Marit Koene

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 15-09-2019 15
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 08-09-2019 28
Klompenronde Jeugd Cat. 6 07-09-2019 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 01-09-2019 17
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 6 14-07-2019 8
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 21
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 19
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 6 22-06-2019 18
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 15-06-2019 22
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 29
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 01-06-2019 16
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 30-05-2019 10
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 26-05-2019 6
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 6 19-05-2019 12
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 18-05-2019 11
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 12-05-2019 3
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 13
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 6 05-05-2019 8
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 28-04-2019 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-04-2019 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 22-04-2019 9
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 21-04-2019 3
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 14-04-2019 8
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2019 15
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 6 31-03-2019 8
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 18
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 6 24-03-2019 7
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 20-01-2019 2
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 13-01-2019 4
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Jeugd Cat. 5 06-01-2019 4
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 6
NK Baan Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 8
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 30-09-2018 5
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 20
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 09-09-2018 9
Derny wedstrijd cat 5-6-7 Aren van 't Hof Memorial Jeugd Cat. 5 01-09-2018 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 26-08-2018 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 25-08-2018 2
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 5 11-07-2018 7
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 20
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 15
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 01-07-2018 13
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 18
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 15
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2018 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-06-2018 18
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 5 10-06-2018 20
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 09-06-2018 6
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 19
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 17
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 10
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 7
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 13-05-2018 6
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2018 7
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 06-05-2018 13
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 29-04-2018 14
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 5 27-04-2018 16
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2018 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2018 7
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 07-04-2018 11
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 02-04-2018 9
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 5 25-03-2018 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 20
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 24-09-2017 4
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 16
Klompenronde Jeugd Cat. 4 09-09-2017 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 26-08-2017 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 22
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 25
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 4 25-06-2017 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 18-06-2017 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 10-06-2017 21
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 04-06-2017 18
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 4 03-06-2017 11
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 14-05-2017 6
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 07-05-2017 16
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 06-05-2017 10
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 29-04-2017 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-04-2017 7
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 16-04-2017 13
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 02-04-2017 12
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 27
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 22
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 20
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2016 20
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2016 9
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 03-09-2016 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2016 11
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2016 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 16
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 17
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 01-07-2016 9
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 3 25-06-2016 31
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 3 19-06-2016 10
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2016 9
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 12-06-2016 13
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 04-06-2016 15
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 28-05-2016 20
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-05-2016 5
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 21-05-2016 9
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 08-05-2016 15
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 3 05-05-2016 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 30-04-2016 10
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 24-04-2016 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2016 8
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 17-04-2016 6
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 3 16-04-2016 28
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 10-04-2016 13
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 09-04-2016 7
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 02-04-2016 12
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 18
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 26-03-2016 31
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-03-2016 9
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 19-03-2016 26
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 7
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 12-03-2016 26
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2015 20
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 2 19-09-2015 24
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2015 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 29-08-2015 16
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 2 27-06-2015 24
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 13-06-2015 7
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 07-06-2015 15
LJC Wijchen Jeugd Cat. 2 06-06-2015 18
LJC Jeugd Cat. 2 30-05-2015 25
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-05-2015 8
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 2 16-05-2015 18
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 2 10-05-2015 15
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 2 09-05-2015 20
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 2 02-05-2015 23
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 2 25-04-2015 24
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 04-04-2015 22
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 2 28-03-2015 21
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 21-03-2015 30
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 14-03-2015 27
Klompenronde Jeugd Cat. 1 13-09-2014 15
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 30-08-2014 7
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8/9 jaar) 14-06-2014 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.