Cyriel Hooghwerff

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 06-07-2019 1
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2019 5
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2019 5
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2019 4
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 28-06-2019 6
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 5 22-06-2019 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 15-06-2019 5
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 5 09-06-2019 4
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 08-06-2019 7
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 26-05-2019 4
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 5 19-05-2019 4
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 18-05-2019 2
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 12-05-2019 6
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 5 11-05-2019 5
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 5 05-05-2019 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2019 10
63 e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 5 22-04-2019 3
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 20-04-2019 9
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 14-04-2019 5
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2019 3
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 06-04-2019 4
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 30-03-2019 8
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 5 24-03-2019 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 26-01-2019 8
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 7
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 05-01-2019 12
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2018 21
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 5 27-12-2018 14
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 22-12-2018 18
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 5 15-12-2018 12
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 09-12-2018 15
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 5 08-12-2018 12
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2018 11
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 5 25-11-2018 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2018 17
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 18-11-2018 6
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 17-11-2018 10
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 11-11-2018 9
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 5 04-11-2018 9
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2018 18
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 13-10-2018 21
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 30-09-2018 3
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2018 4
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 4 09-09-2018 5
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2018 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2018 9
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 26-08-2018 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 25-08-2018 3
45e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 4 07-07-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 01-07-2018 3
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 30-06-2018 6
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 30-06-2018 5
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 29-06-2018 5
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 4 23-06-2018 1
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 4 10-06-2018 3
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 03-06-2018 5
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 27-05-2018 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 20-05-2018 3
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 19-05-2018 2
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 4 13-05-2018 1
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2018 8
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 10-05-2018 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 06-05-2018 2
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 4 05-05-2018 2
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2018 5
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 07-04-2018 3
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 2
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 4 31-03-2018 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 2
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 27-01-2018 13
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 12
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 8
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 8
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 8
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 23-12-2017 15
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 4 09-12-2017 8
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 03-12-2017 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 7
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 19-11-2017 9
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 18-11-2017 6
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 11-11-2017 10
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 05-11-2017 6
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 04-11-2017 7
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 24-09-2017 2
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 4
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 3 10-09-2017 2
Klompenronde Jeugd Cat. 3 09-09-2017 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 03-09-2017 2
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 27-08-2017 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 26-08-2017 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 20-08-2017 2
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 01-07-2017 1
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 3 24-06-2017 5
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 18-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 04-06-2017 2
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 21-05-2017 1
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 3 20-05-2017 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 13-05-2017 4
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 06-05-2017 1
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 30-04-2017 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 3 27-04-2017 3
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 3 23-04-2017 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2017 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 16-04-2017 1
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 1
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 3 08-04-2017 2
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 02-04-2017 1
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 01-04-2017 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 26-03-2017 2
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 3 12-03-2017 6
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 3 21-01-2017 7
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 14-01-2017 9
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 3 08-01-2017 9
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 9
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 17-12-2016 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 11-12-2016 6
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 11
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 27-11-2016 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 26-11-2016 8
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 3 13-11-2016 7
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 12-11-2016 4
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 06-11-2016 4
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 08-10-2016 2
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2016 2
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 11-09-2016 2
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2016 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 04-09-2016 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 27-08-2016 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2016 2
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 02-07-2016 2
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 26-06-2016 2
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 2 19-06-2016 3
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2016 4
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 2 12-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 2
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 28-05-2016 6
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 2 22-05-2016 1
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 21-05-2016 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 15-05-2016 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 08-05-2016 2
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 05-05-2016 1
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 01-05-2016 2
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-04-2016 1
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2016 4
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 17-04-2016 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 10-04-2016 1
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 09-04-2016 1
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 03-04-2016 1
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 02-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 28-03-2016 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 13-03-2016 3
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 2 23-01-2016 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 16-01-2016 2
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2016 4
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 2 02-01-2016 3
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2015 9
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 19-12-2015 1
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 13-12-2015 5
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 12-12-2015 6
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 06-12-2015 12
Pietencross Jeugd Cat. 2 29-11-2015 5
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 28-11-2015 5
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 2 15-11-2015 3
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 2 14-11-2015 7
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 08-11-2015 4
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2015 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 25-10-2015 7
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 27-09-2015 3
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 13-09-2015 2
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2015 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2015 2
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2015 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 29-08-2015 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 23-08-2015 2
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 20-06-2015 2
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 1 13-06-2015 4
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 1 07-06-2015 3
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 31-05-2015 2
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 1 30-05-2015 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 4
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2015 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 14-05-2015 1
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 1 10-05-2015 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-05-2015 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 25-04-2015 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 18-04-2015 2
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 12-04-2015 3
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 04-04-2015 2
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 28-03-2015 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 17-01-2015 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 1 04-01-2015 3
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2014 1
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 1 13-12-2014 1
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 07-12-2014 3
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 29-11-2014 2
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 23-11-2014 11
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 16-11-2014 1
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-11-2014 1
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 01-11-2014 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.