Toinne Vriezen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
2e Kleeberg Cross Mechelen Nieuwelingen 01-09-2019 22
62e Tour de Junior Jeugd Cat. 7 22-07-2019 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 07-07-2019 7
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 07-07-2019 13
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 22-06-2019 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 15-06-2019 35
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 08-06-2019 11
Jeugdronde van Kortenhoef/Decathlon Dikke Banden Race Kortenhoef Jeugd Cat. 7 19-05-2019 4
Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 7 18-05-2019 9
Mateboer jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 7 11-05-2019 11
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 7 31-03-2019 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 26-01-2019 21
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 22-12-2018 12
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 7 16-12-2018 10
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2018 11
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 17-11-2018 14
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 7 10-11-2018 13
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 7 04-11-2018 9
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 28-10-2018 14
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 13-10-2018 20
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 20
61ste Tour de Junior Jeugd Cat. 6 23-07-2018 10
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 30
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 09-06-2018 19
Ronde van Kortenhoef Jeugd Cat. 6 27-05-2018 7
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 6 26-05-2018 9
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 10-05-2018 14
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 06-05-2018 3
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 15-04-2018 11
Rabobank Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 07-04-2018 13
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 13
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 27-01-2018 18
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 20-01-2018 20
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 29
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-01-2018 21
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 10-12-2017 16
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 6 02-12-2017 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 9
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 26
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 05-11-2017 13
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 20
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 19
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 27-08-2017 14
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 6
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-05-2017 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 13-05-2017 3
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 07-05-2017 1
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 30-04-2017 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2017 11
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 5 17-04-2017 13
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 15-04-2017 16
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 15
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 13
NK Streetrace Diverse Licentiecategorieen 03-09-2016 14
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 4 20-08-2016 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 21
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 4
Ronde van Villapark Jeugd Cat. 4 21-05-2016 2
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 15-05-2016 7
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 7
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2016 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 13
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 26-03-2016 19
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 12-03-2016 26
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 25-07-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 20
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 3 30-05-2015 3
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 25-04-2015 3
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 19-04-2015 5
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 22-03-2015 9
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 02-11-2014 13
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 2 20-09-2014 4
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 2 25-05-2014 5
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 24-05-2014 4
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 2 17-05-2014 1
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 2 10-05-2014 4
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 2 03-05-2014 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 13-04-2014 6
SteRN jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 2 06-04-2014 5
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 29-03-2014 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.