Daniël Weeder

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2019 33
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 6 14-12-2019 22
Jubileum Veldritweekend Jeugd Cat. 6 24-11-2019 18
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 16-11-2019 41
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2019 28
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 6 26-10-2019 39
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 13-10-2019 26
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2019 13
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2019 14
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2019 13
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 28-06-2019 15
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 01-06-2019 14
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 5 26-05-2019 27
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 5 19-05-2019 15
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 5 18-05-2019 20
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 12-05-2019 22
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 5 05-05-2019 23
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 04-05-2019 26
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2019 17
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 20-04-2019 21
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 14-04-2019 22
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 26-01-2019 40
Veldrit Uden Jeugd Cat. 5 13-01-2019 31
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2018 20
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 5 15-12-2018 22
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 5 08-12-2018 22
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 5 25-11-2018 21
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 17-11-2018 29
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 5 10-11-2018 16
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2018 21
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 5 27-10-2018 20
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 21-10-2018 17
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 20-10-2018 19
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 13-10-2018 22
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 30-09-2018 22
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2018 29
Klompenronde Jeugd Cat. 4 08-09-2018 24
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 01-07-2018 17
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 30-06-2018 18
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 30-06-2018 14
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 29-06-2018 17
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 4 23-06-2018 18
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-06-2018 38
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 09-06-2018 12
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 27-05-2018 13
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 19-05-2018 10
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 12-05-2018 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 06-05-2018 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-04-2018 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 21-04-2018 12
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 15-04-2018 8
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 07-04-2018 13
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 4 31-03-2018 13
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 27-01-2018 19
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 20-01-2018 21
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 13-01-2018 22
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 4 06-01-2018 24
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2017 15
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2017 18
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 23-12-2017 20
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 25-11-2017 24
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 04-11-2017 24
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 30
Klompenronde Jeugd Cat. 3 09-09-2017 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 26-08-2017 10
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 02-07-2017 14
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-05-2017 13
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 3 20-05-2017 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 13-05-2017 13
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 06-05-2017 14
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 30-04-2017 10
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 22-04-2017 15
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 16-04-2017 16
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 3 09-04-2017 14
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 01-04-2017 14
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2016 16
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 3 18-12-2016 12
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 17-12-2016 12
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2016 21
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 27-11-2016 8
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 05-11-2016 16
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 08-10-2016 13
34e jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 03-09-2016 11
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 2 01-07-2016 11
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 21-05-2016 13
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 15-05-2016 8
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-04-2016 16
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2016 14
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 17-04-2016 18
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 09-04-2016 14
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 02-04-2016 18
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 2 23-01-2016 15
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2015 7
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2015 10
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 2 24-10-2015 10
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 2 17-10-2015 5
7e Jeugd Ploegentijdrit Jeugd Cat. 1 13-09-2015 11
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2015 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 29-08-2015 13
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 1 07-06-2015 14
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 1 31-05-2015 7
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 1 23-05-2015 14
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 14-05-2015 5
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 1 10-05-2015 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-05-2015 10
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 25-04-2015 6
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 19-04-2015 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 18-04-2015 8
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 11-04-2015 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.