Pien Limpens

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Veldhovens Wielerweekend (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-05-2019 16
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women Eindklassement 28-04-2019 29
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 28-04-2019 65
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 27-04-2019 39
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 26-04-2019 20
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 20-04-2019 19
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junior-Vrouwen 06-04-2019 31
18e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 09-03-2019 8
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Junior-Vrouwen 09-12-2018 5
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-11-2018 7
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-10-2018 10
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 16-09-2018 14
Watersley Ladies Challenge Junior Women Eindklassement 09-09-2018 14
Watersley Ladies Challenge Junior Women 09-09-2018 21
Watersley Ladies Challenge Junior Women 08-09-2018 15
Watersley Ladies Challenge Junior Women 07-09-2018 23
81e Kermisronde Roosendaal Junior-Vrouwen 02-09-2018 15
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen Eindklassement 02-09-2018 17
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 02-09-2018 15
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 16
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Junior-Vrouwen 01-09-2018 15
NHC 8 - Adelante Challenge & Bergcriterium Junior-Vrouwen 19-08-2018 9
TCM - Klimtijdrit Vaals Junior-Vrouwen 04-07-2018 2
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 27-06-2018 18
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 17
9e Kasteelronde van Mill (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 13
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg & Cycling Chrono Trofee (incl. Tandem) Junior-Vrouwen 13-06-2018 1
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Junior-Vrouwen 30-05-2018 2
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 27-05-2018 7
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Junior-Vrouwen 21-05-2018 4
Wielerronde van Uden (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-05-2018 27
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 12-05-2018 10
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 22-04-2018 59
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 22-04-2018 29
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 21-04-2018 27
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 114
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 08-04-2018 35
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women Eindklassement 08-04-2018 56
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 07-04-2018 81
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 06-04-2018 20
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-12-2017 25
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junior-Vrouwen 28-10-2017 4
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Nieuweling-Meisjes 03-09-2017 25
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Nieuweling-Meisjes 02-09-2017 7
NHC 7 - Bergcriterium en Adelante Challenge Nieuweling-Meisjes 20-08-2017 7
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 21-06-2017 15
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuweling-Meisjes 17-06-2017 24
District Kampioenschap Tijdrijden Limburg Nieuweling-Meisjes 14-06-2017 2
Den Helder Kust de Zee 2daagse Meisjes Nwl Nieuweling-Meisjes Eindklassement 11-06-2017 19
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 5
Jeugdronde van Geldrop Nieuweling-Meisjes 03-06-2017 9
Wielerronde van Uden (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 14-05-2017 8
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 25
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Nieuweling-Meisjes 02-04-2017 12
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 47
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuweling-Meisjes 07-01-2017 18
RK Veldrijden Limburg/Zuid-Oost/Zuid-West Nieuweling-Meisjes 06-11-2016 2
Rabocyclocross Lierop Nieuweling-Meisjes 08-10-2016 15
59ste Internationale Tour de Junior 2016 Nieuweling-Meisjes 15-08-2016 15
Klimomloop van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 03-07-2016 17
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 22-06-2016 24
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend - dag 2 (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 19-06-2016 10
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 18-06-2016 40
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 12-06-2016 12
Nieuweling-Meisjes Den Helder Kust de zee 2-daagse Nieuweling-Meisjes 11-06-2016 18
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 11
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 28
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 24-04-2016 16
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Nieuweling-Meisjes 17-04-2016 7
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 10-04-2016 11
13e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 02-04-2016 21
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 24
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2015 40
Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 28-11-2015 13
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuweling-Meisjes 31-10-2015 6
Rabocyclocross van Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-10-2015 29
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 20-09-2015 23
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 6 13-09-2015 12
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 06-09-2015 11
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 30
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 23-08-2015 19
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 6 16-08-2015 16
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 29
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 05-07-2015 21
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2015 15
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 20-06-2015 9
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 13-06-2015 31
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 07-06-2015 36
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 6 10-05-2015 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 22
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2015 14
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 6 19-04-2015 26
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 12-04-2015 15
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 20
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 22-03-2015 32
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-01-2015 17
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 03-01-2015 28
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-10-2014 27
Wielerweekend van Bocholtz Jeugd Cat. 5 28-09-2014 11
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 17
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 5 14-09-2014 14
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 13-09-2014 13
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 5 31-08-2014 28
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 24-08-2014 26
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 06-07-2014 22
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 28-06-2014 13
Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 26-06-2014 14
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 15-06-2014 27
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 08-06-2014 47
Ronde van Reuver Jeugd Cat. 5 18-05-2014 13
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 17-05-2014 29
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 24
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 24
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 5 27-04-2014 16
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 39
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 20-04-2014 17
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 5 13-04-2014 12
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 06-04-2014 16
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 35
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 23-03-2014 32
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 4 29-09-2013 9
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 22-09-2013 14
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 15-09-2013 9
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 20
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 22
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 22
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 23-06-2013 12
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 24
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 35
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 02-06-2013 22
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 4 19-05-2013 5
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 23
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 09-05-2013 29
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 22
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2013 23
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 4 28-04-2013 13
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 4 21-04-2013 29
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 4 14-04-2013 12
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 4 07-04-2013 16
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 3 30-09-2012 6
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 3 23-09-2012 12
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 09-09-2012 13
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 02-09-2012 17
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 26-08-2012 22
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 3 19-08-2012 8
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 15-07-2012 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 01-07-2012 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 24-06-2012 13
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-06-2012 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 09-06-2012 22
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 3 20-05-2012 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 24
RABO Komtoer Jeugd Cat. 3 13-05-2012 8
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 3 29-04-2012 13
Ronde van Velden Jeugd Cat. 3 22-04-2012 8
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2012 16
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 3 01-04-2012 5
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2012 5
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 11-09-2011 12
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 2 10-09-2011 4
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 28-08-2011 22
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 2 21-08-2011 6
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2011 9
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 2 09-07-2011 8
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2011 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2011 8
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 19-06-2011 7
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 02-06-2011 8
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 2 28-05-2011 5
Ronde van Velden Jeugd Cat. 2 15-05-2011 1
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 2 08-05-2011 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 01-05-2011 11
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2011 9
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 2 25-04-2011 9
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 17-04-2011 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 10-04-2011 13
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 Meisjes 03-04-2011 2
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 26-09-2010 5
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 19-09-2010 6
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 1 12-09-2010 6
jeugdtijdrit dommelen Jeugd Cat. 1 11-09-2010 1
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 05-09-2010 2
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 29-08-2010 10
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 1 11-07-2010 8
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 04-07-2010 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 27-06-2010 5
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 1 20-06-2010 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2010 7
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 06-06-2010 6
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 02-06-2010 7
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 1 30-05-2010 5
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 1 16-05-2010 6
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 1 13-05-2010 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 02-05-2010 6
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 1 25-04-2010 9
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 1 18-04-2010 9
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 1 04-04-2010 9
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 1 27-03-2010 8
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 27-09-2009 16
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 1 13-09-2009 9
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 30-08-2009 19
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 1 12-07-2009 10
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 1 05-07-2009 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.