Tristan Geleijn

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 29-09-2019 35
2e Efteling Omloop van Hil & Moer Junioren 22-09-2019 34
64ste Ster van berkel Junioren 14-09-2019 17
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 30-06-2019 66
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2019 66
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2019 64
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2019 63
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 28-06-2019 77
District Kampioenschap NH (Nwl-Jun-Elite-Beloften) Junioren 10-06-2019 12
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 74
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 140
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 24-05-2019 69
Omloop door het land van Bartje Junioren 18-05-2019 32
Flevo tour Junioren 11-05-2019 10
16e Nicooz Wielerronde van Amstelveen (B)-Amateurs/Junioren 05-05-2019 16
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2019 19
CCM - Zuiderzeeronde Junioren 13-04-2019 17
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 24
71e Ronde van Oud-Vossemeer Junioren 16-03-2019 25
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 10-03-2019 47
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 35
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Junioren 05-01-2019 21
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Junioren 30-12-2018 19
Kerstcross Norg Junioren 26-12-2018 13
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 25-11-2018 22
Veldrit van Oudewater Junioren 24-11-2018 11
TC - Janet Memorial Veldrit Junioren 17-11-2018 24
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Junioren 27-10-2018 7
18e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 23-10-2018 24
UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 20-10-2018 19
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 14-10-2018 52
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 30-09-2018 27
33e Super Criterium van Kwintsheul Nieuwelingen 20-07-2018 11
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 40
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 55
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 23
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 26
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 61
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 46
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nieuwelingen 25-05-2018 21
District kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 5
15e Nicooz Ronde van Amstelveen - Westwijk Nieuwelingen 06-05-2018 29
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 14
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2018 29
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Nieuwelingen 19-04-2018 29
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 14-04-2018 63
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 50
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 24
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2018 24
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuwelingen 14-01-2018 60
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 55
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2017 28
Cyclo Cross Norg Nieuwelingen 26-12-2017 17
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 40
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 25-11-2017 21
Janet Memorial Nieuwelingen 18-11-2017 21
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Nieuwelingen 04-11-2017 16
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 54
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 24-10-2017 17
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 24
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 14-10-2017 22
9e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 07-10-2017 21
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 01-10-2017 32
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 50
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 17-09-2017 31
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 03-09-2017 16
Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 27-08-2017 36
Acht van Chaam Nieuwelingen 26-07-2017 21
Daags na de Tour Nieuwelingen 24-07-2017 24
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 33
63e Wielerronde van Maasdijk Nieuwelingen 19-07-2017 27
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 79
DK Noord-Holland (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 16
47e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 20-05-2017 22
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel Nieuwelingen 19-05-2017 15
Ronde van Woerden Nieuwelingen 14-05-2017 38
DK Tijdrijden Noord Holland Nieuwelingen 10-05-2017 16
Wielerronde van Amstelveen (overk. klassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 07-05-2017 14
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 23-04-2017 43
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 48
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 53
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 83
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 27
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 50
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 21-01-2017 19
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuwelingen 07-01-2017 40
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2016 34
Veldrit Norg Nieuwelingen 26-12-2016 21
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 18-12-2016 22
24e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 17-12-2016 41
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuwelingen 11-12-2016 36
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 10-12-2016 34
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 03-12-2016 23
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 27-11-2016 24
5e Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 26-11-2016 31
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2016 34
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuwelingen 19-11-2016 24
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuwelingen 05-11-2016 36
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 53
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 22-10-2016 38
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 16-10-2016 27
veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 15-10-2016 25
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 7 28-08-2016 16
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 17-07-2016 17
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 7 01-07-2016 20
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 26-06-2016 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-06-2016 48
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 28-05-2016 22
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 22-05-2016 16
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 21-05-2016 26
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 7 14-05-2016 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 30-04-2016 18
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 7 24-04-2016 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2016 26
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 7 17-04-2016 6
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 10-04-2016 5
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 03-04-2016 12
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 7 28-03-2016 5
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 19-03-2016 11
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 23-01-2016 25
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 16-01-2016 28
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2015 18
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 12-12-2015 26
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 7 05-12-2015 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 28-11-2015 13
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 08-11-2015 14
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2015 15
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 25-10-2015 22
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 17-10-2015 13
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2015 26
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2015 9
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 38
Ronde van Beverwijk Jeugd Cat. 6 16-08-2015 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 43
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 05-07-2015 19
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 27-06-2015 5
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 21-06-2015 9
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 13-06-2015 34
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 49
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 6 31-05-2015 6
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 6 30-05-2015 33
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 24
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 23-05-2015 6
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 17-05-2015 11
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 6 10-05-2015 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 35
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 25-04-2015 3
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 6 19-04-2015 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 18-04-2015 18
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 12-04-2015 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 18
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 15
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 20
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 28-03-2015 17
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 6 21-03-2015 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 21
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 24-01-2015 10
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-01-2015 12
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 10-01-2015 17
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 6 04-01-2015 16
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 03-01-2015 20
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2014 12
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 20-12-2014 18
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 6 13-12-2014 22
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 07-12-2014 24
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 6 30-11-2014 15
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 29-11-2014 16
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 23-11-2014 20
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 6 22-11-2014 21
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-11-2014 25
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 19
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 08-11-2014 22
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 02-11-2014 16
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 20
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 26-10-2014 24
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-10-2014 23
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 19-10-2014 15
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 18-10-2014 15
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 12-10-2014 26
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 20
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 20
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 5 31-08-2014 23
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 5 24-08-2014 9
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 5 23-08-2014 5
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 13-07-2014 18
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 06-07-2014 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 29-06-2014 11
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 28-06-2014 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 22-06-2014 19
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 25
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 46
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 24-05-2014 18
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 18-05-2014 5
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 17-05-2014 24
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 5 11-05-2014 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 20
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 03-05-2014 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 27-04-2014 22
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 27
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 32
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 13-04-2014 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 31
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 5 06-04-2014 9
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 22
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 23-03-2014 25
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 15-03-2014 14
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-03-2014 25
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 24
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 29-12-2013 14
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 28-12-2013 22
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 29
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 5 21-12-2013 18
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 24
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 08-12-2013 19
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 07-12-2013 9
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 24
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2013 16
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 5 23-11-2013 25
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 17-11-2013 17
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 16-11-2013 23
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 26
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2013 18
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-10-2013 19
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 5 13-10-2013 23
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 06-10-2013 22
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 4 29-09-2013 7
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 21-09-2013 12
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 4 15-09-2013 9
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 25
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 30-06-2013 16
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 23-06-2013 11
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 20
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 36
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 4 05-06-2013 3
Klimomnium Jeugd Cat. 4 02-06-2013 18
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 4 26-05-2013 7
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 15
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 31
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-04-2013 11
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 4 27-04-2013 14
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 4 20-04-2013 11
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 07-04-2013 12
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 4 26-01-2013 26
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 20-01-2013 22
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 4 06-01-2013 24
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2012 19
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 4 22-12-2012 11
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 09-12-2012 13
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 01-12-2012 26
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 4 24-11-2012 17
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 17-11-2012 21
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2012 17
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 4 14-10-2012 13
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2012 13
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 3 16-09-2012 5
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 09-09-2012 5
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2012 18
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 18-08-2012 22
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 01-07-2012 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 24-06-2012 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 23-06-2012 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 09-06-2012 33
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 03-06-2012 17
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 27-05-2012 8
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 17-05-2012 28
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 13-05-2012 6
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 12-05-2012 11
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2012 22
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 11
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 3 21-04-2012 5
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 3 15-04-2012 4
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 3 07-04-2012 4
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 01-04-2012 4
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 31-03-2012 17
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 17-03-2012 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 07-01-2012 12
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2011 17
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-09-2011 8
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 11-09-2011 7
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2011 26
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 2 03-07-2011 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 26-06-2011 12
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 25-06-2011 15
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 12-06-2011 19
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 2 05-06-2011 6
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 2 28-05-2011 9
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 22-05-2011 8
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 15-05-2011 5
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 2 30-04-2011 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2011 18
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 2 17-04-2011 9
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 2 10-04-2011 10
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 03-04-2011 5
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 1 19-09-2010 5
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 11-09-2010 9
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-09-2010 9
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 26-06-2010 11
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 1 20-06-2010 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2010 19
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 5
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 1 22-05-2010 6
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 1 18-04-2010 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.