Casper Noorloos

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Kermisronde Bergeijk Nieuwelingen 16-07-2019 18
45e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 07-07-2019 15
56e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 04-07-2019 8
50e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk - Ronde Hoep Nieuwelingen 15-06-2019 12
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Nieuwelingen 24-05-2019 25
63 e Ronde van Werkendam Nieuwelingen 22-04-2019 25
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 45
16e Jeugdronde van Gouda Nieuwelingen 30-03-2019 15
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuwelingen 06-01-2019 27
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuwelingen 09-12-2018 38
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 25-11-2018 44
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 18-11-2018 33
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 30-09-2018 7
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 7 16-09-2018 34
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 7 09-09-2018 5
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 7 02-09-2018 10
Nationale Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 7 26-08-2018 3
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 01-07-2018 5
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 7 23-06-2018 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-06-2018 63
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 7 10-06-2018 3
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 03-06-2018 2
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 27-05-2018 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 20-05-2018 7
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 7 13-05-2018 7
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 12-05-2018 3
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 7 05-05-2018 2
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 7 27-04-2018 6
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 7 22-04-2018 7
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 15-04-2018 11
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 08-04-2018 4
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 7 02-04-2018 4
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 7 31-03-2018 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 25-03-2018 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 11-03-2018 17
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 27-01-2018 37
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 20-01-2018 14
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 7 06-01-2018 28
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 29-12-2017 17
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2017 20
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 23-12-2017 16
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 7 17-12-2017 15
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 7 10-12-2017 11
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 03-12-2017 14
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 7 19-11-2017 14
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 11-11-2017 28
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 04-11-2017 30
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 24-09-2017 6
Rabo Wielerronde+Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 6 17-09-2017 1
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 6 10-09-2017 5
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 6 03-09-2017 10
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 26-08-2017 4
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 20-08-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 35
Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 02-07-2017 3
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 6 25-06-2017 1
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 17-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 10-06-2017 60
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 6 04-06-2017 2
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-05-2017 1
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 4
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 21-05-2017 2
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 13-05-2017 3
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 6 07-05-2017 4
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 6 29-04-2017 3
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 5
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 6 23-04-2017 2
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 17-04-2017 4
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 1
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 6 01-04-2017 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 19-03-2017 13
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 6 21-01-2017 29
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 14-01-2017 16
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2016 7
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2016 13
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 6 18-12-2016 16
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 6 10-12-2016 19
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 04-12-2016 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 26-11-2016 19
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 6 13-11-2016 17
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 16-10-2016 23
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 4 01-10-2016 3
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 5 25-09-2016 5
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 5 18-09-2016 5
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2016 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2016 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 21-08-2016 12
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 19
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2016 2
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 25-06-2016 1
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 5 19-06-2016 8
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 05-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-06-2016 28
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 28-05-2016 18
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 5 21-05-2016 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 15-05-2016 11
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 08-05-2016 3
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 07-05-2016 5
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 5 05-05-2016 2
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2016 11
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 23-04-2016 2
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-04-2016 17
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-04-2016 4
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2016 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-03-2016 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-03-2016 14
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 5 23-01-2016 22
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 16-01-2016 13
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 5 02-01-2016 16
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2015 9
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 5 20-12-2015 23
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 5 13-12-2015 14
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 06-12-2015 16
Pietencross Jeugd Cat. 5 29-11-2015 16
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 15-11-2015 15
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2015 18
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 25-10-2015 18
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 2
Rabo (Jeugd) Wielerronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 20-09-2015 2
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 4 13-09-2015 1
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2015 2
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2015 2
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 30-08-2015 5
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 23-08-2015 7
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 25-07-2015 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 12-07-2015 17
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 05-07-2015 1
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 04-07-2015 2
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 27-06-2015 1
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 14-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 4 07-06-2015 12
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 30-05-2015 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 24-05-2015 5
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 17-05-2015 2
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 4 14-05-2015 2
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 10-05-2015 1
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 4 09-05-2015 1
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2015 3
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 25-04-2015 1
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 4 18-04-2015 1
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 12-04-2015 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 06-04-2015 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 04-04-2015 2
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 29-03-2015 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 22-03-2015 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 24-01-2015 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-01-2015 13
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 4 04-01-2015 11
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2014 4
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 4 13-12-2014 13
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 07-12-2014 12
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 23-11-2014 4
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 16-11-2014 14
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-11-2014 7
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 26-10-2014 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 12-10-2014 14
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 3 28-09-2014 2
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 3 21-09-2014 4
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 3 14-09-2014 5
Klompenronde Jeugd Cat. 3 13-09-2014 3
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 3 07-09-2014 4
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 31-08-2014 1
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 24-08-2014 3
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 3 17-08-2014 5
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 13-07-2014 7
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 05-07-2014 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 29-06-2014 6
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 28-06-2014 1
Baanomnium Jeugd Cat. 3 22-06-2014 2
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 15-06-2014 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 08-06-2014 4
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 31-05-2014 2
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 3 29-05-2014 2
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 3 18-05-2014 3
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 11-05-2014 2
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 04-05-2014 2
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2014 1
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 26-04-2014 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 21-04-2014 1
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 3 19-04-2014 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 13-04-2014 1
Criterium Jeugd Cat. 3 06-04-2014 1
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 05-04-2014 2
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 30-03-2014 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 23-03-2014 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-03-2014 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-01-2014 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 28-12-2013 11
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 22-12-2013 10
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 14-12-2013 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 08-12-2013 10
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 01-12-2013 7
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 3 30-11-2013 18
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 24-11-2013 3
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 3 17-11-2013 8
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 3 09-11-2013 15
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 02-11-2013 12
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 27-10-2013 6
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 2 29-09-2013 5
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 2 21-09-2013 2
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 15-09-2013 2
Klompenronde Jeugd Cat. 2 14-09-2013 5
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 07-09-2013 7
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 01-09-2013 7
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 25-08-2013 13
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 18-08-2013 4
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 2 07-07-2013 3
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 30-06-2013 4
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 2 22-06-2013 3
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 16-06-2013 2
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 09-06-2013 3
Klimomnium Jeugd Cat. 2 02-06-2013 3
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 2 01-06-2013 1
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 26-05-2013 2
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 25-05-2013 1
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 2 19-05-2013 1
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 12-05-2013 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 05-05-2013 2
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2013 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 2 28-04-2013 2
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 21-04-2013 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 20-04-2013 1
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 2 14-04-2013 1
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 2 07-04-2013 1
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 06-04-2013 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 01-04-2013 1
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 31-03-2013 2
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 2 26-01-2013 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 20-01-2013 2
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 2 06-01-2013 5
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 05-01-2013 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2012 3
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 23-12-2012 2
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 2 22-12-2012 4
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 15-12-2012 2
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 08-12-2012 1
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 02-12-2012 5
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 01-12-2012 3
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 2 24-11-2012 2
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 18-11-2012 4
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 17-11-2012 2
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 10-11-2012 4
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 03-11-2012 8
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 2 27-10-2012 4
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 1 30-09-2012 1
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2012 1
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 1 23-09-2012 1
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 16-09-2012 1
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 15-09-2012 1
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 09-09-2012 1
Klompenronde Jeugd Cat. 1 08-09-2012 4
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 02-09-2012 1
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 01-09-2012 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 26-08-2012 2
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 1 19-08-2012 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 18-08-2012 1
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 1 28-07-2012 8
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 07-07-2012 1
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 01-07-2012 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 24-06-2012 2
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 1 23-06-2012 1
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 17-06-2012 2
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 16-06-2012 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 09-06-2012 6
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 03-06-2012 1
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 02-06-2012 1
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 27-05-2012 4
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 26-05-2012 4
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 20-05-2012 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 17-05-2012 5
RABO Komtoer Jeugd Cat. 1 13-05-2012 3
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 06-05-2012 8
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 1 30-04-2012 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 21-04-2012 5
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 1 15-04-2012 4
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 08-04-2012 6
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 01-04-2012 7
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 1 25-03-2012 2
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 1 08-01-2012 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.