Mathijs Klippel

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 13-10-2019 21
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 4 08-09-2019 17
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 01-09-2019 14
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 25-08-2019 14
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 13
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 13
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 30-06-2019 11
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 29-06-2019 5
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 4 22-06-2019 14
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 15-06-2019 22
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 4 09-06-2019 7
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 23
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 4 02-06-2019 15
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 26-05-2019 23
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 4 11-05-2019 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2019 20
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2019 9
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 20-04-2019 21
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2019 13
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 07-04-2019 14
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 4 31-03-2019 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-03-2019 25
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2019 23
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2018 13
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 3 09-09-2018 13
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2018 15
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 26-08-2018 13
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 01-07-2018 9
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 30-06-2018 7
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 3 23-06-2018 12
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-06-2018 35
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 3 10-06-2018 18
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 27-05-2018 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 20-05-2018 12
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 05-05-2018 11
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 3 27-04-2018 14
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 3 22-04-2018 8
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2018 17
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 8
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 02-04-2018 21
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2018 19
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 2 10-09-2017 9
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 03-09-2017 9
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 2 26-08-2017 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 20-08-2017 10
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 01-07-2017 3
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 2 25-06-2017 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 2 18-06-2017 7
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 10-06-2017 23
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 04-06-2017 12
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 2 28-05-2017 11
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 21-05-2017 9
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 13-05-2017 6
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 2 07-05-2017 12
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 2 29-04-2017 9
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 2 23-04-2017 12
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 2 08-04-2017 12
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 02-04-2017 8
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 2 12-03-2017 13
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 11-09-2016 11
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 04-09-2016 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2016 9
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2016 9
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2016 8
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2016 12
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 1 19-06-2016 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 04-06-2016 17
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 1 22-05-2016 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 15-05-2016 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 08-05-2016 12
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 1 05-05-2016 14
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2016 17
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 23-04-2016 9
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 17-04-2016 16
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-04-2016 9
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 03-04-2016 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 13-03-2016 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.