Milan Vader

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Elite-Mannen 22-07-2018 4
3 Nations Cup Houffalize (B) - C1 Elite-Mannen/Beloften 01-07-2018 1
3 Nations Cup (N-dag 2) Spaarnwoude - C2 Elite-Mannen/Beloften 24-06-2018 1
3 Nations Cup Eupen (B) - C2 Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 1
3 Nations Cup Beringen (B) - C1 Elite-Mannen/Beloften 08-04-2018 8
Benelux Cup Finale - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Elite-Mannen/Beloften 24-09-2017 1
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Elite-Mannen 16-07-2017 3
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 3
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Beloften 08-01-2017 5
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 28-12-2016 2
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Elite/Beloften 11-12-2016 2
Pearl Izumi CUP FINALE - Watersley Sports and Talent Park (dag 2) Elite-Mannen/Beloften 25-09-2016 1
HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 11-09-2016 13
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Elite-Mannen/Beloften 28-08-2016 3
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 2 Beloften 17-07-2016 1
Pearl Izumi Cup Landgraaf Elite-Mannen/Beloften 26-06-2016 6
NK VELDRIJDEN Beloften 10-01-2016 10
Rabobank Grand Prix Groenendaal Elite/Beloften 03-01-2016 10
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Elite/Beloften 26-12-2015 6
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Elite/Beloften 29-11-2015 12
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Elite/Beloften 21-11-2015 11
KNWU NK MTB 2015 Beloften 19-07-2015 1
CS groep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen Bergklassement 21-06-2015 11
CS groep Bergcriterium Brunssum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-06-2015 10
Wielerweekend Buchten - dag 1 (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-06-2015 50
MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 2) Elite-Mannen/Beloften 17-05-2015 1
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 6
NK Veldrijden Beloften 11-01-2015 7
Rabobank Grand Prix Groenendaal Elite/Beloften 03-01-2015 6
12e Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 28-12-2014 1
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Elite/Beloften 26-12-2014 2
Rabobank Weekend cyclocross Elite/Beloften 14-12-2014 11
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 06-12-2014 4
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Elite/Beloften 29-11-2014 6
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Elite/Beloften 22-11-2014 14
MPL Stappenbelt MTB Trophy 2014 (dag 2) Junioren 28-09-2014 2
Finale topcompetitie Junioren 31-08-2014 1
Specialized NK Mountainbike Junioren 13-07-2014 2
3e Topcompetitie Mountainbike Junioren 06-07-2014 1
MTB Trophy Sittard-Geleen Junioren 29-06-2014 1
Internationale 15e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Junioren 21-04-2014 2
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 04-01-2014 8
11e Kasteelcross Vorden Junioren 29-12-2013 4
Rabobank veldrit van Boxtel Junioren 22-12-2013 5
34 e Nat. Wieler Veldrit van Amersfoort Junioren 07-12-2013 7
5e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Junioren 30-11-2013 8
Beneluxkampioenschappen Mountainbike Junioren 08-09-2013 3
Aia Software KNWU NK Mountainbike Junioren 07-07-2013 1
3e Snowworld Mountainbike Topcompetitiewedstrijden Junioren 30-06-2013 1
Noordelijke ATB Trophy Junioren 07-04-2013 1
Internationale 14e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Junioren 01-04-2013 2
Internationale MTB wedstrijd Zoetermeer Nieuwelingen 25-08-2012 4
NK Mountainbike - Grote prijs Steenwijkerland Nieuwelingen 21-07-2012 1
2e Snowworld MTB Wedstrijd (Topcompetitie) Nieuwelingen 16-06-2012 3
Wielerronde van IJzendijke Nieuwelingen 10-06-2012 22
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy (Amateurs/Sportklasse & Nieuwelingen) Nieuwelingen 05-05-2012 1
16e Wollebrand MTB-wedstrijd Nieuwelingen 22-04-2012 1
Paasbike (Nieuwelingen-Amateurs/Sportklasse-Funklasse Jeugd) Nieuwelingen 08-04-2012 1
Noordelijke ATB Trophy (Amateurs-Sportklasse/Nieuwelingen/LJC) Nieuwelingen 31-03-2012 1
GP Kivada Wielersport/Focus Bikes Nieuwelingen 11-03-2012 1
Baggelhuizerplas MTB Weekend Nieuwelingen 04-03-2012 1
Grote Prijs Steenwijkerland Nieuwelingen 27-08-2011 1
1e Snowworld MTB wedstrijd Nieuwelingen 20-08-2011 1
NK Mountainbike Nieuwelingen 16-07-2011 1
Nissim Yabo Bike Trophy Nieuwelingen 26-06-2011 4
13e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2011 Nieuwelingen 22-05-2011 2
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Nieuwelingen 15-05-2011 5
Seat Arend Benthem topcompetitie Nieuwelingen 07-05-2011 1
Internationale 12e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Nieuwelingen 25-04-2011 3
Noordelijke ATB Trophy Nieuwelingen 17-04-2011 4
15e Wollebrand Mountainbikewedstrijd Nieuwelingen 10-04-2011 9
61ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 27-03-2011 29
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 56
GP Kivada wielersport/Focus bikes Nieuwelingen 13-03-2011 6
LJW Honselersdijk Jeugd 14 jaar Categorie 7 25-09-2010 1
Landelijke MTB jeugdwedstrijd + openklasse wedstrijd Jeugd 14 jaar Categorie 7 04-09-2010 1
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 29-08-2010 22
Rabobank MTB Jeugdcup Jeugd 14 jaar Categorie 7 19-06-2010 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2010 24
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 7 16-05-2010 15
Landelijke MTB jeugdwedstrijd Jeugd 14 jaar Categorie 7 08-05-2010 1
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2010 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 18-04-2010 2
2e LJC MTB Breda Jeugd 14 jaar Categorie 7 17-04-2010 1
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 05-04-2010 2
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 7 28-03-2010 2
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Jeugd 13 jaar Categorie 6 05-09-2009 1
Nissim Yabo Bike Trophy (LJC & Funklasse) Jeugd 13 jaar Categorie 6 20-06-2009 2
LJC MTB Breda Jeugd 13 jaar Categorie 6 25-04-2009 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 14-09-2008 16
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 07-09-2008 12
klimcriterium Jeugd Cat. 5 06-09-2008 5
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 24-08-2008 8
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 5 28-05-2008 13
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-1 11-05-2008 14
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 5 10-05-2008 13
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5 13-04-2008 5
Fietswereld Bouwman Landelijke MTB Jeugdwedstrijd Jeugd 12 jaar Categorie 5 15-03-2008 3
JSW Yerseke Jeugd Cat. 5 20-10-2007 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 15-09-2007 7
Bob Scholten Memorial Jeugd Cat. 4 09-09-2007 7
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 4 02-09-2007 6
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 19-08-2007 10
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 4 01-07-2007 4
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 4 09-06-2007 12
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 4 20-05-2007 6
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 4 06-05-2007 6
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 29-04-2007 8
Waranda jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2007 5
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 14-04-2007 9
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 4 09-04-2007 6
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 07-04-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 4 14-10-2006 6
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 3 03-09-2006 6
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 20-08-2006 7
Districtskampioenschappen Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2006 3
Landelijk Jeugd Toernooi : Bert van Gils Jeugd Cat. 3 21-05-2006 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 22-04-2006 5
Landelijk Jeugd Toernooi : Ronde van Dongen Jeugd Cat. 2 25-09-2005 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 11-09-2005 10
Ronde van de Borchwerf Jeugd Cat. 2 12-06-2005 5
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 2 08-06-2005 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 29-05-2005 8
Jeugdcriterium in afwachting van aankomst Olympia’s Tour Jeugd Cat. 2 22-05-2005 6
Ronde van Kapelle Jeugd Cat. 2 30-04-2005 3
Jeugdronde Bert van Gils Jeugd Cat. 2 17-04-2005 7
Ronde van Graauw Jeugd Cat. 2 10-04-2005 3