Tijn Louwerensen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Afwachtingswedstrijden 70e HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 29-06-2019 4
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Nieuwelingen 24-05-2019 4
Grote Prijs Steenbergen Nieuwelingen 19-05-2019 40
Flevo tour Nieuwelingen 11-05-2019 10
Kasseiencriterium Eijsden Nieuwelingen 28-04-2019 16
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2019 17
Van den Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 31-03-2019 3
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 10
Wielerdag Huijbergen 2019 Nieuwelingen 24-03-2019 18
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 10-03-2019 12
6e editie Hart van Oosterhout Nieuwelingen 23-09-2018 14
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 16-09-2018 15
65e Ronde van Hank Nieuwelingen 09-09-2018 7
23e Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 01-09-2018 10
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 23
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 26
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 30-06-2018 7
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 9
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 19
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 42
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 25
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 15
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 11
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 19
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Nieuwelingen 19-05-2018 4
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 11
43e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 10-05-2018 7
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Nieuwelingen 08-05-2018 13
De Makelaardij OLAV ronde van Geldrop (editie 78) Nieuwelingen 29-04-2018 9
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 15
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 20
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 74
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Nieuwelingen 31-03-2018 28
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 25-03-2018 5
V.D. Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 18-03-2018 20
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 19-11-2017 39
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 24-09-2017 3
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 17-09-2017 6
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 7 10-09-2017 2
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 7 03-09-2017 3
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 7 26-08-2017 1
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 20-08-2017 6
38e Draai van de Kaai Jeugd Cat. 7 31-07-2017 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 11
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 7 02-07-2017 2
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 7 01-07-2017 6
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 7 24-06-2017 4
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 7 17-06-2017 3
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 11-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 28-05-2017 3
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 25-05-2017 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 20-05-2017 7
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 07-05-2017 2
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 7 06-05-2017 10
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2017 4
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 7 23-04-2017 4
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 16-04-2017 4
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 7 02-04-2017 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 26-03-2017 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 18
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 7 21-01-2017 23
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 14-01-2017 24
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2016 16
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 7 18-12-2016 20
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 26-11-2016 16
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 7 13-11-2016 13
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2016 22
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 25-09-2016 6
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 8
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 11-09-2016 7
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 04-09-2016 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 20
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 14
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 03-07-2016 4
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 6 02-07-2016 8
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 25-06-2016 12
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 6 19-06-2016 3
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 6 12-06-2016 6
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 28-05-2016 11
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 21-05-2016 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 6
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 05-05-2016 6
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 8
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 24-04-2016 10
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2016 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 10-04-2016 8
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 03-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 15
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-03-2016 5
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 22
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 23
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 24
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 30
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2015 23
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 22
Pietencross Jeugd Cat. 6 29-11-2015 21
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 6 14-11-2015 12
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 9
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 01-11-2015 12
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 20-09-2015 11
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 5 13-09-2015 8
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2015 7
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 13
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 8
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 27-06-2015 4
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 20-06-2015 13
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 14-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 12
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 9
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 30-05-2015 9
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2015 5
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 14-05-2015 10
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 5 10-05-2015 6
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 09-05-2015 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 11
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 5 26-04-2015 7
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 31
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 5 19-04-2015 10
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 7
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 06-04-2015 13
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 05-04-2015 6
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 9
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 08-03-2015 9
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 27
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 5 22-11-2014 22
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 24
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 08-11-2014 29
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-10-2014 17
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 12-10-2014 25
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 4 28-09-2014 1
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 21-09-2014 6
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 4 14-09-2014 5
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 4 07-09-2014 5
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 24-08-2014 7
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 4 17-08-2014 7
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 13-07-2014 9
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 05-07-2014 6
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 28-06-2014 7
Baanomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2014 2
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 15-06-2014 7
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 15
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 01-06-2014 6
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 31-05-2014 8
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 29-05-2014 3
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 25-05-2014 4
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 4 18-05-2014 5
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 9
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 10-05-2014 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 04-05-2014 7
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 4 27-04-2014 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 21-04-2014 5
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 20-04-2014 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 6
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 4 06-04-2014 4
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-01-2014 19
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 14-12-2013 19
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 08-12-2013 17
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 01-12-2013 13
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 4 23-11-2013 16
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 16-11-2013 18
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 09-11-2013 24
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 27-10-2013 25
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-10-2013 10
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 3 29-09-2013 6
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 22-09-2013 11
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 15-09-2013 12
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 01-09-2013 21
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 18-08-2013 13
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 13-07-2013 7
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 3 07-07-2013 9
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 30-06-2013 7
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 22-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 28
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 02-06-2013 6
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 26-05-2013 13
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 25-05-2013 6
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 10
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 09-05-2013 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 05-05-2013 10
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2013 18
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 3 28-04-2013 12
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 3 21-04-2013 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-04-2013 12
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 3 07-04-2013 6
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 06-04-2013 14
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 01-04-2013 11
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 31-03-2013 8
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 3 26-01-2013 20
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 20-01-2013 18
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 3 06-01-2013 21
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 05-01-2013 17
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 15-12-2012 25
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 09-12-2012 15
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 02-12-2012 17
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 01-12-2012 26
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 3 24-11-2012 12
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 18-11-2012 12
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 17-11-2012 20
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 10-11-2012 18
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 04-11-2012 22
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 3 27-10-2012 21
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 2 30-09-2012 8
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 16-09-2012 12
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 02-09-2012 8
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 2 01-09-2012 7
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 2 26-08-2012 13
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 2 19-08-2012 12
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 07-07-2012 11
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 2 23-06-2012 7
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-06-2012 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 35
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 27-05-2012 10
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 20-05-2012 12
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-05-2012 19
RABO Komtoer Jeugd Cat. 2 13-05-2012 11
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 06-05-2012 13
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 2 30-04-2012 15
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 2 29-04-2012 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 21-04-2012 12
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 15-04-2012 13
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 08-04-2012 16
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 2 01-04-2012 9
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 25-03-2012 10
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 (9 jaar) 21-01-2012 13
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 2 14-01-2012 14
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 2 08-01-2012 17
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 17-12-2011 15
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 11-12-2011 12
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2011 12
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 03-12-2011 15
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 26-11-2011 11
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-11-2011 17
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 12-11-2011 12
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 06-11-2011 7
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 30-10-2011 20
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 23-10-2011 18
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 2 22-10-2011 12
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 2 15-10-2011 17
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 25-09-2011 9
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 1 10-09-2011 13

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.