Yanne Dorenbos

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 09-06-2019 118
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 09-06-2019 105
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 126
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 63
DK Tijdrijden Noord-Holland Beloften 22-05-2019 10
37e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 67
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Mannen/Beloften 30-12-2018 8
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Mannen/Beloften 29-12-2018 10
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Mannen/Beloften 28-12-2018 16
NK 50km - Omlijstingsprogramma Masters 35+ en 45+ DIVLIC 22-12-2018 14
NK Omnium Elite-Mannen/Beloften 02-12-2018 5
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 1
NK Tijdrijden Junioren 27-06-2018 14
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Junioren 02-06-2018 31
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Junioren 21-05-2018 7
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 14
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 19-05-2018 67
37e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 18-05-2018 43
Flevo tour Junioren 12-05-2018 62
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden Vrouwen NH-ZH Junioren 08-05-2018 7
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 7
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 17
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Junioren 05-05-2018 7
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Junioren 19-04-2018 17
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Junioren 23-12-2017 1
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Junioren 17-12-2017 3
B E A T Track Series "ENDURANCE" Junioren 03-12-2017 1
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 2
Beat Track Series Endurance Junior mannen Junioren 11-11-2017 2
District Kampioenschap Midden Junioren 05-06-2017 7
Wielerweekend Omloop der Kempen Junioren 20-05-2017 12
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Junioren 09-05-2017 9
Dronterland Zuiderzeeronde Junioren 08-04-2017 11
45e Rabo Omloop van NWO Junioren 01-04-2017 31
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Junioren 05-03-2017 11
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 18-12-2016 1
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 18-12-2016 3
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 16-12-2016 4
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Junioren 20-11-2016 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 1
13e Ronde van Ameide Nieuwelingen 17-09-2016 6
Ronde van Oudewater Nieuwelingen 27-08-2016 19
Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 10-07-2016 11
41e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 02-07-2016 20
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 25-06-2016 9
NK Tijdrijden Nieuwelingen 22-06-2016 21
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2016 49
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Nieuwelingen 28-05-2016 6
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 08-05-2016 15
Omloop van Schijndel Nieuwelingen 06-03-2016 13
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR Nieuwelingen 17-01-2016 1
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 2
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 27-09-2015 30
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 05-07-2015 7
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Nieuwelingen 24-06-2015 34
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 76
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Nieuwelingen 02-06-2015 6
District Kampioenschap Midden op de weg Nieuwelingen 25-05-2015 25
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 10-05-2015 7
9e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 25-04-2015 69
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2015 32
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 29-12-2014 5
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 4
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 27-12-2014 10
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 27-12-2014 7
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuwelingen 08-11-2014 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 28-09-2014 10
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 20-09-2014 4
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 06-09-2014 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 30-08-2014 4
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 24-08-2014 9
43e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 09-07-2014 9
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 06-07-2014 14
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 7 28-06-2014 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 22-06-2014 1
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 15-06-2014 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 14-06-2014 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 08-06-2014 40
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-05-2014 11
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 18-05-2014 7
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 7 11-05-2014 2
5-Banen Toernooi ASC Olympia DIVLIC 08-05-2014 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 03-05-2014 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 27-04-2014 3
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 21-04-2014 3
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 19-04-2014 21
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 13-04-2014 6
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 06-04-2014 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 23-03-2014 17
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 15-03-2014 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 09-03-2014 5
NK Omnium DIVLIC 09-11-2013 3
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2013 2
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 6 21-09-2013 15
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 30-06-2013 15
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 23-06-2013 3
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 09-06-2013 25
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 6 05-06-2013 2
Klimomnium Jeugd Cat. 6 02-06-2013 11
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 6 26-05-2013 15
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 09-05-2013 9
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 1
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-04-2013 8
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 6 27-04-2013 9
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 6 20-04-2013 5
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 6 14-04-2013 4
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 07-04-2013 3
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 16-03-2013 9
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2012 22
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 09-12-2012 13
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 01-12-2012 29
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 17-11-2012 27
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 5 29-09-2012 3
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 5 16-09-2012 8
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 09-09-2012 19
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 26-08-2012 21
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 24-06-2012 9
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 23-06-2012 17
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 24
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 09-06-2012 44
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 27-05-2012 4
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 13-05-2012 6
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 27
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 5 21-04-2012 4
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 5 15-04-2012 6
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 5 07-04-2012 8
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 01-04-2012 7
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2011 13
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 4 03-07-2011 8
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 26-06-2011 4
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 19-06-2011 11
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 12-06-2011 42
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 4 05-06-2011 6
Ronde van Uitgeest Jeugd Cat. 4 29-05-2011 1
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 4 28-05-2011 9
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 22-05-2011 7
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 15-05-2011 6
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2011 13
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 17-04-2011 11
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 03-04-2011 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.