Hans Eijk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg Masters Masters 50-54 14-07-2019 58
Ronde van Nieuw Vennep Sportklasse 23-06-2019 7
District Kampioenschap Noord-Holland (Masters) Masters 50+ 10-06-2019 1
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2019 15
Ronde van de Waardepolder Masters 50+ 10-03-2019 5
Ronde van Lisse Masters 50+ 23-09-2018 1
Ronde van Hillegom (B)-Amateurs/Sportklasse 16-09-2018 30
Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 09-09-2018 25
Ronde van Noordwijkerhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-09-2018 31
58e Ronde van Heemskerk Sportklasse 02-09-2018 42
Excelsiors Wielerdag Masters 50+ 26-08-2018 4
Nacht van 's-Gravendeel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 24-08-2018 15
Rabo Paardenmarktronde Sportklasse 25-07-2018 10
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat Masters 50+ 22-07-2018 2
Ronde van het Wilhelminapark (dag 2) Masters 50+ 01-07-2018 41
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 50-54 24-06-2018 14
36e Wielerronde van Numansdorp Sportklasse 11-06-2018 16
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 25-05-2018 13
Bevrijdingsronde van Rijswijk Sportklasse 05-05-2018 11
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2018 3
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 18-04-2018 51
Ronde van de Waarderpolder Masters 50+ 11-03-2018 14
Subaru Beach Battle Licentiehouders Mannen 26-11-2017 70
Ronde Van Lisse Masters 50+ 24-09-2017 1
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 17-09-2017 7
Ronde van Voorhout Sportklasse 16-09-2017 10
De Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 10-09-2017 24
62ste Ster van Berkel Masters 50+ 09-09-2017 5
57e Ronde van Heemskerk Sportklasse 03-09-2017 23
Ronde Van Noordwijk Sportklasse 02-09-2017 9
35e Wielerronde van Numansdorp Sportklasse 12-06-2017 15
NK Masters Masters 50+ 11-06-2017 48
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Masters 50+ 05-06-2017 4
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 19-05-2017 9
Wielerronde van Amstelveen (overk. klassementen voor Nwl en Dames) Masters 40+ 07-05-2017 33
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 19-04-2017 62
Ronde van de Waardepolder Masters 50+ 12-03-2017 9
Ronde van Lisse Masters 50+ 25-09-2016 2
Ronde van Hillegom (C)-Sportklasse/Masters 40+ 18-09-2016 16
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Masters 50+ 10-09-2016 12
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-08-2016 13
31e Ronde van Kwintsheul (B)-Amateurs/Sportklasse 15-07-2016 27
53e Slag van Ambacht Sportklasse 07-07-2016 7
Ronde van Zwanenburg - De Grote Drieluik HSC de Bataaf (C)-Sportklasse/Masters 40+ 02-07-2016 15
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-06-2016 14
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Sportklasse 18-06-2016 14
NK Weg Masters Masters 50+ 11-06-2016 10
Haagse Wielerdag Masters 50+ 15-05-2016 4
62e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2016 33
Ronde van de Waardepolder Masters 50+ 06-03-2016 14
Ronde van Lisse Masters 50+ 20-09-2015 2
Ronde van Hillegom Sportklasse 13-09-2015 15
Wielerronde van Hilversum Masters 50+ 06-09-2015 9
77e Ronde van Dordrecht om de Grote Prijs Piet Kloens Sportklasse 05-09-2015 10
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 30-08-2015 22
46e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 23-08-2015 12
wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-08-2015 39
Ronde van Beverwijk Sportklasse 16-08-2015 15
Ronde van Pijnacker Masters 40+ 15-08-2015 14
Ronde van de Waarderpolder Masters 50+ 09-08-2015 3
Ronde van De Meern op het Lint Masters 50+ 12-07-2015 3
NK Masters Weg Masters 50+ 07-06-2015 27
49e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse/Masters 40+ 29-05-2015 2
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Masters 50+ 25-05-2015 3
ronde van Amsterdam Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-05-2015 6
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen Masters 40+ 10-05-2015 10
61e Oranjeronde van Amsterdam Masters 50+ 27-04-2015 13
11e Wielerronde van Weesp (met extra klassementen Nwl en Dames) Masters 40+ 05-04-2015 2
Ronde van de Waarderpolder Masters 50+ 08-03-2015 13
Mitsubishi Motors Mountainbike Beachrace Noordwijk-IJmuiden-Noordwijk DIVLIC 14-12-2014 85
Ronde van Lisse (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-09-2014 35
Ronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 14-09-2014 19
Ronde van voorhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-09-2014 29
Excelsior's wielerdag Sportklasse 07-09-2014 5
76e ronde van Dordrecht Sportklasse 06-09-2014 38
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 31-08-2014 2
45e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 24-08-2014 13
Ronde van Beverwijk Sportklasse 17-08-2014 20
Ronde van De Meern op het Lint (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-07-2014 54
Ronde van Uitgeest Sportklasse 29-06-2014 16
Ronde van Herwijnen Sportklasse 28-06-2014 9
Wielerronde van Nieuw-Vennep (Grote Prijs Balk) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-06-2014 5
Wielerronde van Albrandswaard (C)-Sportklasse/Masters 40+ 11-06-2014 13
58e Pinkster Drie Wielerronde van Krommenie Sportklasse 10-06-2014 18
61e ste Ronde van papendrecht Masters 40+ 07-06-2014 8
34ste Wielerronde van Rhenoy Masters 30+ 31-05-2014 8
Rijswijkse wieler ronde (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-05-2014 21
51e Oranje Ronde van Enkhuizen Sportklasse 26-04-2014 4
10e Wielerronde van Weesp Masters 40+ 20-04-2014 4
Ronde van Lisse Diverse Licentiecategorieen (B) 22-09-2013 8
Rabo Wielerronde van Purmerend Masters 30+ 15-09-2013 23
Ronde van Voorhout Diverse Licentiecategorieen (B) 14-09-2013 17
Ronde van Uithoorn Sportklasse 08-09-2013 8
53e Ronde van Heemskerk Sportklasse 01-09-2013 16
Nacht van s-Gravendeel Sportklasse 30-08-2013 7
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 25-08-2013 46
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic / Omloop Kwintelooijen Diverse Licentiecategorieen (C) 23-08-2013 12
43e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 18-08-2013 10
Ronde van Beverwijk Sportklasse 11-08-2013 21
Ronde van De Meern op het Lint Diverse Licentiecategorieen (B) 14-07-2013 18
Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 07-07-2013 48
Slag van Ambacht Sportklasse 04-07-2013 12
Ronde van Herwijnen Sportklasse 29-06-2013 3
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 23-06-2013 9
Wielerronde van Albrandswaard Diverse Licentiecategorieen (B) 19-06-2013 33
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Masters 40+ 16-06-2013 17
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 08-06-2013 4
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Diverse Licentiecategorieen (B) 05-06-2013 31
Grote Prijs Vijfhuizen Masters 40+ 02-06-2013 12
Ronde van De Uithof Sportklasse 26-05-2013 5
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Masters 40+ 20-05-2013 16
18e Draai Rond de Kraai Sportklasse 11-05-2013 29
ronde van het Purmerplein Sportklasse 09-05-2013 23
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Sportklasse 08-05-2013 4
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Masters 40+ 05-05-2013 12
59e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2013 14
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Diverse Licentiecategorieen (B) 28-04-2013 43
PROFIN RONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Sportklasse 20-04-2013 19
Ronde van De Uithof Sportklasse 30-09-2012 6
Ronde van Noord Sportklasse 26-09-2012 15
Ronde van Lisse Diverse Licentiecategorieen (B) 23-09-2012 6
Ronde van Heemskerk Sportklasse 02-09-2012 2
Daags na de Tour Masters 40+ 23-07-2012 11
57e Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 15-07-2012 2
Criterium Volendam Sportklasse 08-07-2012 7
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 40+ 01-07-2012 22
48e Wielerronde van Nes aan de Amstel Diverse Licentiecategorieen (B) 29-06-2012 2
Ronde van Leiderdorp Diverse Licentiecategorieen (B) 24-06-2012 4
30e Ronde van Sliedrecht. Sportklasse 23-06-2012 6
3e Midzomeravondronde Groot-Ammers Sportklasse 16-06-2012 2
59e ste Ronde van Papendrecht Sportklasse 02-06-2012 9
Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 29-05-2012 4
Ronde van Amstelveen Masters 40+ 06-05-2012 2
49 ste Ronde van Enkhuizen Sportklasse 30-04-2012 2
Twee Bruggen Ronde van Zaandam Sportklasse 22-04-2012 11
39e Ronde van Lexmond Sportklasse 14-04-2012 15
De Guldemond Ronde Diverse Licentiecategorieen (B) 09-04-2012 11
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 11-03-2012 3
Ronde van Lisse Diverse Licentiecategorieen (B) 25-09-2011 7
8e Wielerronde van Ameide Masters 40+ 24-09-2011 34
Ronde van Hillegom Diverse Licentiecategorieen (B) 18-09-2011 15
Ronde van Voorhout Diverse Licentiecategorieen (B) 17-09-2011 4
Ronde van Krimpen Sportklasse 14-09-2011 2
Ronde van Bergpolder - Liskwartier Sportklasse 07-09-2011 3
De OOGZIEKENHUIS ZONNESTRAAL Wielerronde van Hilversum 2011 Sportklasse 04-09-2011 7
Ronde van Heemskerk Sportklasse 28-08-2011 4
5e RABO-wielerronde Hartje Baarn Sportklasse 21-08-2011 17
Daags na de Tour Sportklasse 25-07-2011 1
41 Ronde van Barendrecht Sportklasse 23-07-2011 2
Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 17-07-2011 6
Slag van Ambacht Sportklasse 07-07-2011 5
NK Weg Masters 30+ 40+ 50+ 60+ Masters 40+ 03-07-2011 81
47e Wielerronde van Nes aan de Amstel Diverse Licentiecategorieen (C) 01-07-2011 1
50e ronde van Warmenhuizen Sportklasse 26-06-2011 3
29e Wielerronde van Sliedrecht Sportklasse 25-06-2011 2
Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 23-06-2011 5
11e wielerronde van Albrandswaard Sportklasse 22-06-2011 3
43e Ronde van Ouderkerk Masters 40+ 19-06-2011 8
49e Rabobank Wielerronden van AUSTERLITZ Diverse Licentiecategorieen (C) 16-06-2011 7
Van Laar Wielerronde van Vaassen Sportklasse 15-06-2011 5
58e ste Ronde van Papendrecht Sportklasse 04-06-2011 1
Ronde van Uitgeest Sportklasse 29-05-2011 14
31ste Wielerronde van Rhenoy Sportklasse 28-05-2011 1
Omloop van Wervershoof Diverse Licentiecategorieen (C) 22-05-2011 5
Wieler Ronde van Rijsenhout Sportklasse 19-05-2011 1
De Ronde van Wheelerplanet Diverse Licentiecategorieen (C) 15-05-2011 1
17e Draai Rond De Kraai Sportklasse 14-05-2011 11
Ronde van Amstelveen Masters 40+ 08-05-2011 18
Ronde van SOEST Sportklasse 17-04-2011 2
Omloop Nieuwlande Sportklasse 09-04-2011 57
Ronde van Lisse DIVLIC 26-09-2010 23
Ronde van Hillegom DIVLIC 19-09-2010 22
Ronde van Voorhout DIVLIC 18-09-2010 11
Ronde van de Waarderpolder Masters 40+ 05-09-2010 13
Ronde van de Maliebaan Amateurs A 29-08-2010 13
Hart van Gilze Amateurs A 18-07-2010 8
58e Ronde van Gouda Masters 40+ 26-06-2010 9
Van Laar B.V. Wielerronde van Vaassen DIVLIC 16-06-2010 16
Grote Prijs Vijfhuizen Masters 40+ 30-05-2010 3
Ronde van Sloten Masters 40+ 16-05-2010 10
42e Wielerronde van 't Zand Masters 40+ 09-05-2010 30
Bike-zone Rijswijkse wieleronde DIVLIC 27-03-2010 5
Ronde van de Waarderpolder Masters 40+ 14-03-2010 19
Regiokampioenschappen Districten Noord en Zuid-Holland Masters 31-10-2009 6
Ronde van Lisse Amateurs B 20-09-2009 2
6e Wielerronde van Ameide Masters 40+ 19-09-2009 13
Ronde van Hillegom DIVLIC 13-09-2009 4
Ronde van Voorhout Amateurs B 12-09-2009 4
Ronde Waarderpolder Amateurs B 06-09-2009 5
Ronde van Heemskerk Amateurs B 30-08-2009 19
Wielerronde van Nieuwegein Masters 40+ 21-08-2009 2
Wielerronde van Pernis Amateurs B 20-08-2009 10
Swift Jubileum 3-daagse DIVLIC 08-08-2009 5
Ronde van Santpoort Amateurs B 05-08-2009 8
Ronde van Leiderdorp DIVLIC 05-07-2009 3
Zomerspektakel Prins Alexander Amateurs B 01-07-2009 1
Wielerronde van Albrandswaard Amateurs B 24-06-2009 10
Rabobank Omloop van Edam-Volendam DIVLIC 21-06-2009 7
36e Heuvelrugwielerronde van Driebergen Amateurs B 18-06-2009 14
Nacht Waarderpolder Amateurs B 13-06-2009 5
Ronde van Hazerswoude-Dorp Amateurs B 10-06-2009 3
56e Ronde van Papendrecht Amateurs B 06-06-2009 1
Grand Prix TUe DIVLIC 30-05-2009 11
Ronde Wheelerplanet voor B-Amateurs Amateurs B 17-05-2009 7
39e Maartensdijkse Acht Amateurs B 16-05-2009 4
Ronde van Amstelveen DIVLIC 10-05-2009 4
49e Bevrijdingsronde van Vlaardingen Amateurs B 05-05-2009 2
Ronde van Wervershoof DIVLIC 03-05-2009 35
46 ste Oranjeronde van Enkhuizen DIVLIC 30-04-2009 10
Twee Bruggen Ronde van Zaandam Diverse Licentiecategorieen: Amateurs B en C 26-04-2009 2
1e Ronde van Sleeuwijk Amateurs B 11-04-2009 13
Rijswijks Wielerweekeinde DIVLIC 04-04-2009 2
Afwachtingswedstrijden Eneco Ronde van het Groene Hart Masters 40+ 22-03-2009 5
Ronde van Wheelerplanet DIVLIC 15-03-2009 33
Omloop van het Munnikenlaand Masters 40+ 27-09-2008 9
Kermisronde van Hillegom DIVLIC 14-09-2008 16
Ronde van Heemskerk Elite/Beloften/Amateurs A 31-08-2008 24
Wielerronde van Pijnacker DIVLIC 30-08-2008 14
Ronde van het Statenkwartier DIVLIC 11-07-2008 6
44e Wielerronde van Nes aan de Amstel DIVLIC 04-07-2008 2
36e Ronde van Ermelo Masters 40+ 02-07-2008 3
Ronde van Ouderkerk aan de Amstel DIVLIC 15-06-2008 8
55e Ronde van Papendrecht Masters 40+ 07-06-2008 11
Ronde van Eibergen Master 40+ 31-05-2008 31
2e Omloop van Hierden Masters 40+ 17-05-2008 2
Grand Prix TU/e DIVLIC 10-05-2008 6
Ronde van Sloten Masters 40+ 04-05-2008 2
wielerspektakel druten Amateurs A 01-05-2008 7
54é Oranjeronde van Amsterdam Masters 40+ 30-04-2008 3
Rondom de Luttenberg Masters 40+ 20-04-2008 6
Ronde van de Waarderpolder Masters 40+ 16-03-2008 3
35e Kermisronde van Assendelft/NK Criterium Amateurs B 06-10-2007 1
Ronde van Lisse Amateurs B 23-09-2007 3
ronde van Voorhout Amateurs B 15-09-2007 6
Ronde van Heemskerk Amateurs B 02-09-2007 10
Rabobank Ronde van Dordrecht Amateurs B 01-09-2007 1
33e Hornbach Wielerronde van Nieuwegein Amateurs B 31-08-2007 2
33e Hornbach Wielerronde van Nieuwegein Amateurs B 29-08-2007 5
Excelsiors wielerdag Masters 40+ 26-08-2007 18
38 e Ronde van Heerhugowaard Amateurs B 19-08-2007 11
Ronde van Haastrecht Masters 40+ 18-08-2007 3
Ronde van Nootdorp DIVLIC 09-08-2007 6
Ronde van Santpoort Amateurs B 01-08-2007 3
2e Profronde van Zandvoort Amateurs B 22-07-2007 4
NK Amateurs A, Masters 40+ en 50+ Masters 40+ 24-06-2007 14
Ronde van Hazerswoude-Dorp Amateurs B 20-06-2007 5
Omloop van Wervershoof Amateurs B 17-06-2007 4
25-ste Jubileum wielerronde van numansdorp Amateurs B 11-06-2007 3
25 e Ronde van Uitgeest Masters 40+ 10-06-2007 1
Ronde van de Witte brug Amateurs B 09-06-2007 1
Ronde van Rijsenhout Amateurs B 07-06-2007 3
Wielerronde Hartje Hoorn Amateurs B 03-06-2007 4
Ronde van Papendrecht Masters 40+ 02-06-2007 4
Ronde van Austerlitz Amateurs B 31-05-2007 9
Meyer Totaal Ronde van de Satellietbaan Amateurs B 27-05-2007 3
ronde van Rijssen Amateurs B 26-05-2007 4
ronde van Amstelveen Amateurs B 06-05-2007 11
Ronde van Vlaardingen Amateurs B 05-05-2007 4
Oranje Ronde van Enkhuizen DIVLIC 30-04-2007 1
41e Grote Ronde van Gerwen Amateurs B 09-04-2007 1
Omloop van het Munnikenland Masters 40+ 07-10-2006 10
Ronde van Lisse Amateurs A 24-09-2006 1
9e SRAM Groeistad Klassieker Masters 40+ 23-09-2006 11
Rabobank Ronde van Dordrecht Masters 40+ 02-09-2006 3
Ronde van Oudewater Amateurs A 26-08-2006 2
Ronde van Haastrecht Masters 40+ 19-08-2006 8
Ronde van Dalen Masters 40+ 05-08-2006 5
Ronde van sportpark Ter Spekke Masters 40+ 13-06-2006 1
24e Ronde van de Witte Brug Masters 40+ 10-06-2006 4
26e Ronde van Eibergen tevens Open NK Tandems Masters 40+ 03-06-2006 6
Ronde van Uitgeest Masters 40+ 28-05-2006 2
Ronde van Rijssen Masters 40+ 27-05-2006 4
67e Ronde van Geldrop Amateurs A 29-04-2006 7
Rondom De Luttenberg Masters 40+ 23-04-2006 2
Ronde van de Waarderpolder Masters 40+ 19-03-2006 7
Regiokampioenschap Veldrijden Noord-Holland en Zuid-Holland Masters 29-10-2005 9
Ronde van Lisse Amateurs A 25-09-2005 9
Ronde van Hillegom Amateurs A 18-09-2005 7
8e Amersfoortse Groeistad Klassieker Masters 40+ 17-09-2005 8
Fortis Ronde van Barneveld Amateurs A 27-08-2005 6
Rabobank Ronde van Lunteren Amateurs A 13-08-2005 1
Ronde van Ugchelen bij Apeldoorn Amateurs A 06-08-2005 8
46e Paardenmarktronde van Alblasserdam Masters 40+ 27-07-2005 2
Ronde Aert v/d Goesstraat Amateurs A/Amateurs B/Amateurs C 24-06-2005 4
NK Weg Amateurs A/ Masters 40+/ Masters 50+/ Vrouwen B Masters 40+ 19-06-2005 13
Ronde van sportpark Ter Spekke Masters 30+ 14-06-2005 6
23e Ronde van de Witte Brug Masters 40+ 11-06-2005 2
Rabo Wielerronde van Ouderkerk aan den IJssel Amateurs A 08-06-2005 16
52e Wielerronde van Papendrecht Masters 40+ 04-06-2005 2
Ronde van Uitgeest Masters 40+ 29-05-2005 2
Ronde van Rijssen Masters 40+ 28-05-2005 7
Ronde van Sloten Masters 40+ 08-05-2005 13
Ronde van Mijdrecht Amateurs A 05-05-2005 17
Oranjeronde van Almelo Masters 40+ 30-04-2005 12
Rabobank Ronde van Raalte Masters 40+ 24-04-2005 3
Ronde van Lisse Amateurs A 26-09-2004 9
BMV Ronde van Veldhoven Amateurs A 05-09-2004 8
Ronde van Ugchelen bij Apeldoorn Amateurs A 07-08-2004 3
Ronde van Dodewaard Amateurs A 10-07-2004 5
Baanderijronde van Leiderdorp Amateurs A 27-06-2004 6
Ronde van Mijdrecht Amateurs A 20-05-2004 7
Oranjeronde van Almelo Amateurs A 30-04-2004 3
12e Ronde van Waddinxveen Amateurs A 12-04-2004 7
Regiokampioenschap Veldrijden Zuid-Holland en Noord-Holland Amateurs 22-11-2003 9
Ronde van Noordwijkerhout Amateurs A 10-09-2003 7
52e Grote Ronde van Zwijndrecht Amateurs A 05-07-2003 11
51e Ronde van Gouda Amateurs A 24-06-2003 19
Wielerronde van Eindhoven-Noord Amateurs A 04-05-2003 3
42e Oranjeronde van Breda Amateurs A 30-04-2003 10
Jubileumronde i.v.m. 35 jarig bestaan van wielervereniging AXA-Valleirenners Amateurs A 24-04-2003 11
Veldrit-weekend Schijndel Sportklasse 04-01-2003 17
Int. Centrumcross Surhuisterveen Sportklasse 03-01-2003 12
Regio-Kampioenschap Veldrijden district Noord-Holland en Zuid-Holland Sportklasse 23-11-2002 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.