Andre Looij

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
64e Profronde van Zevenbergen Professionals 11-08-2019 12
De Gouden Pijl Professionals 04-08-2019 23
Mijl van Mares Professionals 03-08-2019 16
47e editie Profronde Westland Professionals 01-08-2019 17
78e profronde van Made Professionals 11-05-2019 9
TCM - 59ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 23-02-2019 3
Profronde van Almelo Professionals 31-08-2018 5
Rush Hour Professionals 28-08-2018 20
62ste Ronde van Midden Nederland M_ELITE 26-08-2018 67
Veenendaal Veenendaal Classic M_ELITE 22-08-2018 80
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-07-2018 19
Ronde van Obdam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-07-2018 12
64e Wielerronde van Maasdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 04-07-2018 11
Ronde van Warmenhuizen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-06-2018 5
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 4
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 25
34e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 4
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 9
TCM - 49e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 07-04-2018 38
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 17-03-2018 6
Profronde van Drenthe M_ELITE 11-03-2018 16
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 33
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 30-12-2017 12
Profronde Almelo Professionals 25-08-2017 12
Gouden Pijl Professionals 08-08-2017 8
37e Profwielerronde van Oostvoorne Professionals 03-08-2017 9
Ridderronde Maastricht Professionals 02-08-2017 10
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Professionals 27-07-2017 12
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Elite Men Eindklassement 18-06-2017 89
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2017 24
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 17-06-2017 90
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 16-06-2017 8
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 15-06-2017 10
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 14-06-2017 96
Rush Hour Professionals 12-05-2017 17
41ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 12-03-2017 16
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Diverse Licentiecategorieen 05-02-2017 4
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Diverse Licentiecategorieen 05-02-2017 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 06-11-2016 2
Profronde van Almelo Professionals 26-08-2016 13
Arnhem-Veenendaal Classic M_ELITE 19-08-2016 37
Rabobank Gouden Pijl Professionals 09-08-2016 20
6e (Prof) Cityronde van Tiel Professionals 31-07-2016 19
44e Wateringse Wielerdag Professionals 28-07-2016 6
50e KermisKoers Luyksgestel Professionals 27-06-2016 51
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Professionals 25-06-2016 96
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk Elite Men Eindklassement 19-06-2016 111
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 19-06-2016 12
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 18-06-2016 121
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 17-06-2016 11
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 16-06-2016 31
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 15-06-2016 124
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 1
Profronde van Almelo Professionals 28-08-2015 16
Spektakel van Steenwijk (geannuleerd: Amateurs) Professionals 04-08-2015 14
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal Professionals 03-08-2015 9
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Professionals 28-06-2015 9
ZLM Roompot tour Under 23 Eindklassement 18-04-2015 15
ZLM Roompot tour Under 23 18-04-2015 16
ZLM Roompot tour Under 23 17-04-2015 9
Energiewacht Dwars door Drenthe M_ELITE 15-03-2015 38
NK Baanwielrennen Elite-Mannen/Beloften 29-12-2014 6
NK Baanwielrennen Elite-Mannen/Beloften 28-12-2014 7
NK Baanwielrennen Elite-Mannen/Beloften 27-12-2014 4
NK DERNY Elite-Mannen/Beloften 14-12-2014 3
Rabo Baronie Breda Classic M_ELITE 21-09-2014 7
61e Ronde van Hank (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-09-2014 17
58e Ronde van Midden-Nederland M_ELITE 31-08-2014 3
Profronde van Almelo Professionals 29-08-2014 10
Arnhem-Veenendaal Classic M_ELITE 22-08-2014 16
Rabobank Gouden Pijl Professionals 12-08-2014 14
NK Weg Beloften, Vrouwen en Professionals Beloften 28-06-2014 39
44 e Ronde van Nieuwendijk Elite-Mannen/Beloften 21-06-2014 3
Royal Smilde Olympia's Tour M_ELITE 17-05-2014 36
Royal Smilde Olympia's Tour Elite Men Eindklassement 17-05-2014 40
Royal Smilde Olympia's Tour M_ELITE 16-05-2014 7
Royal Smilde Olympia's Tour M_ELITE 15-05-2014 12
Royal Smilde Olympia's Tour M_ELITE 14-05-2014 7
Royal Smilde Olympia's Tour M_ELITE 13-05-2014 8
Royal Smilde Olympia's Tour M_ELITE 12-05-2014 52
28e Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 23-03-2014 18
Albert Achterhes Pet Ronde van Drenthe M_ELITE 15-03-2014 36
54ste Internationale Ster van Zwolle M_ELITE 08-03-2014 7
Nederlandse Baankampioenschappen Elite-Mannen/Beloften 30-12-2013 5
Nederlandse Baankampioenschappen Elite-Mannen/Beloften 29-12-2013 12
Nederlandse Baankampioenschappen Elite-Mannen/Beloften 28-12-2013 11
Ronde van Lisse Junioren 22-09-2013 2
Rabo Wielerronde van Purmerend Diverse Licentiecategorieen (C) 15-09-2013 2
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 07-09-2013 53
64e Ronde van Naaldwijk Junioren 27-08-2013 9
39e Ronde van De Lier Junioren 20-08-2013 11
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 5
Rabobank wielerronde van Hoogeveen Junioren 13-07-2013 12
28e Ronde van Kwintsheul Junioren 11-07-2013 1
59e Ronde van Maasdijk Junioren 03-07-2013 5
Kogaronde van Zuid Oost Friesland Junioren 15-06-2013 2
Rabobank tijdritten Wielerfestival Montferland Junioren 09-06-2013 13
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junioren 05-06-2013 13
Landal Omloop door Het Land van Bartje Junioren 26-05-2013 7
District Kampioenschap Noord-Holland Junioren 20-05-2013 3
LJW Bleiswijk Junioren 19-05-2013 6
Hel van Voerendaal Junioren 05-05-2013 11
59e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 30-04-2013 1
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 21-04-2013 2
30e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 20-04-2013 2
9e Accon AVM Wouden Klassieker Junioren 14-04-2013 2
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 13-04-2013 7
Ronde van Waddinxveen Junioren 01-04-2013 4
41e Ronde van het Lage Land Junioren 24-03-2013 1
NK Omnium, NK Jeugd/Nieuwelingen Junioren 09-02-2013 1
NK Baan Duur/Sprint Junioren 30-12-2012 1
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2012 3
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2012 1
NK Baan Duur/Sprint Junioren 28-12-2012 1
NK Baan Duur/Sprint Junioren 27-12-2012 4
Rabo wielerronde van Purmerend Junioren 16-09-2012 6
17de Kleine Omloop van de Veenkolonien Junioren 01-09-2012 26
40e Wielerdag van Wateringen Junioren 26-07-2012 14
DK Noord-Holland (El./Bel./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junioren 28-05-2012 3
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Junioren 29-01-2012 3
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Junioren 29-01-2012 7
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Junioren 28-01-2012 2
NK Baanwielrennen Duur en Sprint Junioren 30-12-2011 3
NK Baanwielrennen Duur en Sprint Junioren 30-12-2011 2
NK Baanwielrennen Duur en Sprint Junioren 29-12-2011 14
NK Baanwielrennen Duur en Sprint Junioren 29-12-2011 3
NK Baanwielrennen Duur en Sprint Junioren 28-12-2011 1
NK Baanwielrennen Duur en Sprint Junioren 27-12-2011 1
NK Baanwielrennen Duur en Sprint Junioren 27-12-2011 5
Velodrome op Zondag Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-11-2011 1
NK 15-18 jarigen en Elite zonder contract Nieuwelingen 18-06-2011 3
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2011 35
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Nieuwelingen 29-05-2011 3
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 28-05-2011 1
48e Flevotour Nieuwelingen 14-05-2011 14
Omloop van Margraten Nieuwelingen 08-05-2011 2
57e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 30-04-2011 1
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 09-04-2011 20
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 02-04-2011 8
NK Omnium en NK Jeugd/Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 06-03-2011 2
NK Omnium en NK Jeugd/Nieuwelingen Nieuwelingen 06-03-2011 2
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 11-07-2010 6
Districtskampioenschappen Nieuwelingen 24-05-2010 2
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 118
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 58
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 3
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 6
4e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 24-04-2010 9
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 10-04-2010 3
Omloop Noord West Overijssel Nieuwelingen 27-03-2010 13
52e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 21-03-2010 3
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 30-08-2009 2
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 7 23-08-2009 1
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 7 12-07-2009 1
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 05-07-2009 1
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-06-2009 1
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 21-06-2009 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2009 1
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 30-05-2009 1
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 7 24-05-2009 1
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 17-05-2009 1
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 7 10-05-2009 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2009 1
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 7 02-05-2009 1
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2009 1
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 7 19-04-2009 1
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 7 13-04-2009 1
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 7 12-04-2009 1
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 05-04-2009 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 29-03-2009 1
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 28-09-2008 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 14-09-2008 1
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 6 15-06-2008 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 13 jaar 14-06-2008 1
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6-1 31-05-2008 1
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 6 25-05-2008 2
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 6 12-05-2008 2
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 6-2 11-05-2008 2
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 6-2 27-04-2008 6
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 6-2 19-04-2008 1
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6-1 13-04-2008 1
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 6 06-04-2008 2
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 6 30-03-2008 1
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 6 15-03-2008 1
Open Fries Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 02-09-2007 1
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 5 26-08-2007 1
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 5 19-08-2007 1
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 5 07-07-2007 2
Olympia landelijke jeugd wedstrijd Jeugd Cat. 5 01-07-2007 1
Ronde van Hattemerbroek Jeugd Cat. 5 30-06-2007 3
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 17-06-2007 1
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 5 09-06-2007 1
1e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 03-06-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd : 4e Ronde Wheelerplanet Jeugd Cat. 5 26-05-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 5 20-05-2007 5
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 17-05-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 12-05-2007 2
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 5 06-05-2007 2
51e Koninginne Ronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2007 3
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 5 09-04-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 07-04-2007 2
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 5 01-04-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-03-2007 7
Broekhoff Jeugdomnium Jeugd Cat. 4 02-07-2006 2
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 4 24-06-2006 1
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 18-06-2006 2
Jeugd klimcriterium Jeugd Cat. 4 11-06-2006 2
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 4 05-06-2006 2
Lingewaardse Wielerronde Jeugd Cat. 4 14-05-2006 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2006 7
Regionale Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-04-2006 4
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 02-04-2006 1
Landelijk Jeugd Toernooi : Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 25-09-2005 6
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 3 18-09-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi Bussum Jeugd Cat. 3 28-08-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi en Nieuwelingenwedstrijd ASC Olympia Jeugd Cat. 3 03-07-2005 6
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 3 02-07-2005 5
Jeugdtoernooi / Nieuweling-meisjes / Junior-vrouwen wedstrijd Jeugd Cat. 3 18-06-2005 6
Jeugdwedstrijd RWC Ahoy Jeugd Cat. 2 16-05-2005 9
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 30-04-2005 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.