Koen Engberink

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 07-12-2019 25
TC - GP DESTIL Nieuwelingen 01-12-2019 39
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 24-11-2019 43
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 17-11-2019 47
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Nieuwelingen 02-11-2019 21
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Nieuwelingen 02-11-2019 44
2e Dwars door `t Zand Nieuwelingen 26-10-2019 29
19e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 22-10-2019 69
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 19-10-2019 43
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 13-10-2019 23
Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 05-10-2019 44
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 29-09-2019 59
NK MTB Jeugd 2019 Jeugd Jongens Cat. 7 21-09-2019 23
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 7 14-09-2019 22
2e Kleeberg Cross Mechelen Nieuwelingen 01-09-2019 34
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Jeugd Cat. 7 24-08-2019 28
62e Tour de Junior Jeugd Cat. 7 22-07-2019 9
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Jeugd Cat. 7 22-06-2019 27
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 15-06-2019 28
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 08-06-2019 20
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 7 25-05-2019 18
Jeugdronde van Kortenhoef/Decathlon Dikke Banden Race Kortenhoef Jeugd Cat. 7 19-05-2019 2
Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 7 18-05-2019 6
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 7 11-05-2019 19
DK Midden (NK selectiewedstrijd) Jeugd Jeugd Cat. 7 04-05-2019 1
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 7 27-04-2019 9
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 7 14-04-2019 10
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 7 13-04-2019 13
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 7 06-04-2019 34
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 7 31-03-2019 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 24-03-2019 28
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 23-03-2019 19
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2019 19
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 09-03-2019 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 26-01-2019 10
Veldrit Uden Jeugd Cat. 7 13-01-2019 9
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 7 06-01-2019 9
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 29-12-2018 3
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2018 11
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 22-12-2018 8
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 7 15-12-2018 12
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 7 09-12-2018 11
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 7 08-12-2018 10
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 02-12-2018 17
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2018 5
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 18-11-2018 4
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 17-11-2018 4
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 11-11-2018 9
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 7 10-11-2018 3
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 7 04-11-2018 8
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 03-11-2018 10
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 7 28-10-2018 8
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 7 27-10-2018 7
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 21-10-2018 11
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 20-10-2018 10
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 13-10-2018 5
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 6 22-09-2018 19
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 6 15-09-2018 11
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 6 01-09-2018 14
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 6 18-08-2018 20
61ste Tour de Junior Jeugd Cat. 6 23-07-2018 7
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 6 14-07-2018 20
Bar End LJC Jeugd Cat. 6 07-07-2018 19
Ronde van het Wilhelminapark (dag 1) Jeugd Cat. 6 30-06-2018 2
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 6 23-06-2018 27
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 6 16-06-2018 17
Ronde van Kortenhoef Jeugd Cat. 6 27-05-2018 5
De Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 6 26-05-2018 11
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 6 19-05-2018 19
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 12-05-2018 30
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 06-05-2018 7
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 21-04-2018 19
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 15-04-2018 10
Rabobank Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 07-04-2018 19
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 02-04-2018 18
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 19
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 17-03-2018 10
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 12
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 27-01-2018 21
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 18
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2017 11
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 29
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 25
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 28
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 22
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 27-08-2017 29
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 5 25-06-2017 9
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 17-06-2017 30
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-05-2017 15
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 13-05-2017 42
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 07-05-2017 8
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 29-04-2017 38
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 22-04-2017 27
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 08-04-2017 23
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 14
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 5 25-03-2017 29
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 5 18-03-2017 24
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 11-03-2017 27
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2016 20
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 4 08-10-2016 14
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 4 01-10-2016 14
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 4 24-09-2016 20
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 4 17-09-2016 21
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 28-08-2016 22
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 4 25-06-2016 21
LJC Wijchen Jeugd Cat. 4 04-06-2016 18
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 28-05-2016 10
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 4 21-05-2016 19
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 14
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 4 16-04-2016 24
LJC Sittard Jeugd Cat. 4 09-04-2016 22
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 4 26-03-2016 30
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 19-03-2016 26
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 12-03-2016 38
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 3 26-09-2015 27
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 19-09-2015 24
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 3 27-06-2015 24
LJC Wijchen Jeugd Cat. 3 06-06-2015 17
MTB Cup Heeswijk Jeugd (8-10 jr.) 31-05-2015 5
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 3 16-05-2015 25
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 3 02-05-2015 28
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 3 25-04-2015 28
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 3 18-04-2015 25
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 14-03-2015 27

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.