Johan Dorussen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Elden [GP Leo Peelen] Nieuwelingen 16-06-2019 6
57e Wielerronde van Wernhout Nieuwelingen 30-05-2019 16
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Nieuwelingen 24-05-2019 22
Flevo tour Nieuwelingen 11-05-2019 74
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2019 25
Koningsronde van Almelo Nieuwelingen 27-04-2019 27
53e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 22-04-2019 32
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 89
Grote prijs van de Betuwe Nieuwelingen 31-03-2019 17
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 17-02-2019 31
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuwelingen 26-01-2019 32
NK Veldrijden Nieuwelingen 12-01-2019 54
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuwelingen 06-01-2019 21
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Nieuwelingen 05-01-2019 42
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 30-12-2018 37
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 23-12-2018 20
Veldrit Wierden Nieuwelingen 16-12-2018 23
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuwelingen 09-12-2018 30
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 08-12-2018 33
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 25-11-2018 43
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 24-11-2018 20
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 18-11-2018 30
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuwelingen 17-11-2018 47
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 10-11-2018 45
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Nieuwelingen 27-10-2018 22
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 23-10-2018 38
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 20-10-2018 42
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 14-10-2018 52
10e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 06-10-2018 42
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 30-09-2018 55
1e Fruitcorso ronde van Tiel Nieuwelingen 15-09-2018 36
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Nieuwelingen 02-09-2018 19
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 01-09-2018 63
27 e Ronde van Noordeloos Nieuwelingen 06-08-2018 18
Daags na de Tour Nieuwelingen 30-07-2018 28
52e Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 08-07-2018 23
85ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 30-06-2018 19
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 24-06-2018 27
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuwelingen 16-06-2018 27
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 52
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 59
2e Ronde van Woerden Nieuwelingen 13-05-2018 31
43e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 10-05-2018 28
TUWI Ronde van Aalten Nieuwelingen 22-04-2018 37
Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2018 34
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 60
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Nieuwelingen 31-03-2018 26
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 59
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 27-01-2018 29
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuwelingen 14-01-2018 50
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 53
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2017 32
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 24-12-2017 41
Nationale veldrit van Wierden Nieuwelingen 17-12-2017 27
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 38
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 09-12-2017 37
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 26-11-2017 40
Janet Memorial Nieuwelingen 18-11-2017 37
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Nieuwelingen 04-11-2017 36
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 48
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 24-10-2017 45
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 50
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 14-10-2017 43
9e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 07-10-2017 39
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 17-09-2017 42
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 7 10-09-2017 10
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 7 03-09-2017 12
56e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 7 16-07-2017 12
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 27
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 40
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 7 02-07-2017 8
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 7 04-06-2017 7
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 21-05-2017 10
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 25
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 13-05-2017 13
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 07-05-2017 8
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 7 27-04-2017 17
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 23-04-2017 25
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2017 10
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 16-04-2017 16
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 7 02-04-2017 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 25
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 7 21-01-2017 35
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 14-01-2017 29
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2016 29
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 7 18-12-2016 21
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 11-12-2016 16
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 7 10-12-2016 25
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 04-12-2016 19
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 26-11-2016 18
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 7 13-11-2016 19
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2016 31
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 16-10-2016 25
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 08-10-2016 17
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2016 11
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 6 28-08-2016 29
55e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 6 17-07-2016 16
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 6 09-07-2016 11
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 03-07-2016 9
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Jeugd Cat. 6 19-06-2016 6
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 05-06-2016 9
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 28-05-2016 10
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 21
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 07-05-2016 19
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 05-05-2016 8
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 28
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2016 29
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 10-04-2016 18
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2015 17
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 6 20-12-2015 23
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 13-12-2015 22
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 12-12-2015 21
Pietencross Jeugd Cat. 6 29-11-2015 11
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 6 14-11-2015 25
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 21
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 01-11-2015 16
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 13
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 5 13-09-2015 2
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2015 15
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 24
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 23-08-2015 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 28
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 05-07-2015 10
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2015 14
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 20-06-2015 6
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 14-06-2015 16
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 13-06-2015 17
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 20
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 20
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2015 14
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 14-05-2015 17
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 5 10-05-2015 8
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2015 27
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 25-04-2015 11
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 62
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 5 19-04-2015 29
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 16
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 25
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 10-01-2015 24
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 24
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 03-01-2015 22
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 5 13-12-2014 19
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 07-12-2014 20
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 5 30-11-2014 15
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 23-11-2014 16
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 5 22-11-2014 24
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 15
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 08-11-2014 23
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 02-11-2014 7
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 26-10-2014 11
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-10-2014 13
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 12-10-2014 19
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 21-09-2014 10
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 4 14-09-2014 9
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 4 31-08-2014 5
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 24-08-2014 8
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 13-07-2014 6
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 06-07-2014 5
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 28-06-2014 4
Baanomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2014 7
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 15-06-2014 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 22
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2014 4
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 29-05-2014 8
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 25-05-2014 10
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 10
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 10-05-2014 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 04-05-2014 12
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 4 27-04-2014 8
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 21-04-2014 7
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 6
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 4 13-04-2014 8
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 4 06-04-2014 3
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 24
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 21
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-01-2014 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 28-12-2013 4
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 22-12-2013 6
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 15-12-2013 5
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 14-12-2013 11
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 08-12-2013 13
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 01-12-2013 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2013 12
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 4 17-11-2013 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 16-11-2013 17
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 09-11-2013 11
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 03-11-2013 13
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 27-10-2013 10
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-10-2013 15
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 06-10-2013 9
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 15-09-2013 2
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 08-09-2013 8
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 01-09-2013 3
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 07-07-2013 21
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 30-06-2013 3
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 22-06-2013 2
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 16-06-2013 10
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 13
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 02-06-2013 4
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 3 01-06-2013 2
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-05-2013 10
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 3 19-05-2013 5
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 05-05-2013 4
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2013 3
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-04-2013 6
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 21-04-2013 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-04-2013 7
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 3 14-04-2013 2
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 3 07-04-2013 3
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 06-04-2013 7
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 01-04-2013 3
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 31-03-2013 1
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 3 26-01-2013 13
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 20-01-2013 7
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 05-01-2013 10
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2012 8
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 23-12-2012 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 15-12-2012 12
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 02-12-2012 12
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 01-12-2012 16
pietencross Jeugd Cat. 3 25-11-2012 11
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 3 24-11-2012 9
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 18-11-2012 2
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 17-11-2012 14
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 04-11-2012 16
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 3 28-10-2012 7
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 3 27-10-2012 6
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 13-10-2012 7
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 3 07-10-2012 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 16-09-2012 3
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 26-08-2012 8
62e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 2 01-07-2012 4
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 2 23-06-2012 1
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 03-06-2012 2
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 02-06-2012 1
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 27-05-2012 2
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 20-05-2012 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-05-2012 4
RABO Komtoer Jeugd Cat. 2 13-05-2012 1
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 06-05-2012 4
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 2 30-04-2012 3
Ronde van Velden Jeugd Cat. 2 22-04-2012 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 21-04-2012 7
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 15-04-2012 1
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 08-04-2012 2
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 2 01-04-2012 2
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 25-03-2012 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 (9 jaar) 21-01-2012 3
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 15-01-2012 10
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 2 14-01-2012 12
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 2 08-01-2012 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2011 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 17-12-2011 4
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 11-12-2011 5
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2011 5
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 03-12-2011 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 27-11-2011 9
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 2 20-11-2011 13
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-11-2011 8
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 30-10-2011 19
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 23-10-2011 11
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 2 15-10-2011 13
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 2 09-10-2011 6
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2011 7
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-07-2011 12
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2011 13
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 26-06-2011 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 12-06-2011 9
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 05-06-2011 1
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 1 04-06-2011 3
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 02-06-2011 17
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 1 22-05-2011 8
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 15-05-2011 12
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 01-05-2011 9
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 24-04-2011 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.