Jelle Wolsink

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Warmenhuizen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-06-2019 4
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 19-06-2019 90
36e Omloop van Bedum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-06-2019 3
Ronde van Elden [GP Leo Peelen] (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-06-2019 9
District Kampioenschap Oost Elite-Mannen 10-06-2019 22
TCM - Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 19-05-2019 65
78e profronde van Made Professionals 11-05-2019 24
Koningsronde van Beilen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-04-2019 39
Ronde van de Vijver (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-04-2019 39
Ronde van Aalten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-04-2019 50
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 02-03-2019 31
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 30-12-2018 20
NK Omnium Elite-Mannen/Beloften 02-12-2018 19
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord en Oost Elite/Beloften 27-10-2018 3
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL, onderdeel VIRO-cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-09-2018 1
Profronde van Almelo Professionals 31-08-2018 34
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal, onderdeel VIRO-cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-08-2018 17
Ronde van Borne onderdeel VIRO-cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-08-2018 5
Veenendaal Veenendaal Classic M_ELITE 22-08-2018 84
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 19-08-2018 47
44e Ronde van De Lier (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-08-2018 29
37e Wielerronde van Steensel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-08-2018 2
Koga Slag om Norg M_ELITE 11-08-2018 19
Spektakel van Steenwijk Professionals 07-08-2018 15
39e Amstel Draai van de Kaai Professionals 06-08-2018 14
Bosbergronde Appelscha (omloop 3.000 meter) Elite-Mannen/Beloften 05-08-2018 15
Ronde van Zutphen Elite-Mannen/Beloften 01-08-2018 1
Ronde van Usquert (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-07-2018 10
Ronde van Usquert (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-07-2018 6
68e Ronde van OCHTEN (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-07-2018 3
Johan Pluimers memorial Ronde van Enter, onderdeel VIRO-cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 07-07-2018 1
Ronde van Markelo, onderdeel VIRO cup (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-07-2018 2
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Elite-Mannen 23-06-2018 5
TCM - individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 20-06-2018 19
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 17-06-2018 1
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 17-06-2018 1
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 16-06-2018 2
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 10-06-2018 13
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 06-06-2018 1
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 15
Nacht van Hengelo Elite-Mannen/Beloften 01-06-2018 1
DK Tijdrijden Oost Elite-Mannen 29-05-2018 3
CCM - 38e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 26-05-2018 44
District Kampioenschap Oost Elite-Mannen 21-05-2018 21
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 16
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 59
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 12-05-2018 24
34e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 47
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Elite-Mannen/Beloften 14-04-2018 93
Ronde van Ureterp Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 36
Nationale veldrit van Wierden Elite/Beloften 17-12-2017 4
Nationale veldrit van Wierden DIVLIC 17-12-2017 7
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 24-09-2017 24
Rabobank Amersfoort 19e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 16-09-2017 55
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 10-09-2017 8
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 10-09-2017 18
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 09-09-2017 15
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal,telt mee voor het VIRO CCT klassement. (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-08-2017 8
Rabobank Ronde van Borne,telt mee voor het VIRO CCT klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-08-2017 3
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 20-08-2017 65
Ronde van Markelo, telt mee voor het VIRO CCT klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-08-2017 5
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 13-08-2017 23
Gouden Pijl Professionals 08-08-2017 13
Bosbergronde Appelscha (Omloop 3.000 meter) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-08-2017 24
spektakel van Steenwijk Professionals 01-08-2017 14
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 09-07-2017 85
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 30-06-2017 20
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 28-06-2017 4
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 26-06-2017 15
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 Elite-Mannen/Beloften 25-06-2017 15
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 35
Specialized wielerronde van Didam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-06-2017 6
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 11-06-2017 1
District Kampioenschap Oost Beloften 05-06-2017 2
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 03-06-2017 4
Nacht van Hengelo (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-06-2017 6
37e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 27-05-2017 82
Ronde van Aalten Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 1
Parel van de Veluwe (TC Elite Women geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 19-05-2017 6
Zuidhollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 13-05-2017 15
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 29-04-2017 58
ronde van de Vijver (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-04-2017 1
Altena Biesbosch Ronde Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 23
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 148
30e Grote omloop van de Veenkoloniën/Eerens Elite-Mannen/Beloften 25-03-2017 63
64e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 11-03-2017 97
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 55
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 27
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 8
Olympia's Tour Under 23 01-10-2016 82
Olympia's Tour Under 23 30-09-2016 19
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 81
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 69
Olympia's Tour Under 23 28-09-2016 94
Profronde van Almelo Professionals 26-08-2016 33
Rabobank Ronde van Borne. VIRO CCT klassement. (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-08-2016 10
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal.VIRO CCT klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-08-2016 4
Ronde van Goor. VIRO CCT Klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-08-2016 5
Rabobank Gouden Pijl (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-08-2016 46
59e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 01-08-2016 16
66 e Ronde van Ochten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-07-2016 9
Ronde van Ternaard (prijzenschema F) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-07-2016 7
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen Elite-Mannen/Beloften 30-06-2016 1
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 29-06-2016 9
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 27-06-2016 7
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 26-06-2016 1
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 55
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 16-06-2016 142
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk M_ELITE 15-06-2016 109
Parel van de Veluwe, Powered by Trek Elite-Mannen/Beloften 01-06-2016 29
Ronde van Haren (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-05-2016 16
Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 22-05-2016 32
ZODC Zuidenveldtour M_ELITE 30-04-2016 31
Koningsronde van Beilen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-04-2016 20
32e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 10-04-2016 13
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen DIVLIC 27-02-2016 28
46e JUMBO- RONDE VAN MIDDEN-BRABANT Elite-Mannen/Beloften 27-09-2015 72
Profronde van Almelo Professionals 28-08-2015 18
Ronde van Goor - Guus Caarels Wieler Memorial.(VIRO-CCT) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-08-2015 9
Ronde van Nunspeet Elite-Mannen/Beloften 19-08-2015 23
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-08-2015 18
Ronde van Markelo VIRO-CCT (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-08-2015 15
Ronde van Elspeet (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-08-2015 15
Rabobank Gouden Pijl Professionals 11-08-2015 9
Ronde van Zutphen Elite-Mannen/Beloften 05-08-2015 11
Bosbergronde Appelscha (Omloop 3.000 m.) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-08-2015 7
34e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Professionals 28-07-2015 33
58e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 27-07-2015 12
Klimtijdrit voor de Topcompetitie Elite-Mannen/Beloften 01-07-2015 47
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Beloften 27-06-2015 30
51ste Wielerronde van Rijsenhout ("Grote Drieluik DE BATAAF") (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-06-2015 16
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 07-06-2015 34
Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 03-06-2015 8
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 24-05-2015 41
Ronde van Aalten Elite-Mannen/Beloften 22-05-2015 13
63ste Ronde van Overijssel M_ELITE 02-05-2015 10
74e profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 26-04-2015 5
ZODC Zuidenveldtour M_ELITE 25-04-2015 4
69ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 19-04-2015 97
31e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 12-04-2015 32
Ronde van Ureterp Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 11
7e Ronde van Sleeuwijk Elite-Mannen/Beloften 04-04-2015 7
62e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 14-03-2015 98
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 08-03-2015 75
KNWU sprint tournooi GP Jan Derksen Elite-Mannen/Beloften 23-11-2014 14
Profronde van Almelo Professionals 29-08-2014 11
33e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Professionals 05-08-2014 18
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 30-07-2014 69
57e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 28-07-2014 35
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-07-2014 51
49e Ronde van Philippine Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-07-2014 16
NK Weg Beloften, Vrouwen en Professionals Beloften 28-06-2014 78
44 e Ronde van Nieuwendijk Elite-Mannen/Beloften 21-06-2014 10
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Beloften 15-06-2014 67
45e ronde van Midden Brabant Elite-Mannen/Beloften 08-06-2014 71
Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 04-06-2014 106
52e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 29-05-2014 12
Simac Omloop der Kempen M_ELITE 25-05-2014 72
KogaRonde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 18-05-2014 2
66ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 11-05-2014 22
62ste Ronde van Overijssel M_ELITE 03-05-2014 106
ZODC Zuidenveldtour M_ELITE 26-04-2014 92
Ronde van Ureterp Elite-Mannen/Beloften 21-04-2014 6
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 19-04-2014 38
30e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 06-04-2014 9
Meeùs Race Beloften 30-03-2014 6
64ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 23-03-2014 2
61e Rabobank Wielerronde Haarlemmerliede en Spaarnwoude Elite-Mannen/Beloften 15-03-2014 7
54ste Internationale Ster van Zwolle M_ELITE 08-03-2014 26
Trainingsomloop Sleen DIVLIC 01-03-2014 7
11e Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 29-12-2013 22
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Junioren 22-09-2013 9
Rabo Wielerronde van Purmerend Diverse Licentiecategorieen (C) 15-09-2013 12
60e Ronde van Hank Junioren 08-09-2013 5
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 07-09-2013 26
Futurumshop.nl Ronde van UGCHELEN Junioren 29-08-2013 1
64e Ronde van Naaldwijk Junioren 27-08-2013 16
Afwachtingswedstrijden Dutch Food Valley Classic / Omloop Kwintelooijen Diverse Licentiecategorieen (A) 23-08-2013 10
39e Ronde van De Lier Junioren 20-08-2013 7
39e Wielerronde van Nispen Junioren 18-08-2013 5
32e Wielerronde van Steensel Junioren 12-08-2013 1
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal Diverse Licentiecategorieen (B) 11-08-2013 45
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL Diverse Licentiecategorieen (B) 10-08-2013 12
Ronde van Markelo Diverse Licentiecategorieen (B) 09-08-2013 10
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 34
Ronde van Noordhorn Diverse Licentiecategorieen (B) 20-07-2013 3
Rabobank wielerronde van Hoogeveen Junioren 13-07-2013 10
38ste Wielerronde Maren-Kessel Junioren 06-07-2013 5
31ste Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Diverse Licentiecategorieen (C) 01-07-2013 2
Landal Omloop door Het Land van Bartje Junioren 26-05-2013 9
DK Zuid-West en RK Zuid 51ste Ronde van Wernhout Junioren 20-05-2013 2
30e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 20-04-2013 5
9e Accon AVM Wouden Klassieker Junioren 14-04-2013 4
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 06-04-2013 4
47e Grote Ronde van Gerwen Junioren 01-04-2013 1
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Junioren 13-01-2013 18
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Junioren 06-01-2013 12
10e kasteelcross Vorden Junioren 30-12-2012 7
Rabobank veldrit Boxtel Junioren 24-12-2012 14
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 16-12-2012 20
37e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Junioren 25-11-2012 24
8e veldrit van Schaijk Junioren 17-11-2012 3
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 34
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 9
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 17-08-2012 114
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Diverse Licentiecategorieen (B) 14-07-2012 18
Rabo Mega Wielerspektakel Diverse Licentiecategorieen (C) 07-07-2012 2
30ste Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Diverse Licentiecategorieen (C) 02-07-2012 26
63e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 22-06-2012 136
Ronde van Vaassen Diverse Licentiecategorieen (B) 20-06-2012 6
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Junioren 17-06-2012 37
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junioren 06-06-2012 33
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Junioren 28-05-2012 4
Omloop door het Land van Bartje Junioren 12-05-2012 2
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 02-05-2012 4
Ronde van Almelo Junioren 30-04-2012 3
71e Profronde van Made Junioren 29-04-2012 9
KNWU tijdritcompetitie 2 Zuid-Schermer Junioren 28-04-2012 20
EPZ Omloop van Borsele Junioren 22-04-2012 11
KNWU Tijdritcompetitie 1 Borsele Junioren 21-04-2012 11
Accon avm Wouden Klassieker 2012 Junioren 15-04-2012 9
Leisure World Zuiderzee ronde Junioren 07-04-2012 49
KNWU NK Veldrijden Junioren 08-01-2012 21
Grand Prix Groenendaal Junioren 31-12-2011 16
33e Nat. Wielerveldrit van Amersfoort Junioren 10-12-2011 8
RABO Weekend Cyclocross Junioren 04-12-2011 12
36e Internationale Nissan Super Prestige Veldrit Junioren 27-11-2011 24
32e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 20-11-2011 5
7e veldrit van Schaijk Junioren 19-11-2011 6
Rabobank Veldrit Tempo-Bruns Junioren 13-11-2011 5
10e Nationale Veldrit Almelo Junioren 06-11-2011 1
Rabobank Cyclocross van Lierop Junioren 15-10-2011 6
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Junioren 09-10-2011 4
3e Rabo Veldrit Montfoort Junioren 08-10-2011 3
9e Nationale veldrit van Dordrecht Junioren 02-10-2011 5
33e Openingsveldrit van Harderwijk Junioren 24-09-2011 8
Ronde van Dongen Nieuwelingen 18-09-2011 1
58e Ronde van Hank Nieuwelingen 11-09-2011 2
Profronde van Almelo Nieuwelingen 26-08-2011 1
RABOBANK jubileumronde van Hoogeveen (plus dikkebandenrace) Nieuwelingen 16-07-2011 16
36ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 10-07-2011 11
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2011 5
Ronde van Didam Nieuwelingen 22-06-2011 4
District Kampioenschap Noord Nieuwelingen 13-06-2011 6
District Kampioenschap Tijdrijden Noord Nieuwelingen 31-05-2011 2
Ronde van Ginneken Nieuwelingen 29-05-2011 2
Ronde van het Villapark Nijverdal Nieuwelingen 21-05-2011 1
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Nieuwelingen 15-05-2011 49
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 07-05-2011 48
Ronde van Almelo Nieuwelingen 30-04-2011 3
5e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 23-04-2011 98
Jeugd Ronde van Doetinchem Nieuwelingen 03-04-2011 1
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 02-04-2011 4
61ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 27-03-2011 2
32e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 26-03-2011 67
Nieuwelingen Veldrit GP Adrie van der Poel Nieuwelingen 23-01-2011 3
10de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Nieuwelingen 16-01-2011 3
NK Veldrijden Nieuwelingen 08-01-2011 4
Veldrit Uithofgebied Nieuwelingen 02-01-2011 3
8e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 29-12-2010 1
Rabobank Veldrit Oploo Nieuwelingen 12-12-2010 2
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 05-12-2010 3
35e Internationale Nissan Super Prestige Cyclocross Nieuwelingen 28-11-2010 4
Rabo Cyclo Cross Lierop Nieuwelingen 20-11-2010 2
6e veldrit van Schaijk Nieuwelingen 14-11-2010 13
9e Nationale Veldrit te Almelo Nieuwelingen 07-11-2010 2
Jeugdveldrit Zeeland Nieuwelingen 31-10-2010 3
Regiokampioenschappen Noord-Oost Nieuwelingen 30-10-2010 2
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 16-10-2010 8
2 e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 09-10-2010 6
8e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 03-10-2010 6
32e Openingsveldrit van Harderwijk Nieuwelingen 25-09-2010 5
Kleine Omloop van de Veenkolonièn Nieuwelingen 04-09-2010 5
Jan van Schoot Ronde van Oldenzaal Nieuwelingen 15-08-2010 5
Acht van Chaam Nieuwelingen 28-07-2010 9
61e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 25-07-2010 15
Nederlands Kampioenschap Mountainbike Nieuwelingen 17-07-2010 12
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 11-07-2010 77
37e ronde van Schaijk Nieuwelingen 04-07-2010 1
DK Tijdrijden Nieuwelingen 16-06-2010 2
ronde van Winterswijk Nieuwelingen 06-06-2010 1
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 29-05-2010 1
Districts Kampioenschappen Weg Noord Nieuwelingen 24-05-2010 3
Omloop van Margraten Nieuwelingen 09-05-2010 9
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 36
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 10
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 8
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 12
4e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 24-04-2010 43
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 10-04-2010 21
Ronde van De Wijk Nieuwelingen 05-04-2010 3
Omloop Noord West Overijssel Nieuwelingen 27-03-2010 12
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Nieuwelingen 17-01-2010 6
NK Veldrijden 2010 Nieuwelingen 10-01-2010 14
Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 03-01-2010 11
8e Nationale Veldrit te Almelo Nieuwelingen 02-01-2010 1
7e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 27-12-2009 6
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Nieuwelingen 13-12-2009 5
32e Kerkhof Verzekeringen-Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 12-12-2009 6
34e Internationale Nissan Super Prestige Cyclocross Nieuwelingen 29-11-2009 11
5e veldrit van Schaijk Nieuwelingen 22-11-2009 3
Nationale Veldrit Rhenen Nieuwelingen 07-11-2009 11
Rabo Cyclo Cross Lierop Nieuwelingen 01-11-2009 4
Regio Kampioenschappen veldrijden Noord-Oost Nieuwelingen 31-10-2009 1
Walsberg Cross Nieuwelingen 24-10-2009 12
31e Openingsveldrit van Harderwijk Nieuwelingen 26-09-2009 6
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 30-08-2009 4
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 7 19-07-2009 5
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 7 12-07-2009 5
ronde van Gramsbergen voor jeugd en masters 40+ Jeugd Cat. 7 27-06-2009 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2009 53
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 7 07-06-2009 2
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 06-06-2009 2
3e jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 7 30-05-2009 2
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 7 10-05-2009 2
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 7 09-05-2009 1
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 7 30-04-2009 4
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 7 18-01-2009 8
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 7 04-01-2009 11
3e veldritwedstrijd wv ede Jeugd Cat. 7 03-01-2009 4
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 27-12-2008 5
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 7 20-12-2008 8
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 7 14-12-2008 7
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 7 06-12-2008 7
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 7 29-11-2008 6
14e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 7 22-11-2008 5
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 15-11-2008 6
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 7 09-11-2008 4
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 02-11-2008 5
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 01-11-2008 8
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 7 25-10-2008 9
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 6 21-06-2008 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 13 jaar 14-06-2008 4
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6-2 31-05-2008 2
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 6 25-05-2008 6
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 6 24-05-2008 2
ronde van het villapark Jeugd Cat. 6 17-05-2008 2
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 6 12-05-2008 3
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 6-2 11-05-2008 3
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-05-2008 2
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 6-1 27-04-2008 2
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 6-1 19-04-2008 4
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6-1 13-04-2008 6
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 6 05-04-2008 1
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 13-01-2008 5
JSW Almelo Jeugd Cat. 6 05-01-2008 6
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 6 29-12-2007 4
2e Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 6 23-12-2007 3
14e Grote Prijs Montferland Jeugd Cat. 6 22-12-2007 2
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 6 02-12-2007 2
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 6 24-11-2007 6
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 17-11-2007 11
Rabobank Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 08-09-2007 1
kermis criterium Elim Jeugd Cat. 5 05-09-2007 1
dernyspektakel Jeugd Cat. 5 02-09-2007 1
Villaronde van Nijverdal Jeugd Cat. 5 01-09-2007 1
Jeugd Ronde Klazinaveen Jeugd Cat. 5 26-08-2007 3
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 5 07-07-2007 4
Ronde van Hattemerbroek Jeugd Cat. 5 30-06-2007 9
Ronde van Elburg Jeugd Cat. 5 23-06-2007 2
jeugdronde van Zutphen Jeugd Cat. 5 17-06-2007 1
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 5 09-06-2007 42
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 03-06-2007 3
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 5 17-05-2007 6
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 13-05-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 12-05-2007 3
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 5 06-05-2007 7
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 29-04-2007 3
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2007 4
Ronde van Gasselte Jeugd Cat. 5 22-04-2007 2
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 21-04-2007 1
jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 15-04-2007 1
Eierrace meerdijk Jeugd Cat. 5 09-04-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 07-04-2007 12
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 5 31-03-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-03-2007 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 12 jaar 20-01-2007 14
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 5 07-01-2007 6
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 06-01-2007 6
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-12-2006 5
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 4 16-09-2006 1
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 4 09-09-2006 2
Jeugd klimcriterium Jeugd Cat. 4 11-06-2006 3
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 4 10-06-2006 2
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 04-06-2006 5
Landelijk Jeugd Toernooi Schepenwijk Enkhuizen Jeugd Cat. 4 21-05-2006 6
Landelijk Jeugd Toernooi - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 20-05-2006 8
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 13-05-2006 3
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 4 07-05-2006 9
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2006 3
Jeugdronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 4 23-04-2006 7
Eierrace Jeugd Cat. 4 17-04-2006 5
Klassieker “Ruinen-Weerwille-Ruinen” Jeugd Cat. 2 17-09-2005 3
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 2 03-09-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi Bussum Jeugd Cat. 2 28-08-2005 6
Jeugdronde van Papendal Jeugd Cat. 2 21-08-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e De Hypotheker/NWVG Jeugdklassieker Jeugd Cat. 2 30-07-2005 2
Jeugd Omloop van ‘t Hooge Holt Jeugd Cat. 2 09-07-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi en Nieuwelingenwedstrijd ASC Olympia Jeugd Cat. 2 03-07-2005 2
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 2 25-06-2005 1
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 2 18-06-2005 1
54e Ronde van de Paasberg Jeugd Cat. 2 05-06-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi : Ronde van Aalten Jeugd Cat. 2 29-05-2005 2
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 2 28-05-2005 10
Jeugdronde Ruinerwold Jeugd Cat. 2 21-05-2005 1
9e Jeugdronde van Gasselte Jeugd Cat. 2 15-05-2005 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 2 14-05-2005 1
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 2 08-05-2005 1
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 05-05-2005 2
Oranjeronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 2 30-04-2005 1
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Ronde van WheelerPlanet Jeugd Cat. 2 24-04-2005 8
4e Pedaleur Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 2 17-04-2005 1
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 2 10-04-2005 1
Delica Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 2 02-04-2005 1
Rabobank Veldrit van Lierop Jeugd Cat. 2 15-01-2005 3
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bergse Wielerronde Jeugd Cat. 2 09-01-2005 7
Landelijk Jeugd Toernooi en Nieuwelingenwedstrijd ASC Olympia Jeugd Cat. 1 26-09-2004 1
Jeugd/Nw-meisjes/Jun-Vrouwen Omloop Jeugd Cat. 1 18-09-2004 2
Ronde van Exloo en Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 27-06-2004 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugdronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 26-06-2004 1
NK Weg Jeugd Wielrennen op de weg 2004 Jeugd Cat. 1 12-06-2004 3
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 1 20-05-2004 1
Oranjeronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 1 30-04-2004 1
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 1 24-04-2004 1
Derde Pedaleur Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 1 18-04-2004 1
Eierrace Jeugd Cat. 1 12-04-2004 1
Jeugdronde Hoogeveen Jeugd Cat. 1 10-04-2004 1
Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 1 03-04-2004 1
Landelijk Jeugd Toernooi Almelo Jeugd Cat. 1 27-03-2004 1
Jeugd Veldrit Jeugd Cat. 1 10-01-2004 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 27-09-2003 4
Jeugdklassieker & Jr. Vrouwen/ Nwl.Meisjes Omloop Ruinen Jeugd Cat. 1 20-09-2003 2
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 1 06-09-2003 2
Jeugdomnium van Cranevelt Jeugd Cat. 1 17-08-2003 3
Ronde van Aalten Jeugd Cat. 1 06-07-2003 3
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 1 21-06-2003 2
52e Ronde van de Paasberg Jeugd Cat. 1 08-06-2003 8
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 25-05-2003 4
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 17-05-2003 2
RABObank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 1 04-05-2003 4
Oranjeronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 1 30-04-2003 7
Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 1 05-04-2003 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.