Jesse Vries

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 7 22-09-2019 8
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 7 08-09-2019 20
Dernywedstrijd jeugdcat 5-6-7 Jeugd Cat. 7 31-08-2019 3
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 18-08-2019 3
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 7 29-07-2019 25
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 7 14-07-2019 9
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 07-07-2019 5
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 07-07-2019 5
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 30-06-2019 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 15-06-2019 6
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 7 09-06-2019 6
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 08-06-2019 18
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Jeugd Cat. 7 19-05-2019 19
Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 7 18-05-2019 3
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 7 12-05-2019 2
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 7 11-05-2019 2
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 04-05-2019 12
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2019 8
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 22-04-2019 8
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 20-04-2019 11
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 7 14-04-2019 30
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 13-04-2019 3
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 07-04-2019 2
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 7 24-03-2019 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2019 6
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 20-01-2019 7
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 13-01-2019 8
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Jeugd Cat. 6 06-01-2019 5
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 3
NK Baan Teamsprint Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 3
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 30-09-2018 10
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 15
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2018 13
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 6 15-07-2018 9
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 7
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 08-07-2018 8
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 6 23-06-2018 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 51
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 6 10-06-2018 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 09-06-2018 6
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 21
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 27-05-2018 4
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 6 26-05-2018 6
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 6 19-05-2018 4
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 22-04-2018 3
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 21-04-2018 3
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 6 15-04-2018 5
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 3
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 02-04-2018 11
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2018 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 10
Regio Kampioenschap van Kennemerland Diverse Licentiecategorieen 25-02-2018 3
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 19
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 24-09-2017 12
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 14
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 18-06-2017 11
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 20
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 5 03-06-2017 9
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 5 21-05-2017 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 07-05-2017 15
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 06-05-2017 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2017 22
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 16-04-2017 15
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 15-04-2017 10
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 12
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 17
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 02-04-2017 12
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 11
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 19
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 4 01-10-2016 12
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 25-09-2016 8
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 31
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 28-08-2016 19
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 26-06-2016 14
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 4 12-06-2016 18
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 08-05-2016 23
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 4 24-04-2016 12
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 4 17-04-2016 12
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 10-04-2016 16
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 03-04-2016 15
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 19-03-2016 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.