Olav Kooij

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 30-06-2019 11
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2019 9
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2019 2
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2019 1
70e HAPERT 8 van Bladel Junioren 28-06-2019 102
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junioren 22-06-2019 4
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Junioren 10-06-2019 31
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren Bergklassement 01-06-2019 7
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 01-06-2019 7
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men Eindklassement 26-05-2019 15
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 26-05-2019 10
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 1
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 25-05-2019 38
38e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 24-05-2019 7
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 8
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junioren 06-04-2019 2
15 e Ronde van Ameide Junioren 15-09-2018 1
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel Junioren 08-09-2018 4
Acht van Chaam Junioren 30-07-2018 9
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2018 69
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2018 16
NK Tijdrijden Junioren 27-06-2018 24
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junioren 23-06-2018 7
Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 17-06-2018 11
Wielerweekend Roden Junioren 17-06-2018 1
Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2018 15
Ronde van Nieuwendijk Junioren 09-06-2018 1
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 02-06-2018 15
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 26-05-2018 3
DK Tijdrijden Zuid Holland Junioren 23-05-2018 3
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 21-05-2018 1
Flevo tour Junioren 12-05-2018 2
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 06-05-2018 7
EPZ-Omloop van Borsele Junior-Mannen Junior Men 22-04-2018 11
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Junioren 19-04-2018 13
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 14-04-2018 1
Wielerdag Huijbergen 2018 Junioren 25-03-2018 3
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Junioren 18-03-2018 1
13 e Omloop Ottoland Nieuwelingen 23-09-2017 3
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Nieuwelingen 27-07-2017 2
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 3
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 17
42e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 25-05-2017 1
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 1
54e Flevotour Nieuwelingen 13-05-2017 2
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 1
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 4
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 4
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 15-04-2017 7
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 1
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 1
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 1
12 e Omloop van Ottoland Nieuwelingen 24-09-2016 3
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-09-2016 12
67e Wielerspektakel Naaldwijk Nieuwelingen 16-08-2016 15
Acht van Chaam Nieuwelingen 27-07-2016 13
34e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 25-06-2016 6
NK Tijdrijden Nieuwelingen 22-06-2016 27
NK Weg 15-18 jr. Nieuwelingen 18-06-2016 39
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 91
DK Tijdrijden Noord Nieuwelingen 01-06-2016 4
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Nieuwelingen 28-05-2016 3
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 3
afwachtingswedstrijd ZHE Tour Nieuwelingen 21-05-2016 9
District Kampioenschap Noord Nieuwelingen 16-05-2016 1
53e Flevotour Nieuwelingen 14-05-2016 11
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 19
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 16-04-2016 18
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 02-04-2016 7
50e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 28-03-2016 18
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 8
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 05-09-2015 1
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 20-06-2015 3
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 13-06-2015 3
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 1
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 7 30-05-2015 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 24-05-2015 3
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 7 23-05-2015 4
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 17-05-2015 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 14-05-2015 2
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 7 10-05-2015 1
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 7 09-05-2015 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2015 1
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2015 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 25-04-2015 4
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 7 18-04-2015 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 11-04-2015 2
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 04-04-2015 2
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 28-03-2015 3
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 28-09-2014 3
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 6 20-09-2014 2
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 13-09-2014 1
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 6 07-09-2014 2
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 06-09-2014 1
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 6 29-08-2014 2
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 6 24-08-2014 1
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 6 17-08-2014 3
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 06-07-2014 3
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 1
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 15-06-2014 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 3
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 6 01-06-2014 2
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 29-05-2014 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 25-05-2014 4
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 24-05-2014 1
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 6 18-05-2014 3
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 17-05-2014 3
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 10-05-2014 1
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 04-05-2014 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 03-05-2014 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 27-04-2014 2
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 21-04-2014 14
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 19-04-2014 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 12-04-2014 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 06-04-2014 3
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 05-04-2014 3
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 4
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 07-09-2013 5
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 01-09-2013 5
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 4
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 06-07-2013 1
80ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 29-06-2013 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 23-06-2013 2
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 22-06-2013 1
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 3
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 09-06-2013 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 01-06-2013 1
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-05-2013 1
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 25-05-2013 1
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 18-05-2013 2
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 5 12-05-2013 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 05-05-2013 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 04-05-2013 5
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 1
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 27-04-2013 4
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2013 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 14-04-2013 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 13-04-2013 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 07-04-2013 3
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2012 1
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 4 15-09-2012 1
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 1
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 01-09-2012 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 26-08-2012 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 3
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 5
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 16-06-2012 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 2
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2012 1
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 02-06-2012 3
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 4 27-05-2012 3
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 4 26-05-2012 4
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2012 3
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2012 1
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 05-05-2012 6
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 2
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 28-04-2012 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2012 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2012 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 14-04-2012 2
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 9
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2012 3
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 31-03-2012 8
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2011 15
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 16-10-2011 3
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2011 1
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 17-09-2011 1
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 1
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2011 2
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 3 28-08-2011 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2011 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 1
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 3 03-07-2011 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2011 2
st Linie Crossers Jeugd Cat. 3 19-06-2011 1
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2011 1
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 12-06-2011 3
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 06-06-2011 1
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 05-06-2011 1
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 3 29-05-2011 4
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 22-05-2011 5
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 15-05-2011 8
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 14-05-2011 1
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 4
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 30-04-2011 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2011 3
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 3 17-04-2011 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-04-2011 5
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 10-04-2011 8
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2011 1
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2011 8
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 26-09-2010 2
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 18-09-2010 4
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 05-09-2010 4
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 04-09-2010 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 28-08-2010 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 22-08-2010 8
linie crossers Jeugd Cat. 2 20-06-2010 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2010 35
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 05-06-2010 2
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 2
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 2 23-05-2010 3
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 08-05-2010 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 24-04-2010 4
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 18-04-2010 2
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 10-04-2010 3
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 03-04-2010 13
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 1 27-09-2009 4
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 19-09-2009 2
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2009 2
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2009 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.