Bob Markus

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 29-12-2017 4
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 29-12-2017 5
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Junioren 27-12-2017 1
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Junioren 23-12-2017 3
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Junioren 17-12-2017 1
NK 50km en omlijsting Jeugd DIVLIC 10-12-2017 9
B E A T Track Series "ENDURANCE" Junioren 03-12-2017 7
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 2
Beat Track Series Endurance Junior mannen Junioren 11-11-2017 8
NK Tijdrijden Junioren 21-06-2017 35
District Kampioenschap Midden Junioren 05-06-2017 4
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Junioren 14-05-2017 7
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Junioren 09-05-2017 2
Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 08-04-2017 75
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 05-03-2017 13
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 16-12-2016 11
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Junioren 20-11-2016 3
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 1
53e Flevotour Nieuwelingen 14-05-2016 15
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 14
Eurobottle Zuiderzeeronde Nieuwelingen 09-04-2016 14
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 02-04-2016 17
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 12
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Nieuwelingen 17-01-2016 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 12-07-2015 22
30e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 10-07-2015 7
82ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 04-07-2015 2
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Nieuwelingen 27-06-2015 3
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 50
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Nieuwelingen 13-06-2015 22
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 06-06-2015 48
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Nieuwelingen 02-06-2015 19
40e Wielerronde van Yerseke Nieuwelingen 30-05-2015 1
District Kampioenschap Midden op de weg Nieuwelingen 25-05-2015 31
52e Flevotour Nieuwelingen 09-05-2015 45
61e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2015 61
9e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 25-04-2015 56
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 19-04-2015 26
44e Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 28-03-2015 11
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 08-03-2015 17
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 29-12-2014 3
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 9
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 27-12-2014 17
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuwelingen 08-11-2014 8
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 28-09-2014 7
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 36
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 06-09-2014 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 30-08-2014 12
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 24-08-2014 18
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 7 28-06-2014 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 22-06-2014 20
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 15-06-2014 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 08-06-2014 53
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-05-2014 12
Ronde van Nijverdal-Villapark Jeugd Cat. 7 24-05-2014 6
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 18-05-2014 9
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 7 11-05-2014 6
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 03-05-2014 9
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 27-04-2014 25
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 19-04-2014 27
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 13-04-2014 3
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 06-04-2014 11
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 7 30-03-2014 22
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 23-03-2014 16
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 15-03-2014 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 09-03-2014 25
NK Omnium DIVLIC 09-11-2013 12
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 6 21-09-2013 13
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 6 15-09-2013 17
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 07-09-2013 27
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 02-06-2013 14
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 6 26-05-2013 10
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 09-05-2013 21
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 04-05-2013 14
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-04-2013 19
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 6 27-04-2013 18
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 6 20-04-2013 11
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 6 14-04-2013 6
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 07-04-2013 7
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 5 29-09-2012 5
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 5 16-09-2012 10
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 01-07-2012 8
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 24-06-2012 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 23-06-2012 11
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 29
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 09-06-2012 5
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 03-06-2012 10
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 27-05-2012 10
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 5 26-05-2012 15
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 17-05-2012 10
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 13-05-2012 5
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2012 12
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2012 18
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 19
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 5 21-04-2012 7
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 5 15-04-2012 4
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 5 07-04-2012 5
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 01-04-2012 9
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 17-03-2012 5
Velodrome op Zondag DIVLIC 15-01-2012 2
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 4 - 5 08-01-2012 3
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2011 10
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2011 10
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2011 25
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2011 16
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 09-07-2011 10
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 4 03-07-2011 5
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 26-06-2011 5
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 25-06-2011 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 12-06-2011 19
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 02-06-2011 10
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 4 28-05-2011 10
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 22-05-2011 8
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 15-05-2011 4
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 4 14-05-2011 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 27
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 24-04-2011 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 23-04-2011 18
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 17-04-2011 3
DOK Jeugdtoernooi selectiewedstrijd Jeugd Cat. 4 10-04-2011 3
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 03-04-2011 2
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 26-09-2010 10
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 19-09-2010 2
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-09-2010 9
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 26-06-2010 8
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 3 20-06-2010 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 9
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-06-2010 2
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 1
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 29-05-2010 5
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 3
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 3 22-05-2010 1
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 3 08-05-2010 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 02-05-2010 11
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2010 18
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 24-04-2010 13
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 3 18-04-2010 2
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 3 17-04-2010 3
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 10-04-2010 4
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 04-04-2010 3
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 03-04-2010 5
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 3 27-03-2010 4
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 3 24-03-2010 5
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 20-03-2010 4
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 3 14-03-2010 4
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 2 27-09-2009 3
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 2 20-09-2009 1
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2009 6
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 05-09-2009 6
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 2 23-08-2009 4
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2009 5
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 21-06-2009 15
Gouda Jeugd Cat. 2 20-06-2009 7
Landelijkjeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 14-06-2009 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2009 4
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 2 07-06-2009 5
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 06-06-2009 5
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 30-05-2009 4
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 2 24-05-2009 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 16-05-2009 9
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 10-05-2009 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2009 18
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 2 19-04-2009 1
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 2 13-04-2009 1
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 11-04-2009 5
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 05-04-2009 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2009 6
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 2 21-03-2009 3
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 28-09-2008 2
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 1 15-06-2008 5
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 08-06-2008 8
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 1 24-05-2008 5
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 1 15-03-2008 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.