Fleur Peet

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Junior-Vrouwen 22-06-2019 15
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 16-06-2019 76
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2019 63
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 90
Dorpsronde van Rijsenhout (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-06-2019 12
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-05-2019 6
Omloop door het land van Bartje Junior-Vrouwen 18-05-2019 11
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women Eindklassement 28-04-2019 74
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 28-04-2019 71
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 27-04-2019 50
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 26-04-2019 91
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 20-04-2019 27
71e Ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-03-2019 26
NK Veldrijden Junior-Vrouwen 13-01-2019 10
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-01-2019 12
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Junior-Vrouwen 30-12-2018 7
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Junior-Vrouwen 09-12-2018 6
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Junior-Vrouwen 08-12-2018 6
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junior-Vrouwen 25-11-2018 6
TC - Janet Memorial Veldrit Junior-Vrouwen 17-11-2018 8
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Junior-Vrouwen 10-11-2018 7
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-10-2018 19
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-10-2018 43
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junior-Vrouwen 30-09-2018 4
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park (N-day 2) Sittard - C1 Nieuweling-Meisjes 16-09-2018 5
1e Nationale Kleeberg Cross Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-09-2018 1
NLcup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 5
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Nieuweling-Meisjes 22-07-2018 6
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster Nieuweling-Meisjes 15-07-2018 5
3 Nations Cup Houffalize (B) - C1 Nieuweling-Meisjes 01-07-2018 7
3 Nations Cup (N-dag 2) Spaarnwoude - C2 Nieuweling-Meisjes 24-06-2018 10
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuweling-Meisjes 23-06-2018 3
45 e Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 16-06-2018 6
54 ste Wielerronde van Rijsenhout "Grote prijs Drieluik HSC De Bataaf" (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 14-06-2018 7
3 Nations Cup Wetter (D) - C2 Nieuweling-Meisjes 10-06-2018 26
3 Nations Cup Erezée (B) - C2 Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 6
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 2
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Nieuweling-Meisjes 21-05-2018 3
3 Nations Cup Eupen (B) - C2 Nieuweling-Meisjes 06-05-2018 2
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuweling-Meisjes 28-04-2018 10
3 Nations Cup Solingen (D) - C3 Nieuweling-Meisjes 21-04-2018 2
3 Nations Cup Saalhausen (D) - C2 Nieuweling-Meisjes 15-04-2018 2
3 Nations Cup Beringen (B) - C1 Nieuweling-Meisjes 08-04-2018 2
NLcup - Wollebrand Nieuweling-Meisjes 01-04-2018 2
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Nieuweling-Meisjes 18-03-2018 2
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuweling-Meisjes 27-01-2018 3
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuweling-Meisjes 13-01-2018 8
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuweling-Meisjes 06-01-2018 2
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 28-12-2017 3
TB Veldrit Breda Nieuweling-Meisjes 27-12-2017 2
Cyclo Cross Norg Nieuweling-Meisjes 26-12-2017 2
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuweling-Meisjes 24-12-2017 4
Nationale veldrit van Wierden Nieuweling-Meisjes 17-12-2017 3
25e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 16-12-2017 4
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuweling-Meisjes 10-12-2017 2
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 09-12-2017 6
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 26-11-2017 2
Janet Memorial Nieuweling-Meisjes 18-11-2017 2
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Nieuweling-Meisjes 04-11-2017 3
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 28-10-2017 3
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 24-10-2017 4
Bikes4You Veldrit Emmen Nieuweling-Meisjes 21-10-2017 1
9e Veldrit van Montfoort Nieuweling-Meisjes 07-10-2017 2
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 01-10-2017 3
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 24-09-2017 2
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 09-09-2017 3
FINALE Healty Ageing Tour nwl-meisjes en jun-vrouwen Tom Dumoulin Bike Park Nieuweling-Meisjes 03-09-2017 1
Benelux Cup Nieuweling-Meisjes 27-08-2017 4
NHC 7 - Bergcriterium en Adelante Challenge Nieuweling-Meisjes 20-08-2017 8
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Nieuweling-Meisjes 16-07-2017 3
NL Cup - Stappenbelt Trophy Nieuweling-Meisjes 02-07-2017 3
84ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 01-07-2017 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuweling-Meisjes 17-06-2017 15
Den Helder Kust de Zee 2daagse Meisjes Nwl Nieuweling-Meisjes Eindklassement 11-06-2017 6
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 1
Jeugdronde van Geldrop Nieuweling-Meisjes 03-06-2017 8
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuweling-Meisjes 27-05-2017 6
Benelux Cup - Eupen MTB Weekend Nieuweling-Meisjes 21-05-2017 7
NL Cup - Wollebrand MTB wedstrijd Nieuweling-Meisjes 14-05-2017 1
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 8
NL Cup - Koningscup Nieuweling-Meisjes 30-04-2017 2
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 4
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Nieuweling-Meisjes 17-04-2017 2
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 15-04-2017 18
Benelux Cup - GP Stad Beringen Nieuweling-Meisjes 09-04-2017 3
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Nieuweling-Meisjes 19-03-2017 7
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 3
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuweling-Meisjes 07-01-2017 1
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 28-12-2016 4
Veldrit Norg Nieuweling-Meisjes 26-12-2016 2
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuweling-Meisjes 18-12-2016 1
24e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 17-12-2016 2
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuweling-Meisjes 11-12-2016 2
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 10-12-2016 3
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Nieuweling-Meisjes 04-12-2016 1
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 27-11-2016 3
5e Nationale Veldrit Rhenen Nieuweling-Meisjes 26-11-2016 6
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 20-11-2016 5
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuweling-Meisjes 19-11-2016 3
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 12-11-2016 5
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuweling-Meisjes 05-11-2016 1
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 25-10-2016 1
Bikes4You Veldrit Emmen Nieuweling-Meisjes 22-10-2016 4
Veldrit Zeeland Nieuweling-Meisjes 16-10-2016 3
veldrit van Albrandswaard Nieuweling-Meisjes 15-10-2016 3
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Nieuweling-Meisjes 09-10-2016 3
Rabocyclocross Lierop Nieuweling-Meisjes 08-10-2016 4
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 02-10-2016 3
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 01-10-2016 1
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 25-09-2016 2
NK Streetrace DIVLIC 03-09-2016 3
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (13-14 jr.) 27-08-2016 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 19
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 17
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2016 7
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 6 25-06-2016 5
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 28-05-2016 2
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-05-2016 2
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 6 21-05-2016 7
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 6 05-05-2016 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2016 5
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-04-2016 3
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 6 16-04-2016 8
LJC Sittard Jeugd Cat. 6 09-04-2016 4
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 7
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 6 26-03-2016 8
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 19-03-2016 5
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 12-03-2016 9
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 23-01-2016 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 1
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 7
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 6
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2015 7
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2015 4
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2015 15
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 6 20-12-2015 4
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 13-12-2015 13
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 12-12-2015 5
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 2
Pietencross Jeugd Cat. 6 29-11-2015 7
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 28-11-2015 17
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 15-11-2015 5
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 6 14-11-2015 3
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 6 08-11-2015 2
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 8
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 01-11-2015 17
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 4
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 12
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 18-10-2015 14
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 17-10-2015 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 27-09-2015 1
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 5 26-09-2015 3
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 5 19-09-2015 2
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2015 1
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 5
44e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 08-07-2015 2
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 6
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 5 27-06-2015 8
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 20-06-2015 3
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 13-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 07-06-2015 1
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 6
LJC Jeugd Cat. 5 30-05-2015 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-05-2015 1
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 5 16-05-2015 6
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 5 10-05-2015 4
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 5 09-05-2015 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 3
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 5 02-05-2015 4
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 3
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 19-04-2015 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 5 18-04-2015 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 2
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 04-04-2015 18
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 5 28-03-2015 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 22-03-2015 1
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 21-03-2015 1
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 14-03-2015 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-01-2015 1
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 10-01-2015 4
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 3
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 03-01-2015 6
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2014 5
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 20-12-2014 6
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 5 13-12-2014 14
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 07-12-2014 3
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 5 30-11-2014 3
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 29-11-2014 3
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 23-11-2014 3
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 5 22-11-2014 9
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 21
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-11-2014 5
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 08-11-2014 18
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 26-10-2014 9
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-10-2014 1
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 19-10-2014 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 12-10-2014 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 28-09-2014 2
Klompenronde Jeugd Cat. 4 13-09-2014 2
Finale topcompetitie Jeugd (11-12 jr.) 30-08-2014 3
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 06-07-2014 2
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 14-06-2014 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 08-06-2014 8
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 4 01-06-2014 1
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 18-05-2014 1
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 4 11-05-2014 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 04-05-2014 2
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 03-05-2014 7
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 27-04-2014 4
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2014 2
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 19-04-2014 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 4 06-04-2014 2
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 05-04-2014 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-01-2014 1
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 29-12-2013 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 28-12-2013 3
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 22-12-2013 1
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 4 21-12-2013 3
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 15-12-2013 3
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 14-12-2013 4
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 08-12-2013 3
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 07-12-2013 9
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 4 30-11-2013 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2013 2
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 4 23-11-2013 6
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 09-11-2013 10
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 03-11-2013 5
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2013 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 27-10-2013 9
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-10-2013 3
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 13-10-2013 5
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 06-10-2013 3
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2013 1
Nationale Jeugd+Nieuwelingen Ronde van Amersfoort Jeugd Cat. 3 28-09-2013 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 21-09-2013 7
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 07-09-2013 1
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 31-08-2013 2
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 3
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 13-07-2013 3
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 07-07-2013 4
Wieleronde van Wolvega Jeugd Cat. 3 30-06-2013 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 23-06-2013 2
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 22-06-2013 2
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 16-06-2013 4
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 15-06-2013 1
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 09-06-2013 5
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 01-06-2013 5
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 25-05-2013 3
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 3 20-05-2013 4
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 19-05-2013 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 09-05-2013 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 05-05-2013 5
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 04-05-2013 4
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 3 30-04-2013 4
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 3 28-04-2013 2
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2013 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 14-04-2013 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 07-04-2013 1
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 06-04-2013 4
Eierrace Jeugd Cat. 3 01-04-2013 2
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 16-03-2013 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 10-03-2013 2
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 26-01-2013 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 20-01-2013 4
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 3 06-01-2013 3
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 05-01-2013 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2012 3
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 23-12-2012 2
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 3 22-12-2012 7
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 15-12-2012 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 09-12-2012 5
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 08-12-2012 3
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 02-12-2012 2
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 01-12-2012 3
pietencross Jeugd Cat. 3 25-11-2012 4
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 3 24-11-2012 2
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 18-11-2012 4
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 17-11-2012 3
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 10-11-2012 3
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 04-11-2012 8
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2012 5
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 3 27-10-2012 2
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 3 21-10-2012 2
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 3 14-10-2012 3
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 13-10-2012 4
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 3 07-10-2012 3
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 29-09-2012 4
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 2 23-09-2012 1
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 16-09-2012 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 02-09-2012 4
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 01-09-2012 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 18-08-2012 1
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Jeugd Cat. 2 14-07-2012 2
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 01-07-2012 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 24-06-2012 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 23-06-2012 2
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 17-06-2012 1
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 16-06-2012 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 09-06-2012 7
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2012 4
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-06-2012 3
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 2 28-05-2012 3
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 2 27-05-2012 9
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 17-05-2012 3
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 2 13-05-2012 4
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 12-05-2012 4
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 06-05-2012 7
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 05-05-2012 7
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 2 30-04-2012 5
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2012 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2012 3
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 15-04-2012 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 14-04-2012 2
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 2 09-04-2012 8
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2012 4
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 01-04-2012 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-03-2012 7
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 17-03-2012 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 10 jaar 21-01-2012 4
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 15-01-2012 1
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 2 14-01-2012 3
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 2 08-01-2012 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 07-01-2012 3
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2011 2
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 2 18-12-2011 2
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 11-12-2011 1
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 10-12-2011 3
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2011 2
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 03-12-2011 4
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 27-11-2011 2
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 26-11-2011 1
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 2 20-11-2011 1
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-11-2011 4
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 12-11-2011 3
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 06-11-2011 3
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 05-11-2011 4
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 30-10-2011 7
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 23-10-2011 3
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 2 22-10-2011 4
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 2 16-10-2011 1
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 2 15-10-2011 5
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 2 09-10-2011 3
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2011 2
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2011 10
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 04-09-2011 2
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 03-09-2011 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2011 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2011 5
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2011 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2011 1
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 18-06-2011 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 12-06-2011 2
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 1 05-06-2011 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 02-06-2011 3
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 1 28-05-2011 2
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 2 22-05-2011 2
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 15-05-2011 2
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 14-05-2011 2
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 08-05-2011 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 01-05-2011 2
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 30-04-2011 1
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 1 25-04-2011 1
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 24-04-2011 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2011 1
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 1 17-04-2011 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-04-2011 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 10-04-2011 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-04-2011 3
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 03-04-2011 3
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 02-04-2011 2
NK Veldrijden jeugd Jeugd Cat. 2 22-01-2011 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 16-01-2011 2
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 1 15-01-2011 2
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2011 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 02-01-2011 2
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 1 12-12-2010 7
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 1 11-12-2010 4
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 05-12-2010 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 04-12-2010 7
pietencross Jeugd Cat. 1 28-11-2010 8
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 27-11-2010 4
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 1 21-11-2010 2
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 1 20-11-2010 4
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 14-11-2010 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 13-11-2010 1
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 1 07-11-2010 2
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 06-11-2010 3
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 31-10-2010 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 30-10-2010 2
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 1 23-10-2010 5
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 1 16-10-2010 2
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 09-10-2010 1
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 26-09-2010 2
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 05-09-2010 3
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 04-09-2010 5
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 1 29-08-2010 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 28-08-2010 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 22-08-2010 9
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 17-07-2010 4
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 1 11-07-2010 5
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 04-07-2010 4
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 1 27-06-2010 3
linie crossers Jeugd Cat. 1 20-06-2010 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 13-06-2010 1
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 05-06-2010 4
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 02-06-2010 5
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 30-05-2010 7
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 29-05-2010 5
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 08-05-2010 1
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 1 30-04-2010 4
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 25-04-2010 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 24-04-2010 5
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 1 18-04-2010 3
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 1 17-04-2010 2
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 10-04-2010 4
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Jeugd Cat. 1 05-04-2010 21
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 03-04-2010 5
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 1 28-03-2010 15
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 24-03-2010 3
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 20-03-2010 4
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 1 17-01-2010 7
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 10-01-2010 11
Jeugdveldrit Almelo Jeugd Cat. 1 09-01-2010 6
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 03-01-2010 7
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 27-12-2009 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 19-12-2009 7
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 1 13-12-2009 11
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 1 12-12-2009 3
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 06-12-2009 11
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 1 05-12-2009 8
Pietencross Jeugd Cat. 1 29-11-2009 7
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 28-11-2009 4
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 22-11-2009 9
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 1 21-11-2009 7
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 1 15-11-2009 6
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 1 14-11-2009 3
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 1 08-11-2009 12
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 07-11-2009 6
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 1 01-11-2009 9
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 1 31-10-2009 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.