Mees Vos

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
VELDRITWEEKEND VAN BOXTEL Nieuwelingen 22-12-2019 19
27e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 21-12-2019 26
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 7 14-09-2019 23
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 7 08-09-2019 14
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 01-09-2019 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 7 25-08-2019 11
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 7 29-07-2019 33
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 29-06-2019 4
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 7 22-06-2019 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 15-06-2019 19
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 7 09-06-2019 8
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 08-06-2019 15
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 7 02-06-2019 5
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 30-05-2019 9
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 7 19-05-2019 6
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 7 11-05-2019 8
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 04-05-2019 16
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2019 6
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2019 6
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 7 24-03-2019 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2019 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 26-01-2019 33
Veldrit Uden Jeugd Cat. 7 13-01-2019 26
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 05-01-2019 22
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2018 17
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 24
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 12
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 26-08-2018 16
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 30-06-2018 8
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 6 23-06-2018 12
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 31
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 27-05-2018 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 14
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 6 13-05-2018 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2018 10
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 6 05-05-2018 9
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 13
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 22-04-2018 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 11
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 35
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 03-09-2017 20
44e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 08-07-2017 6
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 01-07-2017 4
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 5 25-06-2017 15
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 5 24-06-2017 19
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 11-06-2017 5
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 5 03-06-2017 13
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-05-2017 10
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 5 07-05-2017 11
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 5 29-04-2017 10
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 13
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 5 23-04-2017 19
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 26
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 02-04-2017 27
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 5 01-04-2017 8
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 5 25-03-2017 42
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 28
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2016 27
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 30
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 33
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 02-07-2016 9
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2016 14
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 4 19-06-2016 17
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 05-06-2016 12
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 4 21-05-2016 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 19
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 4 05-05-2016 12
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 11
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2016 11
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 14
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2016 11
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 18
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 31
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 18
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 13-09-2015 11
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2015 16
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 21
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 04-07-2015 10
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2015 21
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 14-06-2015 14
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 43
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 37
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 3 14-05-2015 14
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 3 09-05-2015 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-05-2015 24
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2015 12
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 3 18-04-2015 11
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 21
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 04-04-2015 14
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 20
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 28-03-2015 33
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 28-06-2014 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.