Dennis Horst

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 18-08-2019 54
Slag om Norg M_ELITE 11-08-2019 28
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften Eindklassement 13-07-2019 52
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 13-07-2019 62
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 12-07-2019 63
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 8
ZLM Tour Elite Men Eindklassement 23-06-2019 52
ZLM Tour M_ELITE 23-06-2019 27
ZLM Tour M_ELITE 22-06-2019 47
ZLM Tour M_ELITE 21-06-2019 37
ZLM Tour M_ELITE 20-06-2019 31
ZLM Tour M_ELITE 19-06-2019 82
Arno Wallaard memorial M_ELITE 20-04-2019 85
TCM - 59ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 23-02-2019 58
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 30-09-2018 39
Olympia's Tour Under 23 16-09-2018 2
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 16-09-2018 28
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 19
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 63
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 11
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 4
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 21
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 39
Omloop van Valkenswaard Beloften 26-08-2018 10
Veenendaal Veenendaal Classic M_ELITE 22-08-2018 21
Koga Slag om Norg M_ELITE 11-08-2018 60
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 7
Nacht van Hengelo Elite-Mannen/Beloften 01-06-2018 14
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 29
Omloop van de Houtse linies Elite-Mannen/Beloften 18-03-2018 13
Profronde van Drenthe M_ELITE 11-03-2018 66
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 73
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 24-02-2018 2
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 24-09-2017 44
Rabobank Amersfoort 19e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 16-09-2017 7
Olympia's Tour Under 23 10-09-2017 15
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 40
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 14
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 6
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 48
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 52
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 32
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 103
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 20-08-2017 63
Gouden Pijl Professionals 08-08-2017 19
spektakel van Steenwijk Professionals 01-08-2017 16
RaboRonde Heerlen Professionals 28-07-2017 15
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 12
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 22-04-2017 39
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 75
Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 18-03-2017 41
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 46
Valkenburg Klim Classic Junioren 21-08-2016 19
NK Weg 15-18 jr. Junioren 18-06-2016 2
DK TIJDRIJDEN DISTRICT OOST Junioren 14-06-2016 6
Omloop van de Maasvallei Junioren 04-06-2016 8
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Junioren 16-05-2016 11
Eurobottle Zuiderzeeronde Junioren 09-04-2016 1
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 02-04-2016 38
RABOBANK RK Veldrijden Noord-Oost Junioren 31-10-2015 4
Ronde van Ransdaal Junioren 02-08-2015 3
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 17
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 12
66e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 28-06-2015 18
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 27-06-2015 33
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 26-06-2015 8
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junioren 24-06-2015 34
CS groep Bergcriterium Brunssum Junioren 21-06-2015 1
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junioren 30-05-2015 7
8e Nutrition Company Berg-omloop Simpelveld Junioren 10-05-2015 22
52e Flevotour Junioren 09-05-2015 11
Volta Limburg Classic afwachtingswedstrijd Junioren 04-04-2015 1
44e Omloop van Noord West Overijssel Junioren 28-03-2015 1
42ste Ronde van het Lage Land Junioren 22-03-2015 4
12e Kasteelcross Vorden Junioren 28-12-2014 10
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 06-12-2014 8
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Junioren 22-11-2014 11
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Junioren 05-10-2014 37
D&D Klimcriterium van Molenberg Nieuwelingen 21-09-2014 1
Wielerronde van Uden - dag 1 Nieuwelingen 13-09-2014 8
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 31-08-2014 5
Math Salden Klimcriterium Nieuwelingen 30-08-2014 7
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Nieuwelingen 24-08-2014 1
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL Nieuwelingen 23-08-2014 1
Ronde van Ransdaal Nieuwelingen 03-08-2014 1
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 06-07-2014 1
NK Tijdrijden Nieuwelingen 25-06-2014 24
CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen Bergklassement 22-06-2014 1
CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 22-06-2014 1
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 2
Amstel wielerronde van Erp Nieuwelingen 15-06-2014 1
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Nieuwelingen 11-06-2014 1
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Nieuwelingen 09-06-2014 1
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 31-05-2014 57
Bergcriterium Nieuwelingen 25-05-2014 13
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 24-05-2014 6
De 9e wielerronde van Elim Nieuwelingen 18-05-2014 1
Isaac Kleeberg Challenge Nieuwelingen 17-05-2014 1
51e Flevotour Nieuwelingen 10-05-2014 1
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Nieuwelingen 03-05-2014 37
8e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 26-04-2014 32
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 17
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 12-04-2014 3
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Nieuwelingen 05-04-2014 27
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuwelingen 23-03-2014 4
NK veldrijden Nieuwelingen 11-01-2014 10
All Sports Resort Wielerevent Maurik Nieuwelingen 09-11-2013 2
Nationale veldrit Nieuwelingen 03-11-2013 2
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Nieuwelingen 02-11-2013 3
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 27-10-2013 7
Ronde van bocholtz Nieuwelingen 29-09-2013 2
D&D Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 22-09-2013 3
Wielerronde van Uden Nieuwelingen 14-09-2013 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuwelingen 31-08-2013 3
Ronde van Pijnacker Nieuwelingen 17-08-2013 12
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal Diverse Licentiecategorieen (B) 11-08-2013 9
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL Diverse Licentiecategorieen (B) 10-08-2013 13
Ronde van Markelo Diverse Licentiecategorieen (B) 09-08-2013 4
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 11
38ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 06-07-2013 6
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 30-06-2013 7
Ronde van Warnsveld Nieuwelingen 08-06-2013 6
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuwelingen 05-06-2013 17
Omloop van Exel Nieuwelingen 02-06-2013 1
Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 26-05-2013 9
District Kampioenschap Oost Nieuwelingen 20-05-2013 3
Isaac Kleeberg Challenge Nieuwelingen 18-05-2013 2
Omloop van Margraten Nieuwelingen 12-05-2013 14
50e Flevotour Nieuwelingen 11-05-2013 3
7e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen Nieuwelingen 27-04-2013 81
34e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2013 2
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 13-04-2013 2
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2013 3
Wielerronde van Oploo Nieuwelingen 31-03-2013 14
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Nieuwelingen 12-01-2013 37
20e Veldrit Wijkpark Woerden Nieuwelingen 22-12-2012 9
Regio Kampioenschap veldrijden Noord/Oost Nieuwelingen 03-11-2012 6
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Nieuwelingen 28-10-2012 9
34e Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 27-10-2012 21
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 7 30-09-2012 2
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 29-09-2012 1
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 16-09-2012 2
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 7 15-09-2012 3
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 7 08-09-2012 3
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 02-09-2012 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 7 26-08-2012 6
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 7 19-08-2012 4
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 15-07-2012 2
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Jeugd Cat. 7 14-07-2012 6
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 07-07-2012 1
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 7 01-07-2012 1
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 7 23-06-2012 1
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 7 10-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 09-06-2012 7
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 03-06-2012 1
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 7 02-06-2012 1
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 7 27-05-2012 1
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 7 26-05-2012 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 17-05-2012 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 7 12-05-2012 3
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 06-05-2012 1
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 7 05-05-2012 2
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 7 30-04-2012 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2012 2
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 7 21-04-2012 1
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 7 15-04-2012 1
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 7 14-04-2012 1
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 7 09-04-2012 2
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 7 07-04-2012 2
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 7 01-04-2012 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 21-01-2012 4
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 7 14-01-2012 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 07-01-2012 2
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 7 11-12-2011 2
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 04-12-2011 3
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 19-11-2011 3
Nationale veldrijwedstrijd jeugd Jeugd Cat. 7 13-11-2011 2
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 06-11-2011 2
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 30-10-2011 3
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 7 09-10-2011 2
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 25-09-2011 1
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 6 24-09-2011 1
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 18-09-2011 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 6 17-09-2011 1
5de Open Friese Jeugd Kampioenschappen Jeugd Cat. 6 11-09-2011 1
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2011 2
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2011 1
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 6 28-08-2011 1
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 6 20-08-2011 1
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 6 17-07-2011 1
32e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 6 16-07-2011 1
Jeugdronde Westerbork & Nieuwling /Junior Dames Ronde Jeugd Cat. 6 10-07-2011 1
Ronde van Oldebroek Jeugd Cat. 6 09-07-2011 2
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 6 03-07-2011 3
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 26-06-2011 4
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 6 19-06-2011 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 02-06-2011 1
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 6 29-05-2011 1
5e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 28-05-2011 1
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 22-05-2011 2
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 6 21-05-2011 1
Ronde van Angelslo Jeugd Cat. 6 15-05-2011 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 14-05-2011 1
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 6 08-05-2011 3
Ronde van Elim Jeugd Cat. 6 01-05-2011 1
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 6 30-04-2011 1
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 6 25-04-2011 1
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 24-04-2011 1
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 23-04-2011 1
Autohuis Eickhof Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 17-04-2011 2
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 6 03-04-2011 1
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 6 15-01-2011 14
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2011 7
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 12-12-2010 2
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 05-12-2010 2
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 27-11-2010 8
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 6 21-11-2010 5
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 14-11-2010 2
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 6 07-11-2010 22
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 31-10-2010 5
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 26-09-2010 1
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 19-09-2010 1
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2010 1
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 11-09-2010 1
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 5 05-09-2010 2
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 29-08-2010 1
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 5 14-08-2010 1
37e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 10-07-2010 1
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 04-07-2010 1
Rabo Jeugdwielerronde Hooltpae Jeugd Cat. 5 20-06-2010 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2010 2
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 5 06-06-2010 3
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 5 05-06-2010 2
ronde vd paasberg - arnhem Jeugd Cat. 5 30-05-2010 1
4e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 29-05-2010 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 22-05-2010 1
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 5 08-05-2010 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 02-05-2010 3
Jeugdklassieker Rabobank 't Hoogeland Jeugd Cat. 5 01-05-2010 1
Ronde van Elim Jeugd Cat. 5 25-04-2010 1
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-04-2010 1
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 5 10-04-2010 2
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Jeugd Cat. 5 05-04-2010 1
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 04-04-2010 3
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 5 17-01-2010 11
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 03-01-2010 3
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2009 5
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 13-12-2009 6
Pietencross Jeugd Cat. 5 29-11-2009 10
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 22-11-2009 2
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 5 21-11-2009 5
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 14-11-2009 8
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 5 31-10-2009 2
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 27-09-2009 1
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 20-09-2009 1
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2009 1
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 30-08-2009 1
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 4 15-08-2009 1
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4 05-07-2009 22
ronde van Gramsbergen voor jeugd en masters 40+ Jeugd Cat. 4 27-06-2009 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 6
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 4 07-06-2009 2
3e jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 30-05-2009 1
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 10-05-2009 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 09-05-2009 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 03-05-2009 2
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 4 02-05-2009 2
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2009 3
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 4 05-04-2009 1
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 4 04-01-2009 9
3e veldritwedstrijd wv ede Jeugd Cat. 4 03-01-2009 5
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 4 20-12-2008 3
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 14-12-2008 8
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 29-11-2008 5
14e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 4 22-11-2008 9
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 02-11-2008 4
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 26-10-2008 5
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 28-09-2008 1
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 21-09-2008 1
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 3 21-06-2008 3
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-2 31-05-2008 1
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 3 24-05-2008 2
ronde van het villapark Jeugd Cat. 3 17-05-2008 7
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-1 11-05-2008 3
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 01-05-2008 2
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 3-2 27-04-2008 5
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 20-04-2008 3
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3 13-04-2008 4
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3 05-04-2008 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 28-12-2007 10
13e Cyclo cross van Driebergen Jeugd Cat. 3 08-12-2007 10
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 23-09-2007 3
Rabobank Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 08-09-2007 4
Villaronde van Nijverdal Jeugd Cat. 2 01-09-2007 4
Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 2 18-08-2007 3
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 2 07-07-2007 8
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 2 01-07-2007 4
Ronde van Hattemerbroek Jeugd Cat. 2 30-06-2007 6
Ronde van Elburg Jeugd Cat. 2 23-06-2007 6
Ronde van Drachten Jeugd Cat. 2 16-06-2007 7
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 12-05-2007 9
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 2 06-05-2007 7
51e Koninginne Ronde van Beilen Jeugd Cat. 2 30-04-2007 5
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2007 5
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 21-04-2007 9
Ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 15-04-2007 7
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 07-04-2007 11
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-03-2007 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.