junioren 26-12-2015 13
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Junioren 20-12-2015 11
23e Veldrit van Woerden Junioren 19-12-2015 5
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Junioren 21-11-2015 6
4e Nationale Veldrit Rhenen Junioren 14-11-2015 6
11BERGEN VELDRITTEN 2015 Junioren 08-11-2015 16
Nationale veldrit Almelo Junioren 01-11-2015 8
RABOBANK RK Veldrijden Noord-Oost Junioren 31-10-2015 8
Rabocyclocross van Lierop Junioren 24-10-2015 18
15e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 20-10-2015 14
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Junioren 04-10-2015 42
1e Beneluxcup Landgraaf - dag 1 Nieuwelingen 22-08-2015 33
KNWU NK MTB 2015 Nieuwelingen 18-07-2015 23
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Nieuwelingen 14-06-2015 15
MTB Cup Heeswijk Nieuwelingen 31-05-2015 11
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Nieuwelingen 16-05-2015 18
Koningscup Nieuwelingen 26-04-2015 13
Zwiep Trek MTB cup Nieuwelingen 19-04-2015 13
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 05-04-2015 24
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuwelingen 22-03-2015 31
NK Veldrijden Nieuwelingen 10-01-2015 29
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Nieuwelingen 04-01-2015 18
12e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2014 14
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Nieuwelingen 01-11-2014 6
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 25-10-2014 24
MPL Stappenbelt MTB Trophy 2014 (dag 2) Nieuwelingen 28-09-2014 7
Finale topcompetitie Nieuwelingen 30-08-2014 18
Specialized NK Mountainbike Nieuwelingen 12-07-2014 9
3e Topcompetitie Mountainbike Nieuwelingen 05-07-2014 11
MTB Trophy Sittard-Geleen Nieuwelingen 29-06-2014 20
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Nieuwelingen 15-06-2014 17
MTB CUP Heeswijk Nieuwelingen 01-06-2014 17
NK MTB Eliminator Nieuwelingen 11-05-2014 7
KOGA cup Nieuwelingen 27-04-2014 27
Internationale 15e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 20-04-2014 26
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuwelingen 23-03-2014 35
Nationale veldrit Nieuwelingen 03-11-2013 32
Beneluxkampioenschappen Mountainbike Funklasse Jeugd (13-14 jr.) 07-09-2013 19
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Jongens Cat. 7 01-06-2013 18
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 6 (13 jaar) 24-03-2012 23
Autohuis Eickhof Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 17-04-2011 40
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 7 (14 jaar) 19-03-2011 21
LJW Honselersdijk Jeugd 11 jaar Categorie 4 25-09-2010 20
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 11 jaar Categorie 4 04-09-2010 16
Rabobank MTB Jeugdcup Jeugd 11 jaar Categorie 4 19-06-2010 17
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 22-05-2010 30
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 11 jaar Categorie 4 08-05-2010 19
2e LJC MTB Breda Jeugd 11 jaar Categorie 4 17-04-2010 19
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 10 jaar Categorie 3 05-09-2009 4
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 10 jaar Categorie 3 20-06-2009 17
LJC MTB Breda Jeugd 10 jaar Categorie 3 25-04-2009 3
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 7 28-05-2008 16
Fietswereld Bouwman Landelijke MTB Jeugdwedstrijd Jeugd 9 jaar Categorie 2 15-03-2008 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.