Mariska Jetten

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Omloop van het Munnikenland (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 13-04-2019 24
Omloop van de Vlietlanden DIVLIC 31-03-2019 12
TC - Janet Memorial Veldrit Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-11-2018 21
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-10-2018 20
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 71
46e Wielerronde van Oostzaan (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-08-2018 29
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-05-2018 20
Kampioenschap van Hoorn (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 02-04-2018 8
Regio Kampioenschap van Kennemerland DIVLIC 25-02-2018 3
Nederlands Studenten Kampioenschap DIVLIC 24-09-2017 9
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 63
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 71
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 71
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 71
57e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-09-2017 29
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 46
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 109
51e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 19-05-2017 45
Wielerronde van Amstelveen (overk. klassementen voor Nwl en Dames) (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 07-05-2017 20
54 ste Oranje Ronde van Enkhuizen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-04-2017 59
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-09-2015 87
46e Ronde van Heerhugowaard (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 23-08-2015 52
6 Molen Omloop van de Schermer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-06-2015 52
Noordwijk Classic Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-06-2015 61
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 90
District Kampioenschap Zuid-Holland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-05-2015 53
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2015 94
ronde van Amsterdam Noord Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 14-05-2015 33
52e Oranje Ronde van Enkhuizen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-04-2015 42
Ronde van Waddinxveen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2015 46
65ste Ronde van Huijbergen (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 29-03-2015 49
Regio Kampioenschap Veldrijden NH + ZH Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-11-2014 5
Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-10-2014 25
14e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-10-2014 26
Lagerberg Jeugdtoernooi/Dameswedstrijd (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 14-09-2014 15
Klompenronde Junior-Vrouwen 13-09-2014 12
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2014 24
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junior-Vrouwen 22-06-2014 22
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junior-Vrouwen 09-06-2014 15
5e Molen Omloop van de Schermer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-06-2014 48
GP Groenen Groep voor Meisjes Junior-Vrouwen 25-05-2014 14
Omloop van de IJsseldelta Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-05-2014 48
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Junior-Vrouwen 21-05-2014 11
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 18-05-2014 7
50 ste Wieler Ronde van Rijsenhout (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2014 10
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-05-2014 20
5-Banen Toernooi ASC Olympia DIVLIC 08-05-2014 4
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 49
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 44
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 58
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 52
10e Wielerronde van Weesp (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 20-04-2014 9
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 19-04-2014 30
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Junior-Vrouwen 06-04-2014 9
13e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 15-03-2014 28
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord- en Zuid-Holland Junior-Vrouwen 02-11-2013 3
13e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-10-2013 41
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 13
Klompenronde Junior-Vrouwen 14-09-2013 7
Wieleronde van Wolvega Diverse Licentiecategorieen (E) 30-06-2013 13
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 14
Wieler Ronde van Rijsenhout Diverse Licentiecategorieen (E) 06-06-2013 14
Grote Prijs Vijfhuizen Junior-Vrouwen 02-06-2013 11
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Junior-Vrouwen 01-06-2013 8
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 19-05-2013 11
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Junior-Vrouwen 08-05-2013 6
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Diverse Licentiecategorieen (E) 05-05-2013 12
50 ste Ronde van Enkhuizen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 12
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 19-04-2013 74
Dames/Meisjes wedstrijd Junior-Vrouwen 13-04-2013 10
Kampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (E) 07-04-2013 12
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Diverse Licentiecategorieen (E) 16-09-2012 17
48e Wielerronde van Nes aan de Amstel Diverse Licentiecategorieen (D) 29-06-2012 21
Wieler Ronde Van Rijsenhout Diverse Licentiecategorieen (E) 07-06-2012 20
DK Noord-Holland (El./Bel./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 29
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 40
DTS Jeugdtoernooi Diverse Licentiecategorieen (E) 13-05-2012 17
49 ste Ronde van Enkhuizen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2012 35
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (E) 01-04-2012 30
11e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 17-03-2012 42
Districtskampioenschap Zuid-Holland & Regiokampioenschap Zuid- en Noord-Holland Nieuweling-Meisjes 13-06-2011 22
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Diverse Licentiecategorieen (E) 03-04-2011 27
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 19-09-2010 11
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 05-09-2010 13
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 6 27-06-2010 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 26-06-2010 17
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 6 20-06-2010 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 13-06-2010 24
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 05-06-2010 8
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-05-2010 8
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 6 22-05-2010 16
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 6 13-05-2010 21
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 6 08-05-2010 14
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 24-04-2010 24
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 6 18-04-2010 11
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 04-04-2010 11
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 20-03-2010 12
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-09-2009 7
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 20-09-2009 5
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 5 23-08-2009 11
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-06-2009 25
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2009 33
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 06-06-2009 6
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 6 24-05-2009 17
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 17-05-2009 15
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 10-05-2009 18
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 19-04-2009 12
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 13-04-2009 10
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 5 21-03-2009 13
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 28-09-2008 9
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2008 9
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 08-06-2008 7
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4-1-M 31-05-2008 6
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 4 24-05-2008 8
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 4-2 Meisjes 11-05-2008 18
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 01-05-2008 21
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 4-M 05-04-2008 8
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 4 15-03-2008 11
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 3 16-09-2007 10
Rabobank jeugdronde van Amstelveen Jeugd Cat. 3 09-09-2007 10
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 3 26-08-2007 16
Olympia landelijke jeugd wedstrijd Jeugd Cat. 3 01-07-2007 4
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 17-06-2007 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 09-06-2007 22
1e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 03-06-2007 2
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 17-05-2007 23
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 21-04-2007 13
Kampioenschap van hoorn Jeugd Cat. 3 01-04-2007 3
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 17-03-2007 6
Broekhoff Jeugdomnium Jeugd Cat. 2 02-07-2006 4
Jeugd klimcriterium Jeugd Cat. 1 11-06-2006 5