Mika Sardina

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - GP DESTIL Junioren 01-12-2019 18
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Junioren 17-11-2019 7
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Junioren 17-11-2019 10
1e Van Den Akker Aqua Service veldrit Heeswijk-Dinther Junioren 27-10-2019 13
TWC Tempo veldhoven Junioren 20-10-2019 5
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 19-10-2019 12
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 13-10-2019 36
Veldrit van Montfoort Junioren 05-10-2019 10
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 29-09-2019 15
Ronde van Twente Junioren 06-07-2019 43
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Junioren 12-06-2019 5
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Junioren 09-06-2019 33
Wielerronde van Westerhoven (B)-Amateurs/Junioren 25-05-2019 17
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Junioren 04-05-2019 43
53e Grote Ronde van Gerwen Junioren 22-04-2019 33
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 20-04-2019 81
Van den Akker Aqua Service Tour Junioren 31-03-2019 44
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Junioren 26-01-2019 19
NK Veldrijden Junioren 13-01-2019 31
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Junioren 06-01-2019 8
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Junioren 05-01-2019 15
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Junioren 30-12-2018 9
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Junioren 23-12-2018 6
Veldrit Wierden Junioren 16-12-2018 3
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Junioren 09-12-2018 23
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Junioren 25-11-2018 10
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Junioren 18-11-2018 7
TC - Janet Memorial Veldrit Junioren 17-11-2018 13
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Junioren 10-11-2018 11
Nationale veldrit Almelo Junioren 28-10-2018 5
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Junioren 27-10-2018 6
18e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 23-10-2018 22
UiterwaardenCross Zaltbommel Junioren 20-10-2018 8
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Junioren 14-10-2018 40
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junioren 30-09-2018 22
KTN - Watersley Klim Omloop Nieuwelingen 09-09-2018 49
1e Nationale Kleeberg Cross Junioren 08-09-2018 26
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 50
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 67
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 30-06-2018 17
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuwelingen 16-06-2018 20
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 86
RK Zuid (Jun.-Nw.-Jun.vr.-Nw.ms) - Regio-Bank Kersenronde Nieuwelingen 21-05-2018 23
Wielerweekend Omloop der kempen (dag 1) Nieuwelingen 19-05-2018 21
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Oost Nieuwelingen 08-05-2018 8
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 42
52e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 02-04-2018 31
Jeugdronde Dommelen Nieuwelingen 25-03-2018 6
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 27-01-2018 18
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuwelingen 14-01-2018 15
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 18
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2017 14
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Nieuwelingen 24-12-2017 11
Nationale veldrit van Wierden Nieuwelingen 17-12-2017 12
25e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 16-12-2017 10
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 22
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 09-12-2017 19
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 26-11-2017 12
Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 25-11-2017 10
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 19-11-2017 12
Janet Memorial Nieuwelingen 18-11-2017 5
RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg Nieuwelingen 12-11-2017 8
Nationale veldrit Almelo Nieuwelingen 29-10-2017 8
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 18
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 24-10-2017 10
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 23
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 14-10-2017 10
9e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 07-10-2017 13
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 01-10-2017 19
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 22
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Nieuwelingen 09-09-2017 67
Daags na de Tour Nieuwelingen 24-07-2017 33
Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 09-07-2017 28
Afwachtingswedstrijden 8 van Bladel Nieuwelingen 24-06-2017 31
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Nieuwelingen 07-06-2017 24
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Nieuwelingen 05-06-2017 33
42e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 25-05-2017 27
Ronde van Zuid Oost Friesland Nieuwelingen 07-05-2017 64
51e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 17-04-2017 39
70e Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 09-04-2017 18
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 05-03-2017 60
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 12-02-2017 19
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 21-01-2017 24
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuwelingen 07-01-2017 41
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuwelingen 28-12-2016 24
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuwelingen 18-12-2016 13
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuwelingen 11-12-2016 22
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 27-11-2016 17
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 20-11-2016 21
Nationale veldrit Nieuwelingen 30-10-2016 25
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 25-10-2016 29
Veldrit van Harderwijk Nieuwelingen 22-10-2016 22
Veldrit Zeeland Nieuwelingen 16-10-2016 21
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 08-10-2016 23
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 02-10-2016 31
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 25-09-2016 28
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 7 18-09-2016 14
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 10-07-2016 17
8ste jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 7 02-07-2016 4
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 7 19-06-2016 12
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 04-06-2016 38
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 28-05-2016 11
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 22-05-2016 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 08-05-2016 22
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 05-05-2016 10
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 01-05-2016 18
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 17-04-2016 22
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 7 10-04-2016 2
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 03-04-2016 6
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 28-03-2016 12
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 20-03-2016 24
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 7 23-01-2016 7
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 16-01-2016 7
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 09-01-2016 6
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 7 02-01-2016 6
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 30-12-2015 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 7 28-12-2015 6
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2015 4
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 7 20-12-2015 6
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 7 13-12-2015 8
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 12-12-2015 13
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 06-12-2015 7
Pietencross Jeugd Cat. 7 29-11-2015 9
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 28-11-2015 12
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 7 15-11-2015 12
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 7 14-11-2015 12
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 08-11-2015 15
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 25-10-2015 7
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 7 24-10-2015 7
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 18-10-2015 5
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 17-10-2015 6
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 20-09-2015 12
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 16
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 12-07-2015 18
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 05-07-2015 9
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 13-06-2015 9
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 6 07-06-2015 34
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 31-05-2015 16
Rabobank-Ronde van Someren Jeugd Cat. 6 10-05-2015 9
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 09-05-2015 26
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2015 12
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 6 19-04-2015 21
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 06-04-2015 14
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2015 13
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 24-01-2015 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-01-2015 11
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 10-01-2015 8
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 6 04-01-2015 14
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 03-01-2015 8
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2014 9
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 20-12-2014 9
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 4
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 6 08-11-2014 11
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 01-11-2014 8
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 6 26-10-2014 15
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 25-10-2014 7
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 19-10-2014 8
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 18-10-2014 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 12-10-2014 9
D&D Klimcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 5 21-09-2014 6
7de jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 13-09-2014 8
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 5 31-08-2014 15
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 13-07-2014 17
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 05-07-2014 18
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 28-06-2014 16
Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 5 26-06-2014 11
Baanomnium Jeugd Cat. 5 22-06-2014 3
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 15-06-2014 22
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 08-06-2014 38
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2014 17
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 29-05-2014 21
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 25-05-2014 18
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 17-05-2014 11
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 11-05-2014 20
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 10-05-2014 3
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 04-05-2014 19
Kasseiencriterium Jeugd Cat. 5 27-04-2014 13
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 21-04-2014 15
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 20-04-2014 1
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 5 13-04-2014 11
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 5 06-04-2014 13
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 30-03-2014 20
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 23-03-2014 20
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 04-01-2014 8
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 29-12-2013 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 28-12-2013 14
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 12
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 5 21-12-2013 8
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 15-12-2013 9
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 14-12-2013 13
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 07-12-2013 6
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 01-12-2013 11
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 5 30-11-2013 17
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 24-11-2013 15
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 5 23-11-2013 23
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 17-11-2013 11
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 16-11-2013 14
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 11
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2013 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 27-10-2013 19
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 06-10-2013 12
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 15-09-2013 8
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 4 01-09-2013 14
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 25-08-2013 20
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 4 07-07-2013 6
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 4 30-06-2013 6
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 4 22-06-2013 27
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 09-06-2013 31
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 02-06-2013 9
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 4 26-05-2013 21
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 12-05-2013 12
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 09-05-2013 16
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2013 14
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-04-2013 23
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 4 21-04-2013 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-04-2013 8
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 07-04-2013 9
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 06-04-2013 16
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-04-2013 17
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 31-03-2013 10
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 4 26-01-2013 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 20-01-2013 16
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 4 06-01-2013 19
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 05-01-2013 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2012 11
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 23-12-2012 8
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 4 22-12-2012 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 15-12-2012 18
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 09-12-2012 7
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2012 11
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 01-12-2012 13
pietencross Jeugd Cat. 4 25-11-2012 10
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 4 24-11-2012 15
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 18-11-2012 13
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 17-11-2012 13
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 10-11-2012 20
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 04-11-2012 17
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2012 11
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 4 27-10-2012 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 13-10-2012 10
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 3 23-09-2012 9
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 16-09-2012 7
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 09-09-2012 17
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 02-09-2012 20
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 26-08-2012 10
2e BDO - Maastricht Airport - Beek Jeugd Cat. 3 19-08-2012 6
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 15-07-2012 7
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 3 07-07-2012 5
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 01-07-2012 11
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 23-06-2012 5
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-06-2012 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 09-06-2012 26
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 03-06-2012 11
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 27-05-2012 7
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 20-05-2012 8
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-05-2012 10
RABO Komtoer Jeugd Cat. 3 13-05-2012 7
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2012 7
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 3 29-04-2012 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 21-04-2012 9
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2012 11
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 01-04-2012 7
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2012 12
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 21-01-2012 8
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 15-01-2012 16
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 3 14-01-2012 16
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 3 08-01-2012 14
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2011 15
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 17-12-2011 18
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 3 11-12-2011 13
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 04-12-2011 13
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 03-12-2011 18
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 27-11-2011 16
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-11-2011 16
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 30-10-2011 20
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 23-10-2011 16
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 15-10-2011 13
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 25-09-2011 6
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 18-09-2011 14
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 2 10-09-2011 5
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 04-09-2011 14
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 2 28-08-2011 13
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 10-07-2011 11
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 03-07-2011 18
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 26-06-2011 11
Grote Prijs Piet Damen Jeugd Cat. 2 19-06-2011 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 12-06-2011 31
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 05-06-2011 7
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 2 02-06-2011 18
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 2 22-05-2011 9
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 15-05-2011 11
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 2 08-05-2011 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 23-04-2011 16
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 Jongens 03-04-2011 8
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 2 15-01-2011 14
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 29-12-2010 12
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 18-12-2010 15

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.