Ole Veenhuis

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
DK Tijdrijden Noord Junioren 22-05-2019 9
Omloop door het land van Bartje Junioren 18-05-2019 9
Joop Kuiper tijdrit Oostwold DIVLIC 13-05-2019 31
Flevo tour Junioren 11-05-2019 22
KNWU Tijdritcompetitie Junioren 09-05-2019 14
EPZ Omloop van Borsele Junior Heren 2019 Junior Men 28-04-2019 49
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2019 11
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 10-03-2019 32
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 30-12-2018 4
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 29-12-2018 7
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 28-12-2018 8
NK Omnium Junioren 02-12-2018 8
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 7
TC - MTB Beachrace Hvh- Den Helder Licentiehouders Mannen 28-10-2018 93
KTN - Watersley Klim Omloop Nieuwelingen 09-09-2018 27
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 01-09-2018 12
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 6
Ronde van de Westereen Nieuwelingen 18-08-2018 4
44e Ronde van De Lier Nieuwelingen 14-08-2018 2
Ronde van Ternaard Nieuwelingen 21-07-2018 6
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 88
NK Tijdrijden Nieuwelingen 27-06-2018 37
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 24-06-2018 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 8
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 51
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 25
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 24
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 10
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 34
KNWU Tijdritcompetitie Nieuwelingen 24-05-2018 14
District kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 1
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Nieuwelingen 08-05-2018 3
15e Nicooz Ronde van Amstelveen - Westwijk Nieuwelingen 06-05-2018 9
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 67
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2018 1
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 14-04-2018 11
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 4
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Nieuwelingen 31-03-2018 16
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 21-01-2018 10
TC 6 - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Mannen 13-01-2018 86
Wooning Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 07-01-2018 3
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Nieuwelingen 17-12-2017 4
TC 3 - Paal 17 Strandrace Licentiehouders Mannen 18-11-2017 53
Brabant Beach Battle Licentiehouders Mannen 22-10-2017 41
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Nieuwelingen 09-09-2017 14
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 03-09-2017 10
Ronde van de Westereen Nieuwelingen 19-08-2017 7
Acht van Chaam Nieuwelingen 26-07-2017 13
68e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 23-07-2017 18
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 102
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 25-06-2017 7
DK Noord-Holland (Nw./Ma.) Nieuwelingen 05-06-2017 12
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 27-05-2017 20
54e Flevotour Nieuwelingen 13-05-2017 21
DK Tijdrijden Noord Holland Nieuwelingen 10-05-2017 9
Wielerronde van Amstelveen (overk. klassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 07-05-2017 5
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 27
63e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2017 19
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 15-04-2017 22
Dronterland Zuiderzeeronde Nieuwelingen 08-04-2017 19
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 9
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 26-03-2017 13
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 38
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Nieuwelingen 29-01-2017 14
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Nieuwelingen 15-01-2017 14
Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 08-01-2017 11
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 10
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 4
Ronde van Rolde Jeugd Cat. 7 10-09-2016 6
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 7 28-08-2016 9
65ste Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 7 20-08-2016 2
37e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 7 09-07-2016 6
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 26-06-2016 1
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 7 25-06-2016 8
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend - dag 2 Jeugd Cat. 7 19-06-2016 1
4de RABO Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 7 18-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-06-2016 18
Omloop van Wervershoof Jeugd Cat. 7 29-05-2016 2
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 7 28-05-2016 2
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 15-05-2016 5
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 7 14-05-2016 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 7 05-05-2016 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 30-04-2016 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 7 27-04-2016 5
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 7 24-04-2016 3
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 7 17-04-2016 3
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 10-04-2016 4
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 03-04-2016 4
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 7 28-03-2016 3
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 19-03-2016 6
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR DIVLIC 17-01-2016 9
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT DIVLIC 03-01-2016 7
NK Derny's & Jeugdomnium DIVLIC 06-12-2015 8
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 7
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 27-09-2015 11
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 6 12-09-2015 10
jeugdronde Roldermarkt Jeugd Cat. 6 05-09-2015 9
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 30-08-2015 13
Ronde van Beverwijk Jeugd Cat. 6 16-08-2015 3
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 6 15-08-2015 8
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 27-06-2015 12
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 21-06-2015 8
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 43
50ste Kapenga Wonen Ronde van De Harkema (Pompeblêd 2 daagse) Jeugd Cat. 6 30-05-2015 9
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 6 23-05-2015 26
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 17-05-2015 4
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 14-05-2015 21
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 6 10-05-2015 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 18
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 25-04-2015 5
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 6 19-04-2015 6
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 12-04-2015 4
Eierrace Jeugd Cat. 6 06-04-2015 32
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 6 21-03-2015 18
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen DIVLIC 08-11-2014 17
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 24
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 31-08-2014 11
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 5 16-08-2014 9
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 06-07-2014 27
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 05-07-2014 13
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 5 29-06-2014 16
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 28-06-2014 13
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 22-06-2014 20
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 14-06-2014 24
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 49
Jeugdronde Rond het Ronostrand Jeugd Cat. 5 01-06-2014 8
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-05-2014 42
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 24-05-2014 24
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 18-05-2014 9
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 5 11-05-2014 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 40
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 03-05-2014 10
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 27-04-2014 40
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 31
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 13-04-2014 5
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 5 06-04-2014 11
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 15-03-2014 13
GP sprint DIVLIC 09-02-2014 7
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 35
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 21-09-2013 15
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 4 15-09-2013 7
Wieleronde van Wolvega Jeugd Cat. 4 30-06-2013 15
34e Ronde van Kloosterburen + Rabo Dikkebanden Race Jeugd Cat. 4 29-06-2013 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 23-06-2013 18
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 15-06-2013 28
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 4 19-05-2013 10
Ronde van Elim Jeugd Cat. 4 18-05-2013 30
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-04-2013 24
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 4 27-04-2013 28
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 44

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.