Indy Velzen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 16-11-2019 24
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2019 18
Jeugdronde Jeugd Cat. 4 29-09-2019 11
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 22-09-2019 6
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 4 14-09-2019 16
Klompenronde Jeugd Cat. 4 07-09-2019 8
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 4 29-07-2019 21
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 12
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 30-06-2019 9
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 4 22-06-2019 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 15-06-2019 19
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 17
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 26-05-2019 10
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 12-05-2019 6
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 4 05-05-2019 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-04-2019 6
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 21-04-2019 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 20-04-2019 11
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 14-04-2019 6
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 06-04-2019 8
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 30-03-2019 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-03-2019 21
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2019 8
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 05-01-2019 20
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2018 15
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 4 08-12-2018 17
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 4 25-11-2018 12
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 18-11-2018 14
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-11-2018 9
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 04-11-2018 11
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2018 10
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 4 27-10-2018 15
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 20-10-2018 11
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 25
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2018 5
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 3 09-09-2018 3
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2018 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 25-08-2018 8
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 3 15-07-2018 5
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 6
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 5
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 01-07-2018 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 10
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 3 10-06-2018 9
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 2
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 27-05-2018 2
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 21-05-2018 4
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 19-05-2018 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 06-05-2018 5
Ronde van Villa Park Jeugd Cat. 3 28-04-2018 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-04-2018 2
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-04-2018 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2018 4
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 2
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 07-04-2018 6
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 3 31-03-2018 4
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 27-01-2018 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 19
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 17
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 3 09-12-2017 11
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 03-12-2017 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 25-11-2017 9
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 19-11-2017 5
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 18-11-2017 9
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 10
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 04-11-2017 3
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 29-10-2017 8
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 3 22-10-2017 4
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 21-10-2017 5
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 14-10-2017 5
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 24-09-2017 3
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 17-09-2017 3
Klompenronde Jeugd Cat. 2 09-09-2017 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 03-09-2017 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 26-08-2017 2
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Jeugd Cat. 2 19-08-2017 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 4
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 02-07-2017 1
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 2 24-06-2017 2
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 18-06-2017 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 04-06-2017 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-05-2017 1
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 25-05-2017 1
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 2 20-05-2017 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 13-05-2017 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 07-05-2017 2
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 06-05-2017 2
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 2 30-04-2017 1
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 29-04-2017 2
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 3
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 2 23-04-2017 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2017 2
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 2 17-04-2017 3
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 16-04-2017 3
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 2
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 01-04-2017 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 19-03-2017 2
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 2 12-03-2017 3
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 21-01-2017 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 14-01-2017 4
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 2 08-01-2017 6
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2016 7
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 2 18-12-2016 6
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 17-12-2016 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 11-12-2016 7
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2016 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 27-11-2016 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2016 7
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 2 13-11-2016 3
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 12-11-2016 4
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 06-11-2016 5
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 05-11-2016 3
Nationale veldrit Jeugd Cat. 2 30-10-2016 5
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 2 22-10-2016 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 16-10-2016 7
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 08-10-2016 13
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2016 4
Jeugd Ploegentijdrit Jeugd Cat. 1 18-09-2016 2
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 11-09-2016 6
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2016 4
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 03-09-2016 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.