Floris Demuyt

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 6 14-07-2019 10
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 16-06-2019 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 29
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 25
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 30-05-2019 6
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 18-05-2019 6
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 6 12-05-2019 11
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 22-04-2019 13
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 21-04-2019 5
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 14-04-2019 6
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-04-2019 15
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 18
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 6 06-01-2019 25
NK Baan Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 11
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 09-09-2018 10
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 19-08-2018 5
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 5 23-06-2018 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 33
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 28
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 27-05-2018 4
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 15
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 19-05-2018 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 13-05-2018 9
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 10-05-2018 14
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 29-04-2018 17
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 5 22-04-2018 4
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2018 10
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 7
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 02-04-2018 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 19
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 30
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 26
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 29
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2017 18
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 17-12-2017 20
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 20
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 21
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 23
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 28
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 20
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 16
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 4 10-09-2017 3
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 4 03-09-2017 4
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 20-08-2017 4
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 4 02-07-2017 4
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 4 01-07-2017 1
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 4 17-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 12
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 4 05-06-2017 3
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-05-2017 8
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 8
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 20-05-2017 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 14-05-2017 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 07-05-2017 9
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 16-04-2017 10
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 4 02-04-2017 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 12
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 10
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 19
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 22
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2016 13
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 23
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 18-12-2016 13
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 11-12-2016 17
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2016 14
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 20
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 13
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 12-11-2016 12
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 06-11-2016 12
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 16-10-2016 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 08-10-2016 12
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 3 25-09-2016 2
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 3 18-09-2016 7
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2016 4
66e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 03-07-2016 5
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 3 02-07-2016 1
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 3 19-06-2016 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 29
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 22-05-2016 10
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 05-05-2016 10
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 01-05-2016 13
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 19
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 17
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-03-2016 10
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 2 13-09-2015 11
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2015 5
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 23-08-2015 4
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 20-06-2015 7
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 14-06-2015 7
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 31-05-2015 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.