Bram Groen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 25-06-2017 11
Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen 11-06-2017 40
31ste Meertour 2017 Diverse Licentiecategorieen 25-05-2017 68
49e Wielerronde van 't Zand NH (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 07-05-2017 40
Studentencup Amsterdam Diverse Licentiecategorieen 22-04-2017 18
Guldemond Ronde (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-03-2016 30
46e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 23-08-2015 48
61ste Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen 13-06-2015 42
61ste Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen 12-06-2015 58
61ste Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen 12-06-2015 8
61ste Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen 11-06-2015 16
29ste RaboMeertour 2015 Diverse Licentiecategorieen 15-05-2015 77
29ste RaboMeertour 2015 Diverse Licentiecategorieen 14-05-2015 55
29ste RaboMeertour 2015 Diverse Licentiecategorieen 14-05-2015 15
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 10-05-2015 45
47e Wielerronde van 't Zand (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-05-2015 24
RABO Guldemond Ronde (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-04-2015 35
45e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 24-08-2014 39
Ronde van Beverwijk Sportklasse 17-08-2014 29
42e Ronde van Oostzaan Sportklasse 03-08-2014 30
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 22-06-2014 31
60ste Tour de Lasalle & Jeugdcriterium (14-06) Diverse Licentiecategorieen Eindklassement 15-06-2014 18
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen Eindklassement 01-06-2014 47
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen 01-06-2014 5
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen 31-05-2014 42
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen 30-05-2014 100
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen 29-05-2014 124
28ste RaboMeertour 2014 Diverse Licentiecategorieen 29-05-2014 11
46e Wielerronde van 't Zand (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 04-05-2014 35
51e Oranje Ronde van Enkhuizen Sportklasse 26-04-2014 27
10e Wielerronde van Weesp (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-04-2014 37
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 90
Ronde van Obdam Diverse Licentiecategorieen (A) 14-07-2013 56
Ronde van Hoogkarspel Diverse Licentiecategorieen (B) 07-07-2013 28
2-Daagse Omloop v.d. Schermer Dames / Rabobank - KNWU Beloften competitie Omloop v.d. Schermer / Nationale tijdrit competitie de Schermer / Ploegentijdrit Junioren 29-06-2013 5
59ste Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen Eindklassement 09-06-2013 27
59ste Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen 09-06-2013 45
59ste Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen 08-06-2013 29
59ste Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen 07-06-2013 36
59ste Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen 06-06-2013 38
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junioren 05-06-2013 25
District Kampioenschap Noord-Holland Junioren 20-05-2013 28
DK Tijdrijden Noord Holland Junioren 07-05-2013 2
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Diverse Licentiecategorieen (B) 05-05-2013 20
59e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 30-04-2013 56
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 21-04-2013 35
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 20-04-2013 8
Volta Limburg Classic afw. Junioren Junioren 30-03-2013 43
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 88
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 26
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 17-08-2012 116
63e Ronde van Poeldijk Junioren 22-07-2012 41
50e Ronde van Hoogkarspel Diverse Licentiecategorieen (C) 01-07-2012 28
63e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 22-06-2012 99
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Junioren 06-06-2012 24
DK Noord-Holland (El./Bel./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junioren 28-05-2012 34
DK tijdrijden NH (Mannen) & RK tijdrijden NH/ZH (Vrouwen) Junioren 23-05-2012 3
Ronde van Zuid Oost Friesland Junioren 19-05-2012 43
Ronde van Amstelveen Diverse Licentiecategorieen (B) 06-05-2012 30
58e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 30-04-2012 51
KNWU tijdritcompetitie 2 Zuid-Schermer Junioren 28-04-2012 13
Ronde van Heemskerk Nieuwelingen 28-08-2011 17
Klimomloop Munstergeleen Nieuwelingen 27-08-2011 21
39e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 07-08-2011 14
37e Ronde van De Lier Nieuwelingen 02-08-2011 26
Daags na de Tour Nieuwelingen 25-07-2011 25
43e Ronde van Ouderkerk Nieuwelingen 19-06-2011 12
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 13-06-2011 12
Ronde van Weesp Nieuwelingen 29-05-2011 25
District Kampioenschap Tijdrijden Noord-Holland Nieuwelingen 25-05-2011 1
48e Flevotour Nieuwelingen 14-05-2011 35
Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 08-05-2011 5
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 07-05-2011 37
70e Profronde van Made Nieuwelingen 01-05-2011 60
5e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 23-04-2011 79
Ronde van SOEST Nieuwelingen 17-04-2011 39
39e Rabo Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 02-04-2011 89
32e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 26-03-2011 62
Kleine Omloop van de Veenkolonièn Nieuwelingen 04-09-2010 92
Ronde van Heemskerk Nieuwelingen 29-08-2010 18
2e cityronde van Tiel Nieuwelingen 01-08-2010 20
Ronde van Dongen Nieuwelingen 11-07-2010 14
Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-Holland en Zuid-Holland (Vrouwen) en District Kampioenschap Tijdrijden Noord-Holland Nieuwelingen 09-06-2010 4
Hartje Hoorn 2010 Nieuwelingen 06-06-2010 39
Districtskampioenschappen Nieuwelingen 24-05-2010 51
Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 09-05-2010 28
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 97
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 119
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 52
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 112
4e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 24-04-2010 116
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 7 20-09-2009 5
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 06-06-2009 14
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 7 10-05-2009 27
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 7 19-04-2009 20
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 7 13-04-2009 26
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 05-04-2009 15
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 7 21-03-2009 34
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 6 22-06-2008 5
Ronde van Uitgeest Jeugd Cat. 6 08-06-2008 5
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 6-2 19-04-2008 27
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2007 12
Wielerronde van Limmen Jeugd Cat. 4 27-08-2006 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.