Mariska Jetten

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-08-2019 23
NHC - De Ronde van Utrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-06-2019 9
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 120
De Jumbo ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-06-2019 34
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2019 35
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-05-2019 28
Wielerronde van 't Zand (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 12-05-2019 14
Omloop van het Munnikenland (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 13-04-2019 24
Omloop van de Vlietlanden Diverse Licentiecategorieen 31-03-2019 12
TC - Janet Memorial Veldrit Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-11-2018 21
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-10-2018 20
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 71
46e Wielerronde van Oostzaan (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-08-2018 29
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-05-2018 20
Kampioenschap van Hoorn (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 02-04-2018 8
Regio Kampioenschap van Kennemerland Diverse Licentiecategorieen 25-02-2018 3
Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 24-09-2017 9
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 63
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 71
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 71
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 71
57e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-09-2017 29
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 46
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 109
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-05-2017 45
Wielerronde van Amstelveen (overk. klassementen voor Nwl en Dames) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 07-05-2017 20
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-04-2017 59
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-09-2015 87
46e Ronde van Heerhugowaard (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 23-08-2015 52
6 Molen Omloop van de Schermer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-06-2015 52
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-06-2015 61
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 90
District Kampioenschap Zuid-Holland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-05-2015 53
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2015 94
ronde van Amsterdam Noord Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-05-2015 33
52e Oranje Ronde van Enkhuizen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-04-2015 42
Ronde van Waddinxveen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2015 46
65ste Ronde van Huijbergen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 29-03-2015 49
Regio Kampioenschap Veldrijden NH + ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-11-2014 5
Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-10-2014 25
14e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-10-2014 26
Lagerberg Jeugdtoernooi/Dameswedstrijd (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 14-09-2014 15
Klompenronde Junior-Vrouwen 13-09-2014 12
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2014 24
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junior-Vrouwen 22-06-2014 22
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junior-Vrouwen 09-06-2014 15
5e Molen Omloop van de Schermer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-06-2014 48
GP Groenen Groep voor Meisjes Junior-Vrouwen 25-05-2014 14
Omloop van de IJsseldelta Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-05-2014 48
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Junior-Vrouwen 21-05-2014 11
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 18-05-2014 7
50 ste Wieler Ronde van Rijsenhout (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2014 10
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-05-2014 20
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 4
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 44
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 49
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 58
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 52
10e Wielerronde van Weesp (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 20-04-2014 9
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 19-04-2014 30
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Junior-Vrouwen 06-04-2014 9
13e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 15-03-2014 28
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord- en Zuid-Holland Junior-Vrouwen 02-11-2013 3
13e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-10-2013 41
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 13
Klompenronde Junior-Vrouwen 14-09-2013 7
Wieleronde van Wolvega Diverse Licentiecategorieen (E) 30-06-2013 13
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 14
Wieler Ronde van Rijsenhout Diverse Licentiecategorieen (E) 06-06-2013 14
Grote Prijs Vijfhuizen Junior-Vrouwen 02-06-2013 11
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Junior-Vrouwen 01-06-2013 8
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 19-05-2013 11
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Junior-Vrouwen 08-05-2013 6
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Diverse Licentiecategorieen (E) 05-05-2013 12
50 ste Ronde van Enkhuizen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 12
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 19-04-2013 74
Dames/Meisjes wedstrijd Junior-Vrouwen 13-04-2013 10
Kampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (E) 07-04-2013 12
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Diverse Licentiecategorieen (E) 16-09-2012 17
48e Wielerronde van Nes aan de Amstel Diverse Licentiecategorieen (D) 29-06-2012 21
Wieler Ronde Van Rijsenhout Diverse Licentiecategorieen (E) 07-06-2012 20
DK Noord-Holland (El./Bel./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 29
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 40
DTS Jeugdtoernooi Diverse Licentiecategorieen (E) 13-05-2012 17
49 ste Ronde van Enkhuizen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2012 35
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (E) 01-04-2012 30
11e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 17-03-2012 42
Districtskampioenschap Zuid-Holland & Regiokampioenschap Zuid- en Noord-Holland Nieuweling-Meisjes 13-06-2011 22
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (E) 03-04-2011 27
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 19-09-2010 11
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 05-09-2010 13
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 6 27-06-2010 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 26-06-2010 17
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 6 20-06-2010 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 13-06-2010 24
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 05-06-2010 8
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-05-2010 8
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 6 22-05-2010 16
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 6 13-05-2010 21
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 6 08-05-2010 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 24-04-2010 24
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 6 18-04-2010 11
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 04-04-2010 11
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 20-03-2010 12
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-09-2009 7
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 20-09-2009 5
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 5 23-08-2009 11
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-06-2009 25
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2009 33
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 06-06-2009 6
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 6 24-05-2009 17
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 17-05-2009 15
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 10-05-2009 18
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 19-04-2009 12
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 13-04-2009 10
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 5 21-03-2009 13
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 28-09-2008 9
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2008 9
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 08-06-2008 7
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4-1-M 31-05-2008 6
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 4 24-05-2008 8
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 4-2 Meisjes 11-05-2008 18
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 01-05-2008 21
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 4-M 05-04-2008 8
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 4 15-03-2008 11
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2007 10
Rabobank jeugdronde van Amstelveen Jeugd Cat. 3 09-09-2007 10
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 3 26-08-2007 16
Olympia landelijke jeugd wedstrijd Jeugd Cat. 3 01-07-2007 4
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 17-06-2007 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 09-06-2007 22
1e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 03-06-2007 2
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 17-05-2007 23
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 21-04-2007 13
Kampioenschap van hoorn Jeugd Cat. 3 01-04-2007 3
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 17-03-2007 6
Broekhoff Jeugdomnium Jeugd Cat. 2 02-07-2006 4
Jeugd klimcriterium Jeugd Cat. 1 11-06-2006 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.