Brent Jongenelen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 30-06-2019 14
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 29-06-2019 5
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 16-06-2019 12
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 5 09-06-2019 13
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 5 02-06-2019 12
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 5 19-05-2019 13
Limburgse Jeugd Klimtijdrit Ransdaal Jeugd Cat. 5 15-05-2019 5
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 5 12-05-2019 8
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 5 11-05-2019 15
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2019 13
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 22-04-2019 18
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 13-04-2019 11
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 06-04-2019 17
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 5 31-03-2019 17
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 30-03-2019 21
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 5 24-03-2019 13
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 16-09-2018 7
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 4 09-09-2018 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2018 11
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 26-08-2018 9
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 19-08-2018 13
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 01-07-2018 8
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 30-06-2018 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 17-06-2018 14
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 4 10-06-2018 13
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 27-05-2018 2
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 21-05-2018 14
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 20-05-2018 16
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 4 13-05-2018 4
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 12-05-2018 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 06-05-2018 13
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 4 05-05-2018 4
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 4 27-04-2018 4
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 4 22-04-2018 8
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 15-04-2018 13
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 08-04-2018 22
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 4 02-04-2018 16
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 4 31-03-2018 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2018 9
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 24-09-2017 7
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 17-09-2017 14
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 3 10-09-2017 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 03-09-2017 9
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 27-08-2017 6
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 3 26-08-2017 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 20-08-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 09-07-2017 7
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 01-07-2017 4
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 3 25-06-2017 4
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 3 18-06-2017 6
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 11-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 10-06-2017 20
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 04-06-2017 5
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 3 29-04-2017 4
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 3 27-04-2017 8
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 3 23-04-2017 3
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 16-04-2017 3
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 3 08-04-2017 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 02-04-2017 2
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 3 01-04-2017 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 26-03-2017 15
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 2 25-09-2016 1
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 2 18-09-2016 6
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 11-09-2016 10
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 04-09-2016 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 21-08-2016 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 6
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2016 4
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 02-07-2016 3
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 2 19-06-2016 5
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 18-06-2016 5
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 05-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 04-06-2016 13
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 2 22-05-2016 3
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 2 21-05-2016 2
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 15-05-2016 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 08-05-2016 7
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 07-05-2016 4
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 2 05-05-2016 4
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 01-05-2016 6
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2016 4
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 23-04-2016 3
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 17-04-2016 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 10-04-2016 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-04-2016 1
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 03-04-2016 2
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 28-03-2016 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 13-03-2016 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 27-09-2015 8
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 1 20-09-2015 2
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 13-09-2015 5
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2015 4
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 1 30-08-2015 7
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 23-08-2015 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 12-07-2015 5
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 05-07-2015 2
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 04-07-2015 4
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2015 4
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 20-06-2015 5
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 14-06-2015 4
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 1 07-06-2015 6
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 1 30-05-2015 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 9
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2015 5
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 1 14-05-2015 4
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 10-05-2015 3
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 1 09-05-2015 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 03-05-2015 3
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2015 4
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2015 1
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 1 18-04-2015 1
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 12-04-2015 6
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 06-04-2015 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 04-04-2015 3
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 29-03-2015 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 08-03-2015 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.