Marijn Schaper

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Nieuwelingen 14-09-2019 12
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 63
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Nieuwelingen 24-08-2019 20
Ronde van Twente Nieuwelingen 06-07-2019 41
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 47
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 16-06-2019 24
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 15-06-2019 26
District Kampioenschap NH (Nwl-Jun-Elite-Beloften) Nieuwelingen 10-06-2019 2
DK Tijdrijden Noord-Holland Nieuwelingen 22-05-2019 8
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 48
Flevo tour Nieuwelingen 11-05-2019 45
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Nieuwelingen 04-05-2019 25
Kasseiencriterium Eijsden Nieuwelingen 28-04-2019 27
63 e Ronde van Werkendam Nieuwelingen 22-04-2019 26
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 51
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 16
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 20-01-2019 8
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 13-01-2019 5
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuwelingen 06-01-2019 11
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Nieuwelingen 27-12-2018 4
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 3
NK Baan Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 6
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 7 22-09-2018 10
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2018 7
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 7 01-09-2018 9
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 7 14-07-2018 5
Bar End LJC Jeugd Cat. 7 07-07-2018 8
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 7 23-06-2018 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 09-06-2018 3
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 7 26-05-2018 3
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 7 19-05-2018 3
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 7 12-05-2018 5
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 21-04-2018 1
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 7 15-04-2018 1
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 08-04-2018 1
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 7 07-04-2018 4
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 02-04-2018 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 7 31-03-2018 5
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 17-03-2018 6
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 10-03-2018 6
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 21-01-2018 3
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 4
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 4
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 24-09-2017 11
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 16-09-2017 9
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 6 09-09-2017 11
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 6 02-09-2017 10
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 27-08-2017 19
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 6 01-07-2017 7
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 24-06-2017 8
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 6 17-06-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 4
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 6 03-06-2017 7
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 6 21-05-2017 5
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 20-05-2017 9
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 6 13-05-2017 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 07-05-2017 4
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 06-05-2017 4
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 29-04-2017 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2017 5
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 5
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 08-04-2017 12
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 02-04-2017 2
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 6 01-04-2017 7
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 6 25-03-2017 9
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 6 18-03-2017 10
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 4
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 11-03-2017 10
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Jeugd 29-01-2017 6
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Jeugd 15-01-2017 6
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 6 10-12-2016 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Jeugd 06-11-2016 4
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2016 3
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2016 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2016 10
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 5 25-06-2016 19
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 5 12-06-2016 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-06-2016 13
Omloop van Wervershoof Jeugd Cat. 5 29-05-2016 3
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 28-05-2016 15
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 15-05-2016 7
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 5 14-05-2016 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 5 05-05-2016 6
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 30-04-2016 2
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 5 24-04-2016 5
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 5 17-04-2016 2
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 10-04-2016 9
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 03-04-2016 8
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-03-2016 3
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 12-03-2016 21
NK Derny's & Jeugdomnium Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 5
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 4 30-08-2015 11
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 27-06-2015 7
LJC Jeugd Cat. 4 30-05-2015 8
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 17-05-2015 2
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 4 10-05-2015 3
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 4 09-05-2015 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2015 5
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 25-04-2015 3
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 4 19-04-2015 2
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 12-04-2015 7
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 21-03-2015 15
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 14-03-2015 17
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 28-06-2014 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 22-06-2014 5
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 14-06-2014 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 08-06-2014 10
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 18-05-2014 3
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 3 11-05-2014 6
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 3 03-05-2014 4
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 13-04-2014 3
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 3 06-04-2014 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.