Mike Kes

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
DUIN tot DUIN race Licentiehouders Mannen 08-12-2019 36
Jeep MTB Beachrace Scheveningen Licentiehouders Mannen 01-12-2019 54
Subaru BeachBattle Licentiehouders Mannen 24-11-2019 94
Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 02-11-2019 65
Buff Hoek van Holland - Den Helder Licentiehouders Mannen 27-10-2019 76
47e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite/Beloften/Amateurs) (C)-Sportklasse/Basisleden 05-10-2019 23
35e COERS Ronde van Giessen (C)-Sportklasse/Basisleden 13-09-2019 2
Ronde van Oudorp (C)-Sportklasse/Basisleden 25-08-2019 8
50e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 18-08-2019 34
57e Wielerronde van Hoogkarspel Sportklasse 07-07-2019 4
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 23-06-2019 34
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 22-06-2019 5
Tour de Lasalle SPORT_EIND 16-06-2019 19
10e Kasteelronde van Mill Sportklasse 26-05-2019 17
Ronde van Groot Ammers Sportklasse 25-05-2019 18
TC - Koga MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 10-02-2019 40
TC - Flexwinkel MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 27-01-2019 47
TC - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Mannen 12-01-2019 74
TC - Strandrace Ouddorp Licentiehouders Mannen 29-12-2018 49
TC - Deining Strandrace Licentiehouders Mannen 16-12-2018 33
TC - KMC Dijk tot Dijkrace Licentiehouders Mannen 02-12-2018 40
TC - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 03-11-2018 86
TC - MTB Beachrace Hvh- Den Helder Licentiehouders Mannen 28-10-2018 50
58e Ronde van Heemskerk Sportklasse 02-09-2018 50
Ronde van Sint Pancras Sportklasse 01-09-2018 34
51e Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 01-07-2018 1
District kampioenschap Noord-Holland Amateurs/Sportklasse 21-05-2018 6
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Amateurs/Sportklasse 08-05-2018 3
TC 8 - Koga MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 04-02-2018 72
E-Payroll Westland MTB Beach Challenge Licentiehouders Mannen 28-01-2018 16
TC 7 - Flexwinkel MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 21-01-2018 75
TC 6 - AGU Egmond-Pier-Egmond Licentiehouders Mannen 13-01-2018 92
TC 5 - Strandrace Ouddorp Licentiehouders Mannen 06-01-2018 83
TC 3 - Paal 17 Strandrace Licentiehouders Mannen 18-11-2017 75
TC 2 - Katwijk Fietst Strandrace Licentiehouders Mannen 11-11-2017 76
TC 1 - KMC Beachmarathon Hoek van Holland - Den Helder Licentiehouders Mannen 05-11-2017 83
Afwachtingwedstrijd ZHE Tour Junioren 13-05-2017 23
Wielerdag Huijbergen Junioren 26-03-2017 55
TC 10 - Castricum-Camperduin-Castricum Diverse Licentiecategorieen 11-02-2017 50
TC 9 - Koga MTB Beachrace Zeeland Diverse Licentiecategorieen 05-02-2017 63
TC 8 - D-Day 100 % Strandrace Diverse Licentiecategorieen 28-01-2017 44
TC 7 - De Flexwinkel MTB Beachrace Noordwijk Diverse Licentiecategorieen 15-01-2017 78
TC 6 - AGU Egmond Pier Egmond Diverse Licentiecategorieen 07-01-2017 102
TC 5 - Beach Series Langevelderslag Nederzandt Diverse Licentiecategorieen 31-12-2016 35
TC 4 - Beach Series Scheveningen Kurhaus Diverse Licentiecategorieen 03-12-2016 60
TC 3 - Paal 17 Strandrace Diverse Licentiecategorieen 19-11-2016 66
TC 2 - KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder Diverse Licentiecategorieen 13-11-2016 70
TC 1 - KMC Beachmarathon Hoek van Holland - Den Helder Diverse Licentiecategorieen 30-10-2016 100
Castricum-Camperduin-Castricum Diverse Licentiecategorieen 20-03-2016 85
Strandrace Ameland Diverse Licentiecategorieen 12-03-2016 66
KMC Dijk tot Dijk race Den Helder-Petten-Den Helder Diverse Licentiecategorieen 07-02-2016 55
Paal17 MTB Strandrace Texel Diverse Licentiecategorieen 21-11-2015 70
Beachmarathon Hoek van Holland - Den Helder Diverse Licentiecategorieen 01-11-2015 168
Castricum-Camperduin-Castricum Diverse Licentiecategorieen 15-03-2015 80
MTB Ameland Diverse Licentiecategorieen 07-03-2015 76
Lotto/KNWU Strandrace Dijk tot Dijk Diverse Licentiecategorieen 08-02-2015 93
Koga MTB Beachrace Zeeland Diverse Licentiecategorieen 25-01-2015 93
MTB Strandrace Texel Diverse Licentiecategorieen 22-11-2014 103
Landelijk Jeugd Toernooi Nieuwelingen 22-06-2014 50
45e Ronde van Ouderkerk (finale De Haan Nieuwelingen klass) Nieuwelingen 15-06-2014 31
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen Nieuwelingen 11-05-2014 34
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Nieuwelingen 06-04-2014 34
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuwelingen 23-03-2014 48
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 21-09-2013 28
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 7 15-09-2013 16
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 7 01-09-2013 21
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 7 30-06-2013 20
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 23-06-2013 27
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 7 26-05-2013 16
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 7 19-05-2013 14
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 7 27-04-2013 33
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 7 20-04-2013 22
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 7 14-04-2013 17
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 07-04-2013 26
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 01-04-2013 24
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 16-03-2013 22
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 6 29-09-2012 18
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 6 16-09-2012 29
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 09-09-2012 29
Criterium Volendam Jeugd Cat. 6 08-07-2012 32
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 01-07-2012 32
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 24-06-2012 24
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 13-05-2012 29
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 6 30-04-2012 32
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 6 21-04-2012 28
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 6 15-04-2012 23
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 6 07-04-2012 34
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 01-04-2012 16
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 17-03-2012 25
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2011 26
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 11-09-2011 32
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 5 03-07-2011 26
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 26-06-2011 21
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 5 05-06-2011 18
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 22-05-2011 28
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 15-05-2011 24
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 5 25-04-2011 32
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 5 17-04-2011 29
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 03-04-2011 27
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 4 19-09-2010 28
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 11-09-2010 20
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 4 27-06-2010 30
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-06-2010 22
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 30
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 4 22-05-2010 26
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 04-04-2010 21

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.