Mark Groot

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Junioren 09-06-2019 19
57e Wielerronde van Wernhout (B)-Amateurs/Junioren 30-05-2019 1
Grote Prijs Steenbergen Junioren 19-05-2019 15
CCM - Zuiderzeeronde Junioren 13-04-2019 7
Wielerdag Huijbergen 2019 Junioren 24-03-2019 20
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 30-12-2018 9
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 29-12-2018 9
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Junioren 28-12-2018 7
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 6
34e Ronde van Giessen Nieuwelingen 14-09-2018 15
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 13
55e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 28-06-2018 6
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 17
KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch Nieuwelingen 30-05-2018 11
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 23-05-2018 9
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 9
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 20-05-2018 10
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 24
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 86
Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2018 2
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 16
1ste Cervélo Goodzo Omloop van de Braakman Nieuwelingen 31-03-2018 9
Wielerdag Huijbergen 2018 Nieuwelingen 25-03-2018 6
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 21-01-2018 7
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Nieuwelingen 14-01-2018 3
Wooning Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 07-01-2018 4
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Nieuwelingen 17-12-2017 1
B E A T Track Series "ENDURANCE" Nieuwelingen 03-12-2017 2
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 1
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar DIVLIC 19-11-2017 1
Ronde van Twente Nieuwelingen 08-07-2017 60
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 24-06-2017 11
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Nieuwelingen 05-06-2017 13
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Nieuwelingen 28-05-2017 6
42e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 25-05-2017 2
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-05-2017 2
54e Flevotour Nieuwelingen 13-05-2017 25
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 15
11e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 29-04-2017 76
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 6
45e Rabo Omloop van NWO Nieuwelingen 01-04-2017 7
Wielerdag Huijbergen Nieuwelingen 26-03-2017 3
69 ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 18-03-2017 5
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 51
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Duur 2017 Nieuwelingen 29-01-2017 3
Nederlands Kampioenschap Baan-Omnium Sprint 2017 Nieuwelingen 15-01-2017 2
Zesdaagse Rotterdam Nieuwelingen 08-01-2017 2
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Nieuwelingen 10-12-2016 2
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 1
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 18-09-2016 4
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 11-09-2016 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 14
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 12
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 26-06-2016 2
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 7 25-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-06-2016 1
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 21-05-2016 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 15-05-2016 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 7 05-05-2016 1
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 30-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2016 1
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 17-04-2016 1
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 09-04-2016 1
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 03-04-2016 2
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 02-04-2016 1
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 19-03-2016 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 13-03-2016 1
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen DUUR DIVLIC 17-01-2016 1
NK Omnium Jeugd & Nieuwelingen SPRINT DIVLIC 03-01-2016 1
NK Derny's & Jeugdomnium DIVLIC 06-12-2015 1
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 1
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 27-09-2015 9
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 20-09-2015 5
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 06-09-2015 2
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 29-08-2015 1
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 6 23-08-2015 1
9de Rabobank Profronde van Etten-Leur Jeugd Cat. 6 16-08-2015 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 1
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 20-06-2015 2
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 14-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 11
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 30-05-2015 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 1
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2015 1
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 14-05-2015 1
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 6 10-05-2015 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 38
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-05-2015 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 25-04-2015 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 18-04-2015 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-04-2015 4
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 04-04-2015 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 08-03-2015 7
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen DIVLIC 08-11-2014 8
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 28-09-2014 14
Klompenronde Jeugd Cat. 5 13-09-2014 3
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 06-09-2014 7
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 5 31-08-2014 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2014 1
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 5 17-08-2014 2
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 13-07-2014 8
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 06-07-2014 4
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 5 29-06-2014 6
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 21-06-2014 5
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 15-06-2014 6
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 9
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-04-2014 2
SteRN jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 06-04-2014 2
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 09-03-2014 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 30
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 29-12-2013 13
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 26
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 07-12-2013 13
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 19-10-2013 16
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 22-09-2013 9
Klompenronde Jeugd Cat. 4 14-09-2013 1
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 07-09-2013 4
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 15
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 31-08-2013 3
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 18-08-2013 5
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 13-07-2013 4
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 07-07-2013 3
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 16
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 16-06-2013 2
Ronde van Gramsbergen (omloop Holtheme) Jeugd Cat. 4 15-06-2013 3
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 1
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 01-06-2013 1
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 25-05-2013 4
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 4 20-05-2013 3
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 4 19-05-2013 1
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 3
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 4 04-05-2013 1
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2013 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 3
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 20-04-2013 2
Jeugd-Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 14-04-2013 2
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 4 07-04-2013 1
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 31-03-2013 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2013 5
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2012 15
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 3 23-09-2012 2
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 15-09-2012 2
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 09-09-2012 1
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2012 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 26-08-2012 6
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Jeugd Cat. 3 14-07-2012 1
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 3 01-07-2012 2
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 3 10-06-2012 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 09-06-2012 2
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 02-06-2012 1
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 3 27-05-2012 2
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 3 26-05-2012 2
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 17-05-2012 4
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 12-05-2012 1
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2012 3
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 3 05-05-2012 2
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 3 30-04-2012 3
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2012 5
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 21-04-2012 2
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 15-04-2012 2
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 3 09-04-2012 1
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 01-04-2012 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 21-01-2012 11
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 3 14-01-2012 18
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2011 11
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 3 18-12-2011 2
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 17-12-2011 20
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2011 24
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 03-12-2011 16
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 27-11-2011 15
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 06-11-2011 15
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 23-10-2011 11
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 3 22-10-2011 10
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 16-10-2011 8
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 3 09-10-2011 14
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 2 24-09-2011 3
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 17-09-2011 1
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 11-09-2011 3
Klompenronde Jeugd Cat. 2 10-09-2011 2
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 2 17-07-2011 8
Jeugdronde Westerbork & Nieuwling /Junior Dames Ronde Jeugd Cat. 2 10-07-2011 4
Ronde van Oldebroek Jeugd Cat. 2 09-07-2011 1
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 2 03-07-2011 2
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 2 19-06-2011 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 12-06-2011 4
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 02-06-2011 2
5e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 28-05-2011 1
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 22-05-2011 1
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 2 21-05-2011 1
Ronde van Angelslo Jeugd Cat. 2 15-05-2011 2
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 2 14-05-2011 1
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 2 08-05-2011 1
Ronde van Elim Jeugd Cat. 2 01-05-2011 3
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 2 30-04-2011 3
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 2 25-04-2011 3
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 23-04-2011 3
Autohuis Eickhof Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 17-04-2011 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 10-04-2011 4
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 2 03-04-2011 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 29-12-2010 14
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 18-12-2010 17
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-12-2010 6
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2010 7
Intersport Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen Jeugd Cat. 1 29-08-2010 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.