Matyas Kopecky

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
86ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 29-06-2019 1
38e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 16-06-2019 1
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Nieuwelingen 09-06-2019 1
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Nieuwelingen 24-05-2019 12
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 8
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 6
16e Jeugdronde van Gouda Nieuwelingen 30-03-2019 3
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuwelingen 09-12-2018 7
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 08-12-2018 12
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuwelingen 17-11-2018 3
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 10-11-2018 1
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 23-10-2018 3
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 20-10-2018 2
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 14-10-2018 3
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 30-09-2018 2
1e Nationale Kleeberg Cross Nieuwelingen 08-09-2018 4
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Nieuwelingen 08-07-2018 4
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 39
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuwelingen 29-06-2018 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuwelingen 23-06-2018 44
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 10
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 6
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 8
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Nieuwelingen 10-06-2018 12
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 02-06-2018 42
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 18
DK Tijdrijden Zuid Holland Nieuwelingen 23-05-2018 12
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2018 41
48e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 19-05-2018 8
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 7
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Nieuwelingen 05-05-2018 13
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 85
Kasseien criterium Eijsden Nieuwelingen 22-04-2018 18
KNWU Tijdritcompetitie Woubrugge Nieuwelingen 19-04-2018 16
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 14-04-2018 12
Vestingcross Hulst Nieuwelingen 18-02-2018 9
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 27-01-2018 7
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuwelingen 14-01-2018 10
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 06-01-2018 5
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuwelingen 10-12-2017 13
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 09-12-2017 11
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 26-11-2017 4
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 19-11-2017 5
Janet Memorial Nieuwelingen 18-11-2017 8
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 28-10-2017 5
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuwelingen 24-10-2017 4
6e Nationale veldrit van Rhenen Nieuwelingen 21-10-2017 9
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 01-10-2017 7
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 24-09-2017 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 31
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 04-06-2017 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-05-2017 7
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 7 20-05-2017 7
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 7 06-05-2017 12
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 29-04-2017 10
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 7 27-04-2017 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2017 11
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 16-04-2017 9
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 17
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 7 08-04-2017 12
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 02-04-2017 7
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 01-04-2017 8
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 7 21-01-2017 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 7 14-01-2017 4
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 7 08-01-2017 2
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 7 30-12-2016 3
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2016 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 11-12-2016 3
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 04-12-2016 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 27-11-2016 2
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 12-11-2016 3
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 7 06-11-2016 2
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2016 4
Nationale veldrit Jeugd Cat. 7 30-10-2016 3
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 16-10-2016 2
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2016 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 16
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2016 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 12
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 28-05-2016 7
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 08-05-2016 5
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2016 6
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-04-2016 8
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 09-04-2016 13
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 5
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 4
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 3
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 3
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 2
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2015 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2015 5
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 13-12-2015 5
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 12-12-2015 2
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 6
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 28-11-2015 2
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 15-11-2015 2
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 1
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 1
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 18-10-2015 2
33e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 05-09-2015 3
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 7
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 27-06-2015 8
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 20-06-2015 6
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 13-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 9
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 31-05-2015 5
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 5 30-05-2015 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 9
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2015 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 6
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 18-04-2015 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 9
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 04-04-2015 6
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 28-03-2015 1
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 3
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 10-01-2015 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 2
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 03-01-2015 2
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2014 2
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 20-12-2014 3
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 5 13-12-2014 3
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 07-12-2014 2
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 29-11-2014 4
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 5 22-11-2014 4
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 2
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-11-2014 3
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 08-11-2014 2
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 3
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 26-10-2014 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 12-10-2014 5
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 28-09-2014 19
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-09-2014 2
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 4 31-08-2014 3
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 4 06-07-2014 5
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 21-06-2014 7
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 10
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 4 18-05-2014 4
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 4 27-04-2014 3
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2014 6
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 19-04-2014 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 5
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 05-04-2014 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-01-2014 2
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 29-12-2013 3
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 4 21-12-2013 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 14-12-2013 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 08-12-2013 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 07-12-2013 2
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 01-12-2013 2
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2013 1
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 4 17-11-2013 1
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 03-11-2013 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 27-10-2013 1
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-10-2013 1
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 13-10-2013 2
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 06-10-2013 2
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 29-09-2013 4
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 3 15-09-2013 2
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 08-09-2013 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 3 01-09-2013 2
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 30-06-2013 2
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 22-06-2013 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 15-06-2013 3
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 7
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 3 05-06-2013 1
Klimomnium Jeugd Cat. 3 02-06-2013 3
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 25-05-2013 5
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 3 20-05-2013 2
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 19-05-2013 7
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 11-05-2013 2
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2013 6
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 14-04-2013 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 07-04-2013 5
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 3 26-01-2013 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 20-01-2013 1
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 3 06-01-2013 1
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 05-01-2013 1
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 3 22-12-2012 2
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 15-12-2012 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 09-12-2012 1
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 01-12-2012 1
pietencross Jeugd Cat. 3 25-11-2012 1
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 17-11-2012 1
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 10-11-2012 1
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 04-11-2012 1
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 3 28-10-2012 1
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 3 14-10-2012 1
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 13-10-2012 1
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 3 07-10-2012 1
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 2 16-09-2012 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 8
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2012 6
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 2 27-05-2012 3
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 12-05-2012 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2012 2
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 15-04-2012 6
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2012 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-03-2012 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 (9 jaar) 21-01-2012 1
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 2 14-01-2012 1
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 07-01-2012 1
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 2 18-12-2011 1
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 10-12-2011 1
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 03-12-2011 1
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 27-11-2011 1
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 2 20-11-2011 2
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-11-2011 1
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 12-11-2011 1
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 05-11-2011 1
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 30-10-2011 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 23-10-2011 1
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 2 15-10-2011 1
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 2 09-10-2011 2
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2011 2
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2011 5
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 03-09-2011 5
NK mountainbike jeugd 2011 Jeugd Jongens Cat. 1 (8 jaar) 04-06-2011 3
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 1 (7/8 jaar) 19-03-2011 6

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.