Maud Adriaansen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-09-2019 46
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 08-09-2019 39
7e editie Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 01-09-2019 12
Dernywedstrijd jeugdcat 5-6-7 (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 31-08-2019 10
49e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-07-2019 28
Ronde van Kralingen (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 07-07-2019 31
Tour de Lasalle Junior-Vrouwen Eindklassement 16-06-2019 12
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 21-04-2019 7
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Junior-Vrouwen 14-04-2019 11
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 16-09-2018 27
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 47
45 e Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 16-06-2018 24
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 49
de Jumbo Ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-06-2018 47
Ronde van Moerdijk (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-05-2018 33
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 12-05-2018 39
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 06-05-2018 27
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 22-04-2018 6
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-04-2018 29
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 51
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 36
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 09-09-2017 21
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Nieuweling-Meisjes 03-09-2017 32
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Nieuweling-Meisjes 26-08-2017 27
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes Eindklassement 02-07-2017 12
Den Helder Kust de Zee 2daagse Meisjes Nwl Nieuweling-Meisjes Eindklassement 11-06-2017 25
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 21
Jeugdronde van Geldrop Nieuweling-Meisjes 03-06-2017 31
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 24-05-2017 11
Wielerweekend Omloop der Kempen Nieuweling-Meisjes 21-05-2017 25
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 68
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 07-05-2017 20
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 29-04-2017 32
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 43
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Nieuweling-Meisjes 16-04-2017 15
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Nieuweling-Meisjes 08-04-2017 38
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Nieuweling-Meisjes 02-04-2017 19
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 26-03-2017 19
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 70
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuweling-Meisjes 21-01-2017 10
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Nieuweling-Meisjes 14-01-2017 14
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuweling-Meisjes 07-01-2017 25
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 10-12-2016 20
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuweling-Meisjes 05-11-2016 14
veldrit van Albrandswaard Nieuweling-Meisjes 15-10-2016 8
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 25-09-2016 22
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 10-09-2016 22
36e Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 04-09-2016 33
55e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 17-07-2016 25
83ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 02-07-2016 6
42e Ronde van Groot Ammers (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-06-2016 28
Ronde van de Rijen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-06-2016 43
2e Kermisronde van Westerhoven Nieuweling-Meisjes 28-05-2016 7
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 26
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 24
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2016 27
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 24-04-2016 25
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Nieuweling-Meisjes 17-04-2016 11
Jeugdronde Dommelen Nieuweling-Meisjes 10-04-2016 21
13e jeugdronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 02-04-2016 36
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 28-03-2016 31
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 15-11-2015 14
Veldrit Zeeland Nieuweling-Meisjes 25-10-2015 19
15e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 20-10-2015 13
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-10-2015 43
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-09-2015 39
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2015 22
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 6 13-06-2015 20
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 07-06-2015 42
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 30-05-2015 19
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-05-2015 13
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 32
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 39
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 32
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 19-04-2015 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 30
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 37
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-01-2015 15
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 10-01-2015 25
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 03-01-2015 26
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2014 18
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 6 13-12-2014 29
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 26
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 31
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 5 21-09-2014 5
Dernywedstrijd Jeugd Cat. 5 20-09-2014 8
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 14-09-2014 11
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Jeugd Cat. 5 07-09-2014 11
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 31-08-2014 12
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 28
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 26
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 08-06-2014 34
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 5 01-06-2014 11
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 5 24-05-2014 14
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 18-05-2014 11
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 10-05-2014 20
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 21-04-2014 26
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 19-04-2014 29
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 30
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 05-04-2014 24
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-01-2014 20
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 29-12-2013 24
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 38
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 34
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 07-12-2013 21
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 32
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2013 21
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 17-11-2013 30
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2013 26
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 29-09-2013 29
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 18
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 08-09-2013 31
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 29-06-2013 28
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 23-06-2013 14
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 23
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 38
Klimomnium Jeugd Cat. 4 02-06-2013 8
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 28
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 19-05-2013 14
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2013 32
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 14-04-2013 21
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-04-2013 15
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 07-04-2013 24
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 31-03-2013 22
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2013 18
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2012 18
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2012 18
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 15-09-2012 17
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 09-09-2012 14
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2012 20
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2012 10
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 3 26-08-2012 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 24-06-2012 7
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 16-06-2012 14
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 09-06-2012 20
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 03-06-2012 11
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-06-2012 13
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 22
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 4 20-05-2012 4
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 12-05-2012 15
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2012 20
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2012 12
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 14-04-2012 17
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 3 09-04-2012 12
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 07-04-2012 13
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 31-03-2012 18
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2011 16
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 25-09-2011 18
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 11-09-2011 19
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2011 25
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2011 22
29e Ronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 06-06-2011 9
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 05-06-2011 14
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 04-06-2011 10
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 02-06-2011 16
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 29-05-2011 11
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 3 22-05-2011 10
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 14-05-2011 12
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 17-04-2011 6
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 02-04-2011 14
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-12-2010 10
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 06-11-2010 15
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 26-09-2010 20
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2010 15
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 28-08-2010 25
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 22-08-2010 22
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 1 11-07-2010 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2010 22
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 02-06-2010 11
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 17
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2010 9
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 1 17-04-2010 5
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 10-04-2010 6
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 03-04-2010 11
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 24-03-2010 10
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 1 27-09-2009 17
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 1 07-06-2009 15

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.