Vincent Hoppezak

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 08-09-2019 21
13e Hartje Baarn (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-09-2019 10
Nacht van s-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 30-08-2019 8
Wielerronde van Zuidland (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-08-2019 13
70e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-07-2019 38
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 126
NK Tijdrijden (Elite/Beloften mannen en vrouwen) Beloften 26-06-2019 28
NK Tijdrijden 15-18 jarigen & TCM - Individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 19-06-2019 32
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 16-06-2019 6
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 16-06-2019 7
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 15-06-2019 70
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Beloften 10-06-2019 14
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 09-06-2019 35
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 09-06-2019 66
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 38
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 32
CCM - 39e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 25-05-2019 70
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Beloften 22-05-2019 3
CCM - ZHE Tour Elite-Mannen/Beloften 18-05-2019 106
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen ZC/Beloften 22-04-2019 18
Nobutec Omloop van de Glazenstad Elite-Mannen/Beloften 14-04-2019 42
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 23-03-2019 35
TCM - 59ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 23-02-2019 106
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Mannen/Beloften 30-12-2018 7
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Mannen/Beloften 29-12-2018 16
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Mannen/Beloften 28-12-2018 9
NK Derny Elite-Mannen/Beloften 15-12-2018 5
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 30-09-2018 24
Olympia's Tour Under 23 16-09-2018 37
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 16-09-2018 40
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 76
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 41
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 44
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 29
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 102
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 36
62ste Ronde van Midden Nederland M_ELITE 26-08-2018 76
Grote prijs Emergo Elite-Mannen/Beloften 24-08-2018 15
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 10-06-2018 18
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 22
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 40
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 66
Ronde van Overijssel M_ELITE 12-05-2018 37
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 35
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 100
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 49
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 30-12-2017 8
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 28-12-2017 12
NK 50km en omlijsting Jeugd Diverse Licentiecategorieen 10-12-2017 10
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junioren 17-09-2017 4
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Junioren 09-09-2017 1
Residence Valkenburg Klim Classic 2017 Junioren 20-08-2017 3
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Junioren 27-07-2017 7
68e Ronde van Poeldijk Junioren 23-07-2017 9
Ronde van Twente Junioren 08-07-2017 19
Grote Prijs Koppert Biological Systems Junioren 19-04-2017 1
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 18-12-2016 2
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 18-12-2016 4
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 16-12-2016 5
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 16-12-2016 1
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Junioren 20-11-2016 1
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Junioren 10-09-2016 9
36e Wielerronde van Abbenbroek Junioren 04-09-2016 8
21ste Kleine Omloop van de Veenkoloniën/ENERGYSTOCK Junioren 03-09-2016 3
67e Wielerspektakel Naaldwijk Junioren 16-08-2016 3
42e Ronde van De Lier Junioren 09-08-2016 1
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 21
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 9
Acht van Bladel Junioren Eindklassement 26-06-2016 9
Acht van Bladel Junioren 25-06-2016 12
Acht van Bladel Junioren 24-06-2016 2
NK Tijdrijden Junioren 22-06-2016 30
NK Weg 15-18 jr. Junioren 18-06-2016 26
Omloop van de Maasvallei Junioren 04-06-2016 5
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 28-05-2016 13
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 28-05-2016 11
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 28-05-2016 8
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 22-05-2016 19
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men Eindklassement 22-05-2016 33
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 37
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 60
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 20-05-2016 113
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Junioren 18-05-2016 9
District Kampioenschap Zuid Holland Junioren 16-05-2016 9
53e Flevotour Junioren 14-05-2016 5
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 23-04-2016 8
Grote Prijs Koppert Biological Systems Junioren 20-04-2016 4
Eurobottle Zuiderzeeronde Junioren 09-04-2016 3
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 02-04-2016 14
43ste Ronde van het lage Land Junioren 20-03-2016 1
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 2
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 5
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 6
NK Baan Duur/Sprint Junioren 20-12-2015 4
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Junioren 21-11-2015 3
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 15-11-2015 4
Officieus open NK derny junioren Junioren 14-11-2015 2
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 27-09-2015 1
11 e Omloop van ottoland Nieuwelingen 26-09-2015 1
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Nieuwelingen 19-09-2015 1
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniën/Energy Stock Nieuwelingen 1e jaars 05-09-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Nieuwelingen 29-08-2015 7
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen. Nieuwelingen 23-08-2015 5
wielerronde van Zuidland Nieuwelingen 22-08-2015 5
43e Wateringse Wielerdag Nieuwelingen 30-07-2015 4
Acht van Chaam Nieuwelingen 29-07-2015 9
66e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 26-07-2015 1
61e Ronde van Maasdijk Nieuwelingen 22-07-2015 4
Ronde van Twente Nieuwelingen 11-07-2015 2
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Nieuwelingen 27-06-2015 29
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Nieuwelingen 06-05-2015 9
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2015 2
Zuiderzeeronde Nieuwelingen 11-04-2015 2
Grote Prijs Koppert Biological Systems Nieuwelingen 01-04-2015 2
44e Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 28-03-2015 1
34e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 22-03-2015 3
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen Bergklassement 15-03-2015 1
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2015 1
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 29-12-2014 1
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 2
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 27-12-2014 1
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 27-12-2014 1
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuwelingen 08-11-2014 1
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 28-09-2014 3
10e Omloop van Ottoland Nieuwelingen 27-09-2014 3
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 12
Dernywedstrijd Nieuwelingen 20-09-2014 2
61e Ronde van Hank Nieuwelingen 14-09-2014 2
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 06-09-2014 17
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) Nieuwelingen 10-08-2014 6
Ronde van Nootdorp Nieuwelingen 07-08-2014 9
64e Ronde van Ochten Nieuwelingen 19-07-2014 2
41e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 12-07-2014 12
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 06-07-2014 26
29e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 02-07-2014 8
Ronde van Uitgeest Nieuwelingen 29-06-2014 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 8
33e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 15-06-2014 10
26e Wielerronde van Rozenburg Nieuwelingen 14-06-2014 11
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 09-06-2014 6
Nieuwelingen & Junioren Omnium Zevenhuizen Nieuwelingen 07-06-2014 10
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 31-05-2014 20
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 24-05-2014 23
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2014 9
Isaac Kleeberg Challenge Nieuwelingen 17-05-2014 18
51e Flevotour Nieuwelingen 10-05-2014 23
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 04-05-2014 10
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 8
Ronde van de Bult Nieuwelingen 26-04-2014 13
48e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 21-04-2014 30
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 33
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 13-04-2014 3
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 12-04-2014 26
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuwelingen 06-04-2014 28
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 8
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 26-03-2014 5
64ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-03-2014 11
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 16-03-2014 10
Trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 01-03-2014 1
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 29-12-2013 6
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 28-12-2013 1
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 27-12-2013 1
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 27-12-2013 7
NK Omnium Nieuwelingen 10-11-2013 4
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 7 15-09-2013 1
Klompenronde Jeugd Cat. 7 14-09-2013 3
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 07-09-2013 2
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 7 01-09-2013 18
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 06-07-2013 5
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 30-06-2013 6
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 29-06-2013 1
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 22-06-2013 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 15-06-2013 2
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 09-06-2013 4
Klimomnium Jeugd Cat. 7 02-06-2013 1
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 25-05-2013 1
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 7 19-05-2013 2
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 7 12-05-2013 5
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 09-05-2013 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 05-05-2013 3
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 04-05-2013 9
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2013 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 7 28-04-2013 3
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 27-04-2013 1
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2013 4
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 7 20-04-2013 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 14-04-2013 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 13-04-2013 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 07-04-2013 3
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 8
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 01-09-2012 9
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 19-08-2012 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 18-08-2012 1
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 23-06-2012 1
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 17-06-2012 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 09-06-2012 2
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 03-06-2012 1
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 6 28-05-2012 1
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 1
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 6 26-05-2012 3
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Jeugd Cat. 6 19-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-05-2012 1
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2012 1
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2012 2
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 05-05-2012 2
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 2
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2012 2
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 15-04-2012 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 1
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 8
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 07-04-2012 1
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 6 01-04-2012 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 1
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 2
Velodrome op Zondag Diverse Licentiecategorieen 15-01-2012 5
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 6 - 7 08-01-2012 3
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2011 5
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 18-09-2011 2
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 4
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 3
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 6
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 7
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 8
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2011 3
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2011 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 12-06-2011 15
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 05-06-2011 3
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 2
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 29-05-2011 3
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 5 28-05-2011 4
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 22-05-2011 4
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 5 21-05-2011 4
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 15-05-2011 8
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 08-05-2011 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 5
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 30-04-2011 2
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 5 25-04-2011 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 2
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 5 17-04-2011 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 18
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 3
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 02-04-2011 5
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 26-09-2010 4
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 3
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 29-08-2010 13
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 2
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 11
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 11-07-2010 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 26-06-2010 2
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 4 20-06-2010 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 1
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 1
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 4 23-05-2010 2
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 4 22-05-2010 1
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 08-05-2010 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 02-05-2010 3
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 2
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 25-04-2010 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 3
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 18-04-2010 1
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 1
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 10-04-2010 2
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 2
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 03-04-2010 2
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 3
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 24-03-2010 1
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 20-03-2010 1
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 2
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 4 17-01-2010 8
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 03-01-2010 4
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2009 6
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 4 05-12-2009 5
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 28-11-2009 6
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 4 21-11-2009 6
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 2
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 19-09-2009 1
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2009 2
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2009 5
Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 23-08-2009 2
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 3 04-07-2009 2
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2009 1
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 21-06-2009 4
Gouda Jeugd Cat. 3 20-06-2009 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 2
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 3 07-06-2009 1
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 30-05-2009 4
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 3 27-05-2009 1
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 21-05-2009 1
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 17-05-2009 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-05-2009 1
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 3 10-05-2009 1
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 3 09-05-2009 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2009 2
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 3 25-04-2009 2
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 19-04-2009 1
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 13-04-2009 1
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 11-04-2009 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2009 2
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 3 21-03-2009 1
3e veldritwedstrijd wv ede Jeugd Cat. 3 03-01-2009 3
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 14-12-2008 3
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 29-11-2008 4
14e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 3 22-11-2008 4
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 3 09-11-2008 3
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 02-11-2008 5
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 3 25-10-2008 5
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 20-09-2008 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2008 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2008 1
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 24-08-2008 2
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 13-07-2008 5
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 06-07-2008 3
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 3
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 2 22-06-2008 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 9 jaar 14-06-2008 1
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2-2 31-05-2008 2
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 2 12-05-2008 1
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-1 11-05-2008 2
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 2 10-05-2008 1
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 01-05-2008 2
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 2-2 27-04-2008 1
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 12-04-2008 1
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-04-2008 1
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 2 15-03-2008 1
13e Cyclo cross van Driebergen Jeugd Cat. 2 08-12-2007 4
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 17-11-2007 1
JSW Yerseke Jeugd Cat. 2 20-10-2007 4
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 22-09-2007 1
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 1 16-09-2007 1
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 1 02-09-2007 1
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 1 01-09-2007 2
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 1 08-07-2007 1
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 1 01-07-2007 1
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 17-06-2007 1
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 1 09-06-2007 4
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 1 03-06-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 20-05-2007 1
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 12-05-2007 3
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 1 06-05-2007 1
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 1 05-05-2007 1
34e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 22-04-2007 1
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 07-04-2007 1
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 1 28-03-2007 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 8 jaar 20-01-2007 3
Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 1 13-01-2007 1
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 23-12-2006 2
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 1 02-12-2006 2
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 18-11-2006 1
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 04-11-2006 1
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 1 14-10-2006 1

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.