Senna Remijn

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 6 19-05-2019 1
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 6 18-05-2019 2
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 1
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 28-04-2019 1
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 6 27-04-2019 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2019 5
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 06-04-2019 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 30-03-2019 5
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 23-03-2019 4
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 09-03-2019 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 10
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 6 06-01-2019 5
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2018 15
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 09-12-2018 5
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 6 08-12-2018 10
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2018 4
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 17-11-2018 6
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 5
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 5
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 5 22-09-2018 2
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 3
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 5 15-09-2018 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2018 2
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 5 01-09-2018 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 26-08-2018 2
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 5 18-08-2018 2
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 5 23-06-2018 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 4
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 5 10-06-2018 6
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 27-05-2018 1
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 5 26-05-2018 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 4
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 2
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 5 13-05-2018 3
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 12-05-2018 4
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 05-05-2018 3
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 5 28-04-2018 5
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 5 27-04-2018 4
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 22-04-2018 1
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 07-04-2018 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 17-03-2018 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 7
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 28
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 10-12-2017 6
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 19-11-2017 5
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 30-09-2017 7
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 24-09-2017 2
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 3
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 4 16-09-2017 18
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 4 09-09-2017 16
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 03-09-2017 3
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 4 02-09-2017 9
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 4 26-08-2017 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 20-08-2017 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 31
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 01-07-2017 3
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 24-06-2017 22
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 10
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 04-06-2017 4
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 4 28-05-2017 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 5
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 21-05-2017 3
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 4 29-04-2017 4
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 3
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 4 23-04-2017 4
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 4 15-04-2017 9
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 4 08-04-2017 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 02-04-2017 3
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 4 01-04-2017 2
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 4 25-03-2017 10
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 4 18-03-2017 14
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 14
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 11-03-2017 10
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 3 08-10-2016 12
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 01-10-2016 13
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 17-09-2016 18
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 14
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2016 6
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 02-07-2016 4
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2016 4
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 3 25-06-2016 25
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 3 19-06-2016 5
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 05-06-2016 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 14
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 3 22-05-2016 6
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 3 21-05-2016 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 5
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 3 05-05-2016 3
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2016 6
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 23-04-2016 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2016 3
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2016 5
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 26-03-2016 21
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 2 26-09-2015 24
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 2 28-03-2015 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.