Luca Veken

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 6 14-07-2019 3
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 30-06-2019 6
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 29-06-2019 5
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 6 23-06-2019 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 8
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 14
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2019 6
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2019 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2019 3
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 06-04-2019 4
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 6 31-03-2019 4
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 6 24-03-2019 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 6
Veldrit Uden Jeugd Cat. 6 13-01-2019 3
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 6 06-01-2019 4
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 7
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2018 7
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 6 15-12-2018 6
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 6 08-12-2018 2
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2018 7
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 6 25-11-2018 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2018 2
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 18-11-2018 2
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 17-11-2018 13
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 3
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 04-11-2018 6
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 7
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 3
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2018 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 26-08-2018 12
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 10
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 5 10-06-2018 3
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 6
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 5 13-05-2018 2
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 05-05-2018 2
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 5 27-04-2018 2
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 22-04-2018 5
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2018 2
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 07-04-2018 3
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 5 02-04-2018 1
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 5 31-03-2018 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 6
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 5
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 10
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 17
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2017 5
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 11
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 8
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 10-12-2017 9
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 8
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 8
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 19-11-2017 20
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 15
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 11
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 8
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 03-09-2017 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 26-08-2017 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 20-08-2017 1
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 4 24-06-2017 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 16
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 04-06-2017 7
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 20-05-2017 1
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 4 07-05-2017 1
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 4 29-04-2017 2
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 5
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 4 23-04-2017 2
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 16-04-2017 3
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 4 08-04-2017 1
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 02-04-2017 1
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 4 01-04-2017 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 5
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 4
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 14
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 7
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 9
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-12-2016 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 9
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 9
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 18
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 08-10-2016 10
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 11
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2016 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2016 1
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 02-07-2016 2
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 3 19-06-2016 3
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 18-06-2016 3
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 3 21-05-2016 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 4
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 3 05-05-2016 1
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 23-04-2016 1
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 3
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2016 2
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2016 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-03-2016 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 5
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 17
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 12
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 06-09-2015 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 23-08-2015 2
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 04-07-2015 4
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 2 13-06-2015 6
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 11
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 30-05-2015 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 24-05-2015 6
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 2 14-05-2015 4
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 2 09-05-2015 2
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 25-04-2015 3
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 2 18-04-2015 3
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 12-04-2015 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 04-04-2015 2
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 08-03-2015 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.