Finn Bastiaanssen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 10-11-2019 2
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2019 4
Toelen & partners jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 27-10-2019 3
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 5 26-10-2019 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 20-10-2019 3
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 4 22-09-2019 5
3de Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 4 08-09-2019 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 01-09-2019 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 25-08-2019 8
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 6
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 4
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 30-06-2019 5
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 29-06-2019 4
4de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 4 22-06-2019 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 15-06-2019 6
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 10
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 4 02-06-2019 8
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 26-05-2019 4
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 4 12-05-2019 4
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 4 11-05-2019 2
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 4 04-05-2019 7
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 4 28-04-2019 9
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2019 4
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 13-04-2019 3
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 07-04-2019 5
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 4 31-03-2019 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-03-2019 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 10-03-2019 12
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 26-01-2019 4
Veldrit Uden Jeugd Cat. 4 13-01-2019 5
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 4 06-01-2019 3
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 05-01-2019 4
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 4 15-12-2018 4
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 4 08-12-2018 6
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2018 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2018 10
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-11-2018 1
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 4 11-11-2018 4
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 4 10-11-2018 2
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 4 04-11-2018 4
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 4 27-10-2018 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 21-10-2018 6
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 20-10-2018 3
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 2
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 3 09-09-2018 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 02-09-2018 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 17-06-2018 10
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 3 10-06-2018 11
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 27-05-2018 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 20-05-2018 7
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 3 13-05-2018 6
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 10-05-2018 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2018 7
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 3 05-05-2018 7
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 3 27-04-2018 5
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 3 22-04-2018 2
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2018 2
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 1
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 02-04-2018 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 25-03-2018 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 11-03-2018 6
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar) 27-01-2018 8
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 8
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 13-01-2018 9
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 6
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2017 9
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 23-12-2017 8
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 3 02-12-2017 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 25-11-2017 6
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 18-11-2017 10
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 7
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 3 05-11-2017 6
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 14-10-2017 8
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 2 10-09-2017 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 20-08-2017 3
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 2 25-06-2017 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 10-06-2017 13
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 04-06-2017 10
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 25-05-2017 13
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 21-05-2017 7
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 2 13-05-2017 9
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 2 07-05-2017 4
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 2 29-04-2017 7
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 11
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 2 23-04-2017 11
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 16-04-2017 8
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 2 08-04-2017 3
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 2 01-04-2017 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 26-03-2017 7
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 2 12-03-2017 11
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 2 21-01-2017 10
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 14-01-2017 9
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2016 10
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 17-12-2016 13
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 2 10-12-2016 13
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 2 03-12-2016 5
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2016 15
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 2 13-11-2016 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.