Maurits Neele

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
40e Draai van de Kaai Nieuwelingen 05-08-2019 11
47e editie Profronde Westland Nieuwelingen 01-08-2019 18
Acht van Chaam Nieuwelingen 31-07-2019 23
62e Tour de Junior Nieuwelingen 22-07-2019 17
Ronde van Twente Nieuwelingen 06-07-2019 65
Kermis ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 30-06-2019 19
86ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 29-06-2019 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuwelingen 23-06-2019 67
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 74
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 16-06-2019 56
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 15-06-2019 59
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuwelingen 10-06-2019 4
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Nieuwelingen 09-06-2019 16
Ronde van het Purmerplein Nieuwelingen 30-05-2019 19
Grote Prijs Steenbergen Nieuwelingen 19-05-2019 41
Flevo tour Nieuwelingen 11-05-2019 60
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2019 15
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2019 35
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 28
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2019 73
Van den Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 31-03-2019 26
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 88
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 44
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 13-01-2019 23
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuwelingen 06-01-2019 15
6e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 23-09-2018 39
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 7 16-09-2018 32
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 7 09-09-2018 8
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2018 16
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 02-09-2018 11
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 7 01-09-2018 7
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 7 26-08-2018 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 25-08-2018 15
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 7 18-08-2018 11
61ste Tour de Junior Jeugd Cat. 7 23-07-2018 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 01-07-2018 15
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 30-06-2018 5
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 7 23-06-2018 14
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 24
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 7 10-06-2018 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 09-06-2018 15
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 02-06-2018 24
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 27-05-2018 7
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 21-05-2018 10
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 19-05-2018 14
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 12-05-2018 9
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 10-05-2018 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 06-05-2018 10
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 7 05-05-2018 11
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 29-04-2018 17
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-04-2018 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 21-04-2018 18
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 15-04-2018 15
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 07-04-2018 14
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 7 02-04-2018 21
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 7 31-03-2018 15
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 7 25-03-2018 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 11-03-2018 19
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen DIVLIC 21-01-2018 11
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen DIVLIC 14-01-2018 15
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 47
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 16-09-2017 31
Klompenronde Jeugd Cat. 6 09-09-2017 21
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 26-08-2017 15
Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 02-07-2017 8
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 6 24-06-2017 23
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 18-06-2017 15
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 11-06-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 59
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 6 05-06-2017 3
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 6 03-06-2017 20
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-05-2017 11
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 24
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 21-05-2017 11
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 6 20-05-2017 6
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 13-05-2017 8
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 6 07-05-2017 6
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 06-05-2017 15
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 30-04-2017 11
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 6 29-04-2017 14
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 20
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 6 23-04-2017 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2017 21
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 17-04-2017 11
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 16-04-2017 17
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 14
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 02-04-2017 12
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 01-04-2017 14
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 7
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 6 25-03-2017 39
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 6 18-03-2017 41
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 25
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 5 08-10-2016 31
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-09-2016 11
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2016 22
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2016 16
59ste Internationale Tour de Junior 2016 Jeugd Cat. 5 15-08-2016 3
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2016 10
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2016 9
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 02-07-2016 7
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2016 11
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 18-06-2016 11
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 05-06-2016 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-06-2016 49
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 28-05-2016 28
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 21-05-2016 19
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 07-05-2016 12
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 5 05-05-2016 12
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 30-04-2016 9
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2016 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2016 12
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-04-2016 12
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 5 16-04-2016 36
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 09-04-2016 12
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2016 12
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 02-04-2016 11
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 28-03-2016 24
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-03-2016 7
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Jeugd Cat. 5 19-09-2015 15
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2015 21
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 05-09-2015 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 29-08-2015 14
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 23-08-2015 11
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 25-07-2015 8
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 04-07-2015 8
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2015 10
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 27-06-2015 12
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 13
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 4 13-06-2015 7
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 31
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 30-05-2015 11
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2015 9
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 14-05-2015 9
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 4 10-05-2015 6
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 4 09-05-2015 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-05-2015 14
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2015 7
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 4 18-04-2015 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-04-2015 12
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 04-04-2015 19
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 29-03-2015 8
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 28-03-2015 7
Klompenronde Jeugd Cat. 3 13-09-2014 13
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-09-2014 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 30-08-2014 11
Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 02-08-2014 4
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 05-07-2014 11
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 28-06-2014 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 14-06-2014 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.