Daphne Vries

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
ICW Wintercompetitie Noord 2019-2020 Diverse Licentiecategorieen 10-11-2019 6
ICW Wintercompetitie Noord 2019-2020 Diverse Licentiecategorieen 26-10-2019 4
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Junior-Vrouwen 25-08-2019 5
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 2) Junior-Vrouwen 21-07-2019 5
3 Nations Cup - Bar End Trophy Junior-Vrouwen 07-07-2019 3
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Junior-Vrouwen 23-06-2019 2
Grote prijs Kivada Junior-Vrouwen 24-03-2019 4
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 06-01-2019 1
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 09-12-2018 1
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park (N-day 2) Sittard - C1 Junior-Vrouwen 16-09-2018 3
3 Nations Cup (N-dag 2) Zoetermeer - C2 Junior-Vrouwen 26-08-2018 5
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Junior-Vrouwen 22-07-2018 4
3 Nations Cup Houffalize (B) - C1 Junior-Vrouwen 01-07-2018 11
3 Nations Cup (N-dag 2) Spaarnwoude - C2 Junior-Vrouwen 24-06-2018 7
3 Nations Cup Wetter (D) - C2 Junior-Vrouwen 09-06-2018 8
3 Nations Cup Erezée (B) - C2 Junior-Vrouwen 03-06-2018 5
3 Nations Cup Eupen (B) - C2 Junior-Vrouwen 06-05-2018 6
NLcup - Koningscup Havelte Junior-Vrouwen 29-04-2018 4
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Junior-Vrouwen 22-04-2018 12
3 Nations Cup Saalhausen (D) - C2 Junior-Vrouwen 15-04-2018 7
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Junior-Vrouwen 18-03-2018 4
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Junior-Vrouwen 13-01-2018 18
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-12-2017 12
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-11-2017 22
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-10-2017 38
Benelux Cup Finale - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Nieuweling-Meisjes 24-09-2017 3
Benelux Cup Nieuweling-Meisjes 27-08-2017 5
Benelux Cup - Kluisbergen Nieuweling-Meisjes 20-08-2017 5
Benelux Cup - Vayamundo MTB Cup Nieuweling-Meisjes 30-07-2017 2
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Nieuweling-Meisjes 16-07-2017 5
NL Cup - Stappenbelt Trophy Nieuweling-Meisjes 02-07-2017 5
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Nieuweling-Meisjes 24-06-2017 2
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Nieuweling-Meisjes 18-06-2017 3
NL Cup - MTB Cup Heeswijk Nieuweling-Meisjes 28-05-2017 4
Benelux Cup - Eupen MTB Weekend Nieuweling-Meisjes 21-05-2017 2
NL Cup - Wollebrand MTB wedstrijd Nieuweling-Meisjes 14-05-2017 2
NL Cup - Koningscup Nieuweling-Meisjes 30-04-2017 3
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Nieuweling-Meisjes 17-04-2017 7
Benelux Cup - GP Stad Beringen Nieuweling-Meisjes 09-04-2017 5
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Nieuweling-Meisjes 02-04-2017 7
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Nieuweling-Meisjes 26-03-2017 2
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Nieuweling-Meisjes 19-03-2017 3
Pearl Izumi CUP FINALE - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Nieuweling-Meisjes 25-09-2016 4
Pearl Izumi Cup - Esch Sur Alzette (dag 2) Nieuweling-Meisjes 18-09-2016 3
NK Streetrace Diverse Licentiecategorieen 03-09-2016 3
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Nieuweling-Meisjes 28-08-2016 6
Pearl Izumi Cup - Houffalize (dag 2) - Benelux Championship MTB 2016 Nieuweling-Meisjes 31-07-2016 6
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 1 Nieuweling-Meisjes 16-07-2016 3
Pearl Izumi Cup Landgraaf Nieuweling-Meisjes 26-06-2016 3
Baggelhuizerplas MTB Nieuweling-Meisjes 19-06-2016 3
MTB Cup Heeswijk Nieuweling-Meisjes 12-06-2016 4
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 2) Nieuweling-Meisjes 05-06-2016 9
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 7 21-05-2016 22
Koningscup Nieuweling-Meisjes 24-04-2016 4
Zwiep Trek MTB Cup Nieuweling-Meisjes 17-04-2016 5
MPL Stappenbelt Trophy Nieuweling-Meisjes 28-03-2016 7
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Nieuweling-Meisjes 20-03-2016 5
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 4
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 6 26-09-2015 20
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 6 19-09-2015 24
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 6 27-06-2015 21
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 13-06-2015 4
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 07-06-2015 47
LJC Wijchen Jeugd Cat. 6 06-06-2015 23
LJC Jeugd Cat. 6 30-05-2015 19
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 6 16-05-2015 15
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 6 10-05-2015 20
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 6 09-05-2015 14
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 6 02-05-2015 14
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2015 34
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 6 25-04-2015 9
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 6 18-04-2015 17
Eierrace Jeugd Cat. 6 06-04-2015 40
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 6 28-03-2015 20
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 21-03-2015 12
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 14-03-2015 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-01-2015 11
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 20-12-2014 19
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 6 30-11-2014 17
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 02-11-2014 21
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 26-10-2014 27
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 5 29-06-2014 23
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 14-06-2014 7
3de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 5 25-05-2014 20
Wieleronde van Wolvega Jeugd Cat. 4 30-06-2013 14
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 32
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 01-06-2013 3
2de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 4 26-05-2013 10
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Jeugd Cat. 4 05-05-2013 15
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2013 17
Woonexpo Kapenga Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-04-2013 21
Eierrace Jeugd Cat. 4 01-04-2013 29
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 26-08-2012 16
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 3 18-08-2012 14
33e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 3 14-07-2012 14
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 3 01-07-2012 19
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 3 09-04-2012 25
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2012 Jeugd Cat. 3 (10 jaar) 24-03-2012 17
Baggelhuizerplas MTB weekend Funklasse Jeugd (8-10 jr.) 05-03-2011 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.