Marco Ehlert

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - GP DESTIL Elite/Beloften 01-12-2019 14
TC - GP DESTIL Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 01-12-2019 17
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften 24-11-2019 18
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 24-11-2019 24
Jubileum Veldritweekend Elite/Beloften 23-11-2019 5
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 17-11-2019 16
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 17-11-2019 21
Nationale veldrit (tevens RK Noord/Oost) Elite/Beloften 03-11-2019 2
Nationale veldrit (tevens RK Noord/Oost) Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 03-11-2019 7
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite/Beloften 02-11-2019 16
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite/Beloften 02-11-2019 7
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 02-11-2019 21
19e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 22-10-2019 29
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Elite/Beloften 19-10-2019 12
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 19-10-2019 14
2e Kleeberg Cross Mechelen Elite/Beloften 01-09-2019 9
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 15-06-2019 102
District Kampioenschap Midden Beloften 10-06-2019 8
Ronde van Kortenhoef (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-05-2019 36
60e Ronde van Uden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-05-2019 20
Ronde van Aalten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-04-2019 53
Vestingcross Hulst Beloften 17-02-2019 25
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Elite/Beloften 26-01-2019 29
NK Veldrijden Beloften 13-01-2019 12
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Elite/Beloften 06-01-2019 8
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Elite/Beloften 05-01-2019 17
TC (alle categorie├źn) - 16e Kasteelcross Vorden Elite/Beloften 30-12-2018 17
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Elite/Beloften 23-12-2018 17
Veldrit Wierden Elite/Beloften 16-12-2018 22
Veldrit Wierden Elite/Beloften 16-12-2018 12
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Elite/Beloften 09-12-2018 15
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften 08-12-2018 14
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften 25-11-2018 11
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite/Beloften 18-11-2018 13
TC - Janet Memorial Veldrit Elite/Beloften 17-11-2018 12
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Elite/Beloften 10-11-2018 10
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Elite/Beloften 27-10-2018 5
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften 23-10-2018 27
UiterwaardenCross Zaltbommel Elite/Beloften 20-10-2018 12
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 30-09-2018 23
44e Ronde van De Lier Junioren 14-08-2018 16
Ronde van Twente Junioren 07-07-2018 46
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 57
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren Eindklassement 01-07-2018 43
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 01-07-2018 55
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 30-06-2018 44
69e HAPERT 8 van Bladel Junioren 29-06-2018 55
Wielerweekend Roden Junioren 17-06-2018 58
Wielerweekend Roden Junioren Eindklassement 17-06-2018 63
Wielerweekend Roden Junioren 16-06-2018 66
Hart van Gilze (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-06-2018 28
Noord Drentse Dorpenomloop Junioren 26-05-2018 42
District Kampioenschap Midden Junioren 21-05-2018 14
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Junioren 08-05-2018 11
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2018 26
TUWI Ronde van Aalten Junioren 22-04-2018 14
Vestingcross Hulst Junioren 18-02-2018 17
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Junioren 27-01-2018 14
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Junioren 14-01-2018 20
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junioren 06-01-2018 14
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Junioren 28-12-2017 4
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Junioren 24-12-2017 9
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Junioren 10-12-2017 12
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 09-12-2017 10
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 26-11-2017 11
Veldrit van Oudewater Junioren 25-11-2017 8
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 19-11-2017 16
Janet Memorial Junioren 18-11-2017 9
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Junioren 04-11-2017 5
Nationale veldrit Almelo Junioren 29-10-2017 5
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 28-10-2017 23
17e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 24-10-2017 13
6e Nationale veldrit van Rhenen Junioren 21-10-2017 10
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Junioren 01-10-2017 41
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 24-09-2017 15
Ronde van Julianadorp (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-09-2017 32
62ste Ronde van ZEIST (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-08-2017 66
68e Ronde van Poeldijk Junioren 23-07-2017 31
Wielerronde van Erp Junioren 11-06-2017 31
District Kampioenschap Midden Junioren 05-06-2017 16
Ronde van Nieuwendijk Junioren 03-06-2017 19
Goossens Wielerronde van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-05-2017 28
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 21-05-2017 16
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Junioren 09-05-2017 6
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 07-05-2017 39
63e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2017 29
Vestingcross Hulst Junioren 12-02-2017 27
6e Internationale Cyclocross Rucphen Junioren 21-01-2017 15
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Junioren 08-01-2017 38
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Junioren 28-12-2016 18
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Junioren 18-12-2016 18
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Junioren 11-12-2016 22
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 10-12-2016 17
Veldrit van Oudewater Junioren 03-12-2016 13
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Junioren 27-11-2016 14
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Junioren 19-11-2016 16
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Junioren 05-11-2016 11
16e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 25-10-2016 19
Veldrit Zeeland Junioren 16-10-2016 16
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Junioren 02-10-2016 44
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 25-09-2016 25
59ste Internationale Tour de Junior 2016 Nieuwelingen 15-08-2016 26
Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 07-08-2016 17
67e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 24-07-2016 36
Jeugdronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2016 33
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 26-06-2016 29
District Kampioenschap Tijdrijden MIDDEN Nieuwelingen 14-06-2016 21
47e Wielerronde van Ouderkerk aan de Amstel (finale Amstelklassementen) Nieuwelingen 12-06-2016 29
Ronde van de Rijen Nieuwelingen 05-06-2016 19
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Nieuwelingen 22-05-2016 32
District Kampioenschap Midden Nieuwelingen 16-05-2016 11
13e Lamers De Groot Ronde van Amstelveen (met Amstelklassementen voor Nwl en Dames) Nieuwelingen 08-05-2016 51
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 01-05-2016 36
62e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2016 23
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 13
NK VELDRIJDEN Nieuwelingen 09-01-2016 60
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 21-11-2015 37
DK Veldrijden MIDDEN Nieuwelingen 31-10-2015 7
15e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 20-10-2015 48
7e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 03-10-2015 22
9e Wielerronde Hartje Baarn Nieuwelingen 13-09-2015 41
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 06-09-2015 29
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Nieuwelingen 02-06-2015 22
District Kampioenschap Midden op de weg Nieuwelingen 25-05-2015 24
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 10-05-2015 23
61e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2015 39
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 22-11-2014 46
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 25-10-2014 35
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 29-05-2014 37
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 7 25-05-2014 21
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 7 17-05-2014 15
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 7 20-04-2014 16
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 7 21-12-2013 24
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 6 19-05-2013 42
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 09-05-2013 61
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 6 04-05-2013 23
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 6 04-05-2013 23
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 6 20-04-2013 29
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 07-04-2013 39
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 31-03-2013 36
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 16-03-2013 32
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 6 14-10-2012 24
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 5 16-09-2012 14
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 09-09-2012 13
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 5 26-08-2012 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 24-06-2012 20
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 5 27-05-2012 21
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 17-05-2012 36
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 5 12-05-2012 23
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 08-04-2012 29
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 01-04-2012 26
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 17-03-2012 21
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2011 22
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 11-09-2011 19
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 26-06-2011 20
DK Jeugd Midden 2011 Jeugd Cat. 4 18-06-2011 15
DK Jeugd Midden 2011 Jeugd Cat. 4 18-06-2011 13
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 02-06-2011 31
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 4 29-05-2011 30
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 22-05-2011 30
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 4 21-05-2011 26
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 4 14-05-2011 18
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 24-04-2011 16
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 19-09-2010 13
Districts Kampioenschappen Jeugd 2010 Jeugd Cat. 3 26-06-2010 14
Jeugd wielerronde van Bussum Jeugd Cat. 3 30-05-2010 13
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 33
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 3 08-05-2010 18
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 24-04-2010 34
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 04-04-2010 14
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 2 20-09-2009 6
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 2 23-08-2009 18
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2009 36
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 10-05-2009 14
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 2 09-05-2009 20
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 12-04-2009 9
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 05-04-2009 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.