Jip Bos

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 12-08-2019 3
RSM Wealer Ronde (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 09-08-2019 1
40e Draai van de Kaai (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 05-08-2019 13
69e Ronde van Santpoort (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 31-07-2019 2
56e Ronde van Honselersdijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 04-07-2019 14
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-06-2019 56
Luba Ladies Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-06-2019 7
Healthy Ageing Tour Elite Women 14-04-2019 60
Healthy Ageing Tour Elite Women Eindklassement 14-04-2019 22
Healthy Ageing Tour Elite Women 13-04-2019 13
Healthy Ageing Tour Elite Women 13-04-2019 3
Healthy Ageing Tour Elite Women 12-04-2019 35
Healthy Ageing Tour Elite Women 11-04-2019 50
Healthy Ageing Tour Elite Women 10-04-2019 55
Ronde van Drenthe Women's WorldTour Elite Women 17-03-2019 10
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 2
56e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-05-2018 10
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-03-2018 2
TCV - Drentse 8 van Westerveld Elite Women 09-03-2018 48
TC 5 - Strandrace Ouddorp Licentiehouders Vrouwen 06-01-2018 11
11de profronde Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2017 2
38e Draai van de Kaai (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 31-07-2017 9
55e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-05-2017 11
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-05-2017 3
13e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-05-2017 16
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Elite Women 22-04-2017 4
Volta Limburg Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-04-2017 10
Drentse 8 van Westerveld Elite Women 12-03-2017 14
Women's World Tour Elite Women 11-03-2017 11
TC 2 - KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder DIVLIC 13-11-2016 8
47e Ronde van Heerhugowaard (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-08-2016 10
Kermisronde Bergeijk (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-07-2016 4
Omloop van Alkmaar Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-07-2016 2
Ronde van Hoogkarspel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-07-2016 9
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Elite-Vrouwen 24-06-2016 37
Drentse Acht van Westerveld Elite Women 13-03-2016 46
ZWOLSE 1000 meter TIJDRIT Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-10-2015 17
Boels rental Ladies Tour Elite Women 06-09-2015 31
Boels rental Ladies Tour Elite Women Eindklassement 06-09-2015 33
Boels rental Ladies Tour Elite Women 05-09-2015 9
Boels rental Ladies Tour Elite Women 04-09-2015 42
Boels rental Ladies Tour Elite Women 03-09-2015 12
Boels rental Ladies Tour Elite Women 02-09-2015 15
Boels rental Ladies Tour Elite Women 01-09-2015 20
46e Ronde van Heerhugowaard (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 23-08-2015 19
Ronde van Beverwijk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-08-2015 1
34e Wielerronde van Steensel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-08-2015 3
Acht van Chaam Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-07-2015 15
34e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 28-07-2015 16
Ronde van Obdam (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 12-07-2015 12
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Elite-Vrouwen 27-06-2015 20
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Elite-Vrouwen 24-06-2015 25
11e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-06-2015 8
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-06-2015 19
Hart van Gilze (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 14-06-2015 4
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-06-2015 12
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 07-06-2015 25
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 55
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2015 8
Parel van de Veluwe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-06-2015 23
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 09-05-2015 29
Ronde van Overijssel Woman Elite Women 01-05-2015 13
"De Win fietsen" Ronde van Geldrop Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-04-2015 4
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Elite Women 25-04-2015 25
Ronde van Gelderland 2015 Ladies Elite Women 19-04-2015 7
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-04-2015 1
Novilon Eurocup Elite Women 15-03-2015 31
11e Ronde van Ameide (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-09-2014 34
Lagerberg Jeugdtoernooi/Dameswedstrijd (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 14-09-2014 1
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 07-09-2014 2
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 31-08-2014 4
Math Salden Klimcriterium Junior-Vrouwen 30-08-2014 8
8ste Profronde van Etten-Leur Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-08-2014 11
Acht van Chaam Junior-Vrouwen 30-07-2014 3
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 06-07-2014 11
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 25-06-2014 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junior-Vrouwen 22-06-2014 6
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2014 2
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Junior-Vrouwen 15-06-2014 1
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junior-Vrouwen 09-06-2014 3
5e Molen Omloop van de Schermer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-06-2014 5
GP Groenen Groep voor Meisjes Junior-Vrouwen 25-05-2014 24
Omloop van de IJsseldelta Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-05-2014 16
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 04-05-2014 10
Wielerronde van Yerseke Junior-Vrouwen 03-05-2014 3
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 21
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 6
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 39
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 31
10e Wielerronde van Weesp (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 20-04-2014 4
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen Eindklassement 13-04-2014 5
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 13-04-2014 2
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 12-04-2014 15
Er gaat niets boven Groningen Tour Junior-Vrouwen 11-04-2014 37
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Junior-Vrouwen 06-04-2014 1
13e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 15-03-2014 27
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 4
Wielerronde van Zuidland Junior-Vrouwen 24-08-2013 2
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junior-Vrouwen 23-07-2013 24
Grote Prijs Vijfhuizen Junior-Vrouwen 02-06-2013 6
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Junior-Vrouwen 20-05-2013 3
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 19-05-2013 3
5e Tour de Leur Junior-Vrouwen 12-05-2013 1
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Junior-Vrouwen 09-05-2013 1
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Diverse Licentiecategorieen (E) 05-05-2013 1
50 ste Ronde van Enkhuizen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 8
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 21-04-2013 24
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen Eindklassement 21-04-2013 38
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 20-04-2013 14
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 19-04-2013 44
Dames/Meisjes wedstrijd Junior-Vrouwen 13-04-2013 3
Kampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (E) 07-04-2013 2
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Diverse Licentiecategorieen (E) 16-09-2012 10
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuweling-Meisjes 16-06-2012 46
Wieler Ronde Van Rijsenhout Diverse Licentiecategorieen (E) 07-06-2012 21
62ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 03-06-2012 2
DK Noord-Holland (El./Bel./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 1
Wielerronde van Weesp Diverse Licentiecategorieen (E) 27-05-2012 8
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Nieuweling-Meisjes 05-05-2012 4
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (E) 01-04-2012 3
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 6
8e Wielerronde van Ameide Nieuweling-Meisjes 24-09-2011 1
29e Jeugdronde van Numansdorp Nieuweling-Meisjes 03-09-2011 5
30e Wielerronde van Steensel Junior-Vrouwen 15-08-2011 12
Acht van Chaam Nieuweling-Meisjes 27-07-2011 10
78ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 02-07-2011 11
Ronde van Herwijnen Junior-Vrouwen 25-06-2011 16
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Junior-Vrouwen 11-06-2011 42
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Nieuweling-Meisjes 11-06-2011 21
57e Oranjeronde van Amsterdam Nieuweling-Meisjes 30-04-2011 3
Omloop Nieuwlande Diverse Licentiecategorieen (E) 09-04-2011 37
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (E) 03-04-2011 2
10e Omloop Van Strijen Nieuweling-Meisjes 19-03-2011 38
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 19-09-2010 1
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 05-09-2010 4
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 04-07-2010 6
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 6 27-06-2010 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 13-06-2010 15
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-05-2010 1
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 6 08-05-2010 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 24-04-2010 6
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 6 18-04-2010 2
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 04-04-2010 1
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 6 28-03-2010 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 20-03-2010 2
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2009 6
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 5 15-08-2009 8
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 05-07-2009 6
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2009 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2009 6
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 07-06-2009 3
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 06-06-2009 1
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 17-05-2009 1
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 10-05-2009 3
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 5 25-04-2009 2
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 5 21-03-2009 6
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 28-09-2008 2
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 13-07-2008 3
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 06-07-2008 1
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2008 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 12 jaar 14-06-2008 10
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 08-06-2008 2
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4-2-M 31-05-2008 2
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 4 24-05-2008 1
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 01-05-2008 7
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 4-1 meisjes 27-04-2008 1
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 4-2-Meisjes 19-04-2008 3
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 4-M 05-04-2008 5
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 4 15-03-2008 1
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2007 3
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2007 1
Open Fries Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 02-09-2007 2
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 3 26-08-2007 6
Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 3 18-08-2007 4
Olympia landelijke jeugd wedstrijd Jeugd Cat. 3 01-07-2007 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 09-06-2007 1
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 17-05-2007 9
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 3 06-05-2007 5
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 21-04-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 07-04-2007 6
Kampioenschap van hoorn Jeugd Cat. 3 01-04-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 25-03-2007 3
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 17-03-2007 2
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 2 09-07-2006 3
Jeugd klimcriterium Jeugd Cat. 2 11-06-2006 5
Jeugdwedstrijd Purmerplein Jeugd Cat. 2 25-05-2006 5
Landelijk Meisjes Jeugd Toernooi - 4e Meisjesronde van de Merwelanden Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 21-05-2006 6
Jeugdwedstrijd de Bataaf Jeugd Cat. 2 18-03-2006 5
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 1 17-07-2005 2
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-07-2005 9
Jeugdtoernooi Schepenwijk Jeugd Cat. 1 19-06-2005 1
7e Rabobank Jeugdronde Mijnsheerenland Jeugd Cat. 1 14-05-2005 19
Fok van Heerden Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 17-04-2005 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.