Maurits Buiter

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 6 17-08-2019 8
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 5 29-07-2019 23
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 07-07-2019 3
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2019 1
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2019 7
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2019 1
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 28-06-2019 8
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 5 22-06-2019 7
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 15-06-2019 9
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 5 09-06-2019 5
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 26-05-2019 2
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 5 19-05-2019 5
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 18-05-2019 1
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 12-05-2019 7
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 5 11-05-2019 4
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 5 05-05-2019 3
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 04-05-2019 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2019 3
63 e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 5 22-04-2019 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 20-04-2019 2
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 14-04-2019 2
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 06-04-2019 9
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 5 31-03-2019 3
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 30-03-2019 1
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 5 24-03-2019 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 26-01-2019 13
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 5 20-01-2019 18
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 15
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 5 06-01-2019 8
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 05-01-2019 15
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2018 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2018 8
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 5 16-12-2018 8
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 5 15-12-2018 9
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 09-12-2018 13
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2018 20
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 5 25-11-2018 8
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 18-11-2018 13
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 11-11-2018 14
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 04-11-2018 11
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 30-09-2018 4
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 16-09-2018 10
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2018 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2018 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 25-08-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 01-07-2018 4
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 30-06-2018 9
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 30-06-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 29-06-2018 7
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 4 23-06-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-06-2018 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 09-06-2018 9
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 02-06-2018 13
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 27-05-2018 6
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 19-05-2018 7
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2018 1
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 05-05-2018 5
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-04-2018 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 21-04-2018 3
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2018 3
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 07-04-2018 2
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 4 31-03-2018 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2018 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 3
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 27-01-2018 11
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 15
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 13
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 10
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2017 12
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 9
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 23-12-2017 14
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 4 17-12-2017 7
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 11
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 4 02-12-2017 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 14
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 19-11-2017 6
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 13
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 11
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 05-11-2017 8
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 04-11-2017 5
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 29-10-2017 9
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 4 22-10-2017 10
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 4 21-10-2017 15
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 24-09-2017 1
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 10
Klompenronde Jeugd Cat. 3 09-09-2017 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 03-09-2017 3
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 27-08-2017 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 26-08-2017 3
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 02-07-2017 4
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 18-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 04-06-2017 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-05-2017 5
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 3 20-05-2017 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 13-05-2017 2
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 06-05-2017 3
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 30-04-2017 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2017 3
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 16-04-2017 2
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 3
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 01-04-2017 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 26-03-2017 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 19-03-2017 5
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 7
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 3 21-01-2017 8
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 14
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 3 08-01-2017 4
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2016 7
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 8
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 3 18-12-2016 4
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 17-12-2016 6
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 3 10-12-2016 8
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 8
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 3 03-12-2016 4
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 27-11-2016 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 26-11-2016 2
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 3 13-11-2016 5
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 12-11-2016 7
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 4
Nationale veldrit Jeugd Cat. 3 30-10-2016 8
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 23-10-2016 4
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 22-10-2016 7
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 16-10-2016 6
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 08-10-2016 6
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2016 1
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 2 18-09-2016 5
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 11-09-2016 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2016 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2016 5
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 2 01-07-2016 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 8
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 2 29-05-2016 10
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 2 28-05-2016 4
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 21-05-2016 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2016 5
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 17-04-2016 3
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 09-04-2016 6
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 02-04-2016 9
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 28-03-2016 7
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 2 23-01-2016 11
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2016 10
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 2 02-01-2016 15

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.