Rutger Vos

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Hardenberg (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 05-05-2018 1
3e omloop van de Bronneger Bult Sportklasse 29-04-2018 6
Ronde van Dedemsvaart (B)-Amateurs/Sportklasse 01-08-2017 39
District Kampioenschap Noord Sportklasse 05-06-2017 1
De Wageningse Wielermuur (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 03-06-2017 9
Jeugdronde Veendam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-05-2017 2
omloop van de Bronneger Bult (Drouwen - Drenthe) Sportklasse 14-05-2017 53
Ronde van Hardenberg (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 06-05-2017 2
Rabobank wielerronde van Heerde (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 29-04-2017 13
Omloop van Hierden Sportklasse 22-04-2017 5
Rabobank Gouden Pijl (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-08-2016 30
Ronde van Dedemsvaart (B)-Amateurs/Sportklasse 01-08-2016 7
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse 02-07-2016 41
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse 29-06-2016 18
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse 26-06-2016 19
Van Raam Ronde van Varsseveld (B)-Amateurs/Sportklasse 25-06-2016 4
Omloop van De Kompanije 5KM Amateurs 18-06-2016 2
District Kampioenschap Noord Amateurs 16-05-2016 16
Eurobottle ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-04-2016 1
Eierrace 2016 DIVLIC 28-03-2016 1
61ste Tour de Lasalle DIVLIC 14-06-2015 2
61ste Tour de Lasalle Diverse Licentiecategorieen Eindklassement 14-06-2015 2
61ste Tour de Lasalle DIVLIC 13-06-2015 2
61ste Tour de Lasalle DIVLIC 12-06-2015 9
61ste Tour de Lasalle DIVLIC 12-06-2015 36
61ste Tour de Lasalle DIVLIC 11-06-2015 63
24e acht van Annen (B)-Amateurs/Sportklasse 10-06-2015 4
Goossens Wielerronde van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 07-06-2015 77
De Wageningse Muur (B)-Amateurs/Sportklasse 06-06-2015 36
4de Criterium Sappemeer Amateurs 31-05-2015 6
Ronde van Steenwijkerwold Amateurs 30-05-2015 7
District Kampioenschap Noord Amateurs 25-05-2015 3
40e Wielerronde van Wichmond (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-05-2015 75
Ronde van het Maaskantje Amateurs 19-04-2015 6
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Amateurs 18-04-2015 2
Supertank ronde van Dronten (B)-Amateurs/Sportklasse 11-04-2015 5
Eierrace DIVLIC 06-04-2015 1
11e Ronde van Ameide (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-09-2014 43
Futurumshop.nl Ronde van Ugchelen Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 31-08-2014 31
Ronde van Winsum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-08-2014 9
Ronde van Goor-GUUS CAARELS WIELER MEMORIAL (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-08-2014 28
Ronde van Elspeet (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-08-2014 74
Jan van Schoot Wielerrronde van Oldenzaal Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-08-2014 9
35ste wielerronde Muntendam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-06-2014 18
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 19-08-2012 69
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 19-08-2012 68
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 86
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 111
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 17-08-2012 82
40e Ronde van het Lage Land Junioren 05-08-2012 70
Omloop van de Maasvallei Junioren 09-06-2012 44
District Kampioenschap Noord Junioren 28-05-2012 18
Omloop door het Land van Bartje Junioren 12-05-2012 37
29e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 21-04-2012 20
49e Flevotour Junioren 24-03-2012 19
EuropeanJuniorCyclingTour Assen Junioren 01-08-2011 6
RABOBANK jubileumronde van Hoogeveen (plus dikkebandenrace) Junioren 16-07-2011 16
District Kampioenschap Tijdrijden Noord Junioren 31-05-2011 16
Ronde van Zuid Oost-Friesland te Appelscha Junioren 21-05-2011 11
45e Grote Ronde van Gerwen Junioren 25-04-2011 16
28e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 23-04-2011 30
Kleine Omloop van de Veenkolonièn Nieuwelingen 04-09-2010 81
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 11-07-2010 101
ronde van Elden Nieuwelingen 20-06-2010 8
ronde van Winterswijk Nieuwelingen 06-06-2010 2
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 29-05-2010 14
Districts Kampioenschappen Weg Noord Nieuwelingen 24-05-2010 4
55e GROTE BAVARIA-RONDE LIESHOUT Nieuwelingen 16-05-2010 4
Omloop van Margraten Nieuwelingen 09-05-2010 29
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2010 6
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 01-05-2010 1
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 34
Rabobank 't Hoogeland 2-daagse Nieuwelingen 30-04-2010 25
31e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 17-04-2010 4
Ronde van De Wijk Nieuwelingen 05-04-2010 1
Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 04-04-2010 1
Omloop Noord West Overijssel Nieuwelingen 27-03-2010 9
Ronde van Warnsveld Nieuwelingen 13-06-2009 11
Rabobank Districts Kampioenschappen Weg ( Noordbroek ) Nieuwelingen 01-06-2009 9
Ronde van Stolwijk Nieuwelingen 30-05-2009 9
ronde van Winterswijk Nieuwelingen 24-05-2009 25
29e Katja Fascini ronde van Stokkum Nieuwelingen 03-05-2009 6
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 02-05-2009 25
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen Eindklassement 01-05-2009 55
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 01-05-2009 58
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Nieuwelingen 01-05-2009 71
3e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 25-04-2009 74
30e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2009 19
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 11-04-2009 72
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 7 21-06-2008 3
Jeugd Ronde Wildervank Jeugd Cat. 7 08-06-2008 1
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 7 24-05-2008 9
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 01-05-2008 6
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 7-1 19-04-2008 9
Rabobank Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 6 08-09-2007 9
Jeugd Ronde Klazinaveen Jeugd Cat. 6 26-08-2007 6
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 6 01-07-2007 7
Ronde van Drachten Jeugd Cat. 6 16-06-2007 4
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 6 09-06-2007 33
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 6 17-05-2007 5
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 6 06-05-2007 2
51e Koninginne Ronde van Beilen Jeugd Cat. 6 30-04-2007 2
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2007 3
Ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 15-04-2007 1
Eierrace meerdijk Jeugd Cat. 6 09-04-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 07-04-2007 20
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2007 6
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 5 16-09-2006 3
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 5 09-09-2006 1
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 5 15-07-2006 2
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 5 24-06-2006 10
Landelijk Jeugd Toernooi Schepenwijk Enkhuizen Jeugd Cat. 5 21-05-2006 13
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 5 07-05-2006 6
Jeugdklassieker Rabobank ‘t Hoogeland Jeugd Cat. 5 29-04-2006 7
Jeugdronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 5 23-04-2006 2
Eierrace Jeugd Cat. 5 17-04-2006 4
Klassieker “Ruinen-Weerwille-Ruinen” Jeugd Cat. 4 17-09-2005 9
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 4 10-09-2005 7
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 4 03-09-2005 2
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e De Hypotheker/NWVG Jeugdklassieker Jeugd Cat. 3 30-07-2005 5
Jeugd Omloop van ‘t Hooge Holt Jeugd Cat. 3 09-07-2005 7
Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 02-07-2005 5
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 3 25-06-2005 4
Ronde van Angelslo Jeugd Cat. 3 19-06-2005 2
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 3 18-06-2005 9
Regionaal Jeugdtoernooi Groningen Jeugd Cat. 3 11-06-2005 4
54e Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 3 04-06-2005 2
Jeugdronde Ruinerwold Jeugd Cat. 3 21-05-2005 2
9e Jeugdronde van Gasselte Jeugd Cat. 3 15-05-2005 2
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 14-05-2005 1
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 3 08-05-2005 2
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 05-05-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi : 2e Ronde van WheelerPlanet Jeugd Cat. 3 24-04-2005 8
Delica Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 3 02-04-2005 4
1e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 26-03-2005 10
Zandbosch cross Jeugd Cat. 3 16-01-2005 9
Landelijk Jeugd Toernooi Kampen Jeugd Cat. 3 25-09-2004 9
Jeugd/Nw-meisjes/Jun-Vrouwen Omloop Jeugd Cat. 3 18-09-2004 10
Ronde van Exloo en Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2004 3
53e Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 2 05-06-2004 1
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 20-05-2004 3
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 2 24-04-2004 5
Eierrace Jeugd Cat. 2 12-04-2004 4
Jeugdronde Hoogeveen Jeugd Cat. 2 10-04-2004 1
Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 2 03-04-2004 2
Landelijk Jeugd Toernooi Almelo Jeugd Cat. 2 27-03-2004 6
Landelijk Jeugd Toernooi Molenberg-Heerlen Jeugd Cat. 2 28-09-2003 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 27-09-2003 4
Jeugdklassieker & Jr. Vrouwen/ Nwl.Meisjes Omloop Ruinen Jeugd Cat. 2 20-09-2003 8
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 2 13-09-2003 1
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 2 06-09-2003 3
Landelijk Jeugd Toernooi t.g.v. finale weekeinde clubcompetitie 2003 Jeugd Cat. 1 30-08-2003 2
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 1 21-06-2003 4
Ronde van Exloo Jeugd Cat. 1 08-06-2003 1
Reinders Jeugdronde Ruinerwold Jeugd Cat. 1 07-06-2003 1
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 1 31-05-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 25-05-2003 1
7e Jeugdronde van Gasselte Jeugd Cat. 1 18-05-2003 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 17-05-2003 5
RABObank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 1 04-05-2003 1
Oranjeronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 1 30-04-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 26-04-2003 1
Eierrace Jeugd Cat. 1 21-04-2003 3
Jeugdronde Hoogeveen Jeugd Cat. 1 12-04-2003 2
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 30-03-2003 4