Amy Grosz

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 07-07-2019 4
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 30-06-2019 1
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 29-06-2019 2
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 29-06-2019 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 15-06-2019 1
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 08-06-2019 1
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 3 26-05-2019 5
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 12-05-2019 2
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 3 11-05-2019 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 21-04-2019 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 14-04-2019 3
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 06-04-2019 4
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 30-03-2019 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 10-03-2019 3
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 30-09-2018 2
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 2 16-09-2018 1
Klompenronde Jeugd Cat. 2 08-09-2018 3
15de Nationale Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 2 28-07-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 01-07-2018 1
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 30-06-2018 1
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 30-06-2018 1
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 2 23-06-2018 1
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-06-2018 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 09-06-2018 2
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 2 27-05-2018 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 20-05-2018 2
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 19-05-2018 2
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 12-05-2018 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 06-05-2018 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 27-04-2018 1
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 22-04-2018 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 15-04-2018 1
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 07-04-2018 1
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 2 31-03-2018 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 11-03-2018 4
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 27-01-2018 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 20-01-2018 11
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 2 09-12-2017 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 25-11-2017 10
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 19-11-2017 3
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 18-11-2017 6
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 2 11-11-2017 5
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 04-11-2017 2
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 2 14-10-2017 3
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 24-09-2017 1
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 17-09-2017 1
Klompenronde Jeugd Cat. 1 09-09-2017 1
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 03-09-2017 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 26-08-2017 2
14e Jeugdronde Tour de Junior Achterveld 2017 Jeugd Cat. 1 19-08-2017 1
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 09-07-2017 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 09-07-2017 3
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 02-07-2017 1
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 1 24-06-2017 1
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 1 18-06-2017 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 04-06-2017 1
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 21-05-2017 1
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 1 20-05-2017 1
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 14-05-2017 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 13-05-2017 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 07-05-2017 1
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 29-04-2017 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 1 27-04-2017 1
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 1 23-04-2017 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 22-04-2017 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 16-04-2017 1
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 1 09-04-2017 1
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 02-04-2017 2
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 01-04-2017 1
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 1 12-03-2017 1
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2016 6
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2016 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 12
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 1 01-07-2016 2
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 26-06-2016 2
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 1 19-06-2016 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 04-06-2016 5
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 28-05-2016 5
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 22-05-2016 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 15-05-2016 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 08-05-2016 13
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 05-05-2016 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2016 12
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 17-04-2016 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.