Lizzy Witlox

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Veldrijden Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-01-2019 8
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-01-2019 3
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-12-2018 2
1e Nationale Kleeberg Cross Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-09-2018 3
5e Kermisronde van de Weebosch (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-09-2018 3
Pijl van Heerlerheide (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-08-2018 1
NK Eliminator Vrouwen (15+) 24-08-2018 1
12de Techno Groep Profronde van Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-08-2018 2
37e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2018 2
46e Wielerronde van Oostzaan (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-08-2018 1
Global - Tour d'Oospel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 04-08-2018 3
61e Kermisronde van Duizel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-07-2018 5
48e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-07-2018 1
38e Wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-07-2018 3
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-07-2018 14
Kermisronde Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-05-2018 3
NK Streetrace Goirle Diverse Licentiecategorieen 21-05-2018 3
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 25
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 13-01-2018 9
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-01-2018 8
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-10-2017 14
36e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-08-2017 6
EPO - Tour d'Oospel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 05-08-2017 10
60e Kermisronde van Duizel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 31-07-2017 3
Giant NK MTB Eliminator Vrouwen (15+) 14-07-2017 3
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-06-2017 23
NK Streetrace Goirle Diverse Licentiecategorieen 05-06-2017 3
NL Cup - MTB Cup Heeswijk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2017 2
NL Cup - Koningscup Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-04-2017 2
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-04-2017 6
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-04-2017 7
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-03-2017 2
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-03-2017 2
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Belofte-Vrouwen 08-01-2017 8
22e Internationale Centrumcross van Surhuisterveen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-01-2017 8
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-12-2016 1
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-10-2016 18
Pearl Izumi CUP FINALE - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-09-2016 5
Pearl Izumi Cup - Esch Sur Alzette (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 18-09-2016 4
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-08-2016 8
35e Wielerronde van Steensel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-08-2016 8
Pearl Izumi Cup - Houffalize (dag 2) - Benelux Championship MTB 2016 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-07-2016 9
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 2 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-07-2016 4
Pearl Izumi Cup Landgraaf Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-06-2016 4
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-06-2016 9
Pearl Izumi Cup - Eupen (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2016 5
Wielerronde van Hilvarenbeek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-04-2016 44
Koningscup Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 24-04-2016 1
Pearl Izumi Cup - Beringen (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-04-2016 4
MPL Stappenbelt Trophy Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-03-2016 5
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-03-2016 1
NK VELDRIJDEN Elite-Vrouwen/Belofte-vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-01-2016 9
21e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-01-2016 4
Europees Kampioenschap Veldrijden Belofte-Vrouwen 07-11-2015 11
1e Beneluxcup Landgraaf - dag 2 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-08-2015 5
34e Wielerronde van Steensel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-08-2015 2
Mijl van Mares Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-08-2015 7
KNWU NK MTB 2015 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 19-07-2015 5
49e Ronde van Luyksgestel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-06-2015 38
MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-05-2015 3
Koningscup Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-04-2015 3
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2015 18
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-03-2015 11
NK Veldrijden Elite-Vrouwen/Belofte-vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-01-2015 10
20e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-01-2015 4
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-10-2014 1
14e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-10-2014 9
Grote Prijs van Brabant Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-10-2014 10
39e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-10-2014 10
RaboRonde Heerlen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-08-2014 18
Bavaria Profronde Stiphout Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-07-2014 19
57e Kermisronde van Duizel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-07-2014 14
Kermisronde Bergeijk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 15-07-2014 6
48e ronde van Luyksgestel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 23-06-2014 39
Zeilberg Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-06-2014 14
RK en DK Zuid Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-06-2014 12
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2014 26
Ronde van 't Ginneken Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-05-2014 4
NK veldrijden Vrouwen 12-01-2014 20
13de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-01-2014 6
Rabobank Grand Prix Groenendaal Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04-01-2014 5
19e Internationale Centrumcross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-01-2014 6
33e Kerstveldrit Omd'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2013 6
Rabobank veldrit van Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-12-2013 2
Rabo Weekend Cyclocross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-12-2013 3
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 14-12-2013 8
38e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-11-2013 17
34e BAVARIA-VELDRIT Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-11-2013 6
Rabobank veldrit Tempo-Bruns Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 10-11-2013 7
9e veldrit van Schaijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09-11-2013 11
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Vrouwen 02-11-2013 1
Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-10-2013 6
13e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-10-2013 21
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-10-2013 14
Veldrit Grote Prijs van Brabant Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 12-10-2013 24
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-10-2013 9
5e Veldrit van Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-10-2013 9
11e Nationale Veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 29-09-2013 5
Damesronde van Gouda Junior-Vrouwen 08-09-2013 7
Wielerronde van Zuidland Junior-Vrouwen 24-08-2013 8
Aia Software KNWU NK Mountainbike Junior-Vrouwen 06-07-2013 11
MTB CUP Heeswijk Vrouwen 02-06-2013 19
Grote Prijs Leende Junior-Vrouwen 29-05-2013 18
GP Groenen Groep voor Vrouwen Junior-Vrouwen 19-05-2013 7
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Junior-Vrouwen 12-01-2013 9
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-01-2013 29
10e kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-12-2012 26
Rabobank veldrit Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-12-2012 27
32e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-11-2011 17
Rabobank Veldrit Tempo-Bruns Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 13-11-2011 18
RK veldrijden ZUID Junior-Vrouwen 29-10-2011 4
Rabo Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 28-08-2011 25
30e Wielerronde van Steensel Junior-Vrouwen 15-08-2011 8
Districtskampioenschap ZON Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 01-06-2011 1
Seat Arend Benthem topcompetitie Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-05-2011 8
57e Oranjeronde van Amsterdam Nieuweling-Meisjes 30-04-2011 4
Internationale 12e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-04-2011 13
Noordelijke ATB Trophy Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-04-2011 7
15e Wollebrand Mountainbikewedstrijd Vrouwen 10-04-2011 29
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 08-01-2011 4
Veldrit Uithofgebied Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-01-2011 10
Rabobank veldrit van Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-12-2010 3
18e Veldrit Wijkpark Molenvliet Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 18-12-2010 7
Cyclocross Haarlemmermeer Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 12-12-2010 16
Rabo Weekend Cyclocross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-12-2010 9
Rabobank Veldrit Tempo-Bruns Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04-12-2010 4
35e Internationale Nissan Super Prestige Cyclocross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-11-2010 15
9e Kippersluis Veldrit Hilversum - Janet Memorial Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-11-2010 7
Rabo Cyclo Cross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-11-2010 8
9e Nationale Veldrit te Almelo Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-11-2010 1
2e Axa Nationale Veldrit van Rhenen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-11-2010 8
Regiokampioenschappen Zuid Veldrijden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-10-2010 7
10e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-10-2010 29
NIBA Walsberg Cross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-10-2010 18
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 16-10-2010 8
2 e Veldrit van Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09-10-2010 18
8e Nationale veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-10-2010 13
32e Openingsveldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 25-09-2010 22
29e Wielerronde van Steensel Nieuweling-Meisjes 09-08-2010 2
Kermisronde Bergeijk Nieuweling-Meisjes 13-07-2010 9
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 10-07-2010 22
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 16-06-2010 1
Ronde van De Boezem-Pijnacker Nieuweling-Meisjes 13-06-2010 5
Regio en Districtskampioenschappen Zuid-Oost Nederland Nieuweling-Meisjes 24-05-2010 13
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Nieuweling-Meisjes 16-05-2010 10
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Nieuweling-Meisjes 02-05-2010 9
31e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 17-04-2010 17
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 11-04-2010 12
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Nieuweling-Meisjes 10-04-2010 16
24e Jeugdronde van Piershil Nieuweling-Meisjes 03-04-2010 22
Kleine Grote Prijs Oostland Nieuweling-Meisjes 24-03-2010 11
52e Wielerronde van Woensdrecht Nieuweling-Meisjes 21-03-2010 6
9e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 20-03-2010 16
Cyclocross Haarlemmermeer Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-02-2010 6
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 17-01-2010 11
16e Internationale Centrumcross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 13-01-2010 16
NK Veldrijden 2010 Nieuweling-Meisjes 09-01-2010 2
8e Nationale Veldrit te Almelo Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-01-2010 6
7e Kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-12-2009 12
Rabobank veldrit van Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-12-2009 3
Rabobank Veldrit Tempo-BMV Vrouwen 13-12-2009 6
32e Kerkhof Verzekeringen-Veldrit van Amersfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 12-12-2009 16
Rabo veldrit weekend van Moergestel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-12-2009 9
8e Kippersluis Veldrit Hilversum - Janet Memorial - Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-11-2009 9
Veldrit Uithofgebied Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-11-2009 18
7e Nationale veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-11-2009 12
Nationale Veldrit Rhenen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-11-2009 19
Rabo Cyclo Cross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-11-2009 10
Regiokampioenschappen Veldrijden Zuid Nederland (Districten Zuid-West, Zuid-Oost, Limburg) Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-10-2009 13
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 6 12-07-2009 16
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6 05-07-2009 14
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 30-05-2009 31
Ronde van Velden Jeugd Cat. 6 17-05-2009 18
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2009 7
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 6 26-04-2009 2
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 6 25-04-2009 2
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 19-04-2009 13
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 13-04-2009 7
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 6 12-04-2009 5
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 6 05-04-2009 8
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 04-04-2009 23
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2009 5
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 18-01-2009 10
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 6 04-01-2009 5
3e veldritwedstrijd wv ede Jeugd Cat. 6 03-01-2009 3
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 28-12-2008 2
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 27-12-2008 3
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 6 20-12-2008 14
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 14-12-2008 5
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 13-12-2008 6
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 6 07-12-2008 4
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 6 06-12-2008 9
Pietencross Jeugd Cat. 6 30-11-2008 2
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 29-11-2008 10
6e Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 23-11-2008 3
14e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 6 22-11-2008 4
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 15-11-2008 5
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 6 09-11-2008 4
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 6 08-11-2008 4
4e jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 02-11-2008 6
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-11-2008 4
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 26-10-2008 7
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 6 25-10-2008 10
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 28-09-2008 13
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 21-09-2008 21
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 20-09-2008 3
Ronde van Velden Jeugd Cat. 5 14-09-2008 3
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 07-09-2008 4
klimcriterium Jeugd Cat. 5 06-09-2008 7
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 5 24-08-2008 4
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 17-08-2008 7
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 13-07-2008 10
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 5 06-07-2008 6
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 5 29-06-2008 13
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 22-06-2008 11
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 08-06-2008 1
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 07-06-2008 3
Jeugdronde van Aalburg Jeugd Cat. 5 31-05-2008 3
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 5 25-05-2008 4
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 5-M 24-05-2008 7
ronde van het villapark Jeugd Cat. 5 17-05-2008 5
Baanomnium Jeugd Cat. 5-1 12-05-2008 1
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-2 Meisjes 11-05-2008 5
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 5 04-05-2008 1
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 5 01-05-2008 6
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 5-1 meisjes 27-04-2008 8
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 20-04-2008 3
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 5-Meisjes 19-04-2008 16
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 5-1 19-04-2008 16
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5-M 13-04-2008 5
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 5 06-04-2008 1
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 5-M 05-04-2008 1
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 5 30-03-2008 5
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 23-03-2008 7
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 5 15-03-2008 6
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 13-01-2008 13
JSW Almelo Jeugd Cat. 5 05-01-2008 14
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 5 29-12-2007 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 28-12-2007 11
2e Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 5 23-12-2007 6
14e Grote Prijs Montferland Jeugd Cat. 5 22-12-2007 6
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 5 16-12-2007 6
28e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 09-12-2007 5
13e Cyclo cross van Driebergen Jeugd Cat. 5 08-12-2007 7
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 5 02-12-2007 8
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 5 01-12-2007 9
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 5 24-11-2007 13
3e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 18-11-2007 4
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 17-11-2007 18
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 5 11-11-2007 8
Rabobank cyclo-cross van Lierop Jeugd Cat. 5 10-11-2007 12
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 04-11-2007 3
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2007 22
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 27-10-2007 10
JSW Yerseke Jeugd Cat. 5 20-10-2007 11
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 4 23-09-2007 13
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 16-09-2007 18
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 4 09-09-2007 16
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 01-09-2007 14
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 4 26-08-2007 1
14e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 4 19-08-2007 4
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4 12-08-2007 9
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 4 08-07-2007 21
Rabobank Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 4 01-07-2007 4
Ronde van Hattemerbroek Jeugd Cat. 4 30-06-2007 6
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 4 24-06-2007 11
Ronde van Elburg Jeugd Cat. 4 23-06-2007 3
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 17-06-2007 15
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-06-2007 7
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 12 jaar 09-06-2007 12
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 4 28-05-2007 3
Wielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 4 27-05-2007 1
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 17-05-2007 22
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 13-05-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 12-05-2007 10
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 4 06-05-2007 6
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 29-04-2007 12
jeugdronde bergeijk Jeugd Cat. 4 15-04-2007 2
Jeugdronde van Mierlo Jeugd Cat. 4 09-04-2007 5
Jeugdronde van Tiel Jeugd Cat. 4 08-04-2007 4
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 4 01-04-2007 18
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-03-2007 10
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 17-03-2007 5
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 20-01-2007 4
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 4 07-01-2007 6
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 06-01-2007 11
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 29-12-2006 6
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 23-12-2006 10
Rabo Peelrand Citycross Jeugd Cat. 4 17-12-2006 5
Jeugdveldrit Wijkpark Molenvliet Jeugd Cat. 4 16-12-2006 7
27e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 4 10-12-2006 8
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 4 02-12-2006 10
Jeugdveldrit Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2006 7
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 4 25-11-2006 8
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 18-11-2006 12
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 12-11-2006 5
12e Jeugdveldrit Driebergen Jeugd Cat. 4 11-11-2006 6
2e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 05-11-2006 7
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 04-11-2006 10
Zandbosch cross Jeugd Cat. 4 22-10-2006 7
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 4 14-10-2006 9
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 3 10-09-2006 6
13e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 3 20-08-2006 5
Landelijk Jeugd Toernooi Breda Jeugd Cat. 3 24-06-2006 10
Omloop Gemeente Drimmelen Jeugd Cat. 3 18-06-2006 6
4e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 11-06-2006 5
Jeugdklimcriterium van Broekhem Jeugd Cat. 3 10-06-2006 8
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 04-06-2006 7
Jeugdwielerronde van Neerbeek (L) Jeugd Cat. 3 28-05-2006 10
Van Heeswijk Jeugd Ronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 25-05-2006 8
Jack Janssen Trofee - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 21-05-2006 2
7e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 14-05-2006 7
8e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 13-05-2006 9
Van Huis tot Huis Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 3 07-05-2006 7
5e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 3 17-04-2006 6
Jeugdwielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 3 09-04-2006 5
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 3 02-04-2006 4
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 3 29-03-2006 5
Jeugdwedstrijd de Bataaf Jeugd Cat. 3 18-03-2006 5
26e Jeugdveldrit van Lieshout Jeugd Cat. 2 11-12-2005 4
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 2 03-12-2005 3
1e Jeugdveldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 06-11-2005 2
3e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugd NK Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 2 05-11-2005 4
Landelijk Jeugd Toernooi : Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 2 25-09-2005 9
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 2 11-09-2005 7
12e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 2 21-08-2005 8
Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2005 10
Landelijk Jeugd Toernooi : D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 03-07-2005 10
3e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 19-06-2005 9
Jeugdronde van Velden (LB) Jeugd Cat. 2 12-06-2005 10
13e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 05-06-2005 7
Jeugdavondcriterium van Eijsden Jeugd Cat. 2 04-06-2005 7
27e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 2 07-05-2005 10
Ronde van Kapelle Jeugd Cat. 2 30-04-2005 8
Landelijk Jeugd Toernooi : Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 23-04-2005 8
Jeugdronde van Ede Jeugd Cat. 2 09-04-2005 7
4e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 2 28-03-2005 7
11e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2004 5
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 11-07-2004 9
D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 04-07-2004 10
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Meisjes Cat. 8 jaar 27-06-2004 4
2e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 20-06-2004 6
Jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 1 30-04-2004 7
31e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 18-04-2004 9
3e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 1 12-04-2004 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.