Danielle Quint

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
19e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-10-2019 21
44e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-10-2019 35
4e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-10-2019 4
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-09-2019 27
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 08-09-2019 30
Excelsior's Wielerdag (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 25-08-2019 9
Ronde van Ede (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-06-2019 32
Baggelhuizerplas MTB wedstrijden Tevens Districtskampioenschap Noord Junior-Vrouwen 16-06-2019 2
Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 25-05-2019 6
District Kampioenschap Tijdrijden Midden Junior-Vrouwen 21-05-2019 5
4e omloop van de BronnegerBult (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-05-2019 26
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 27-04-2019 90
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen Nations-Cup 2019 Junior Women 26-04-2019 81
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 13-04-2019 105
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 12-04-2019 107
47e Omloop van Noordwest Overijssel Junior-Vrouwen 06-04-2019 44
Grote prijs van de Betuwe (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2019 41
ICW Wintercompetitie Noord 2018-2019 Diverse Licentiecategorieen 20-01-2019 1
NK Veldrijden Junior-Vrouwen 13-01-2019 9
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-01-2019 13
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Junior-Vrouwen 30-12-2018 6
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-12-2018 16
Veldrit Wierden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-12-2018 15
D´n Bergse wielerronde, veld Junior-Vrouwen 15-12-2018 1
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Junior-Vrouwen 09-12-2018 4
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Junior-Vrouwen 08-12-2018 7
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-11-2018 8
TC - Janet Memorial Veldrit Junior-Vrouwen 17-11-2018 5
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-11-2018 4
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Junior-Vrouwen 10-11-2018 6
Nationale veldrit Almelo Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-10-2018 10
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-10-2018 7
18e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-10-2018 27
UiterwaardenCross Zaltbommel Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-10-2018 14
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-10-2018 49
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-10-2018 9
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Junior-Vrouwen 30-09-2018 10
NLcup - Zwiep Trek mtb cup Nieuweling-Meisjes 23-09-2018 5
1e Nationale Kleeberg Cross Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-09-2018 7
NLcup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 4
3 Nations Cup (N-dag 2) Zoetermeer - C2 Nieuweling-Meisjes 26-08-2018 3
Ronde van Ede (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 22-08-2018 21
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Nieuweling-Meisjes 17-06-2018 5
54 ste Wielerronde van Rijsenhout "Grote prijs Drieluik HSC De Bataaf" (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 14-06-2018 15
3 Nations Cup Erezée (B) - C2 Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 10
25ste NLcup - Heeswijk Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 6
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 12-05-2018 55
NLcup - Koningscup Havelte Nieuweling-Meisjes 29-04-2018 8
Koningsronde van Beilen (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 27-04-2018 29
Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 12
NLcup - Wollebrand Nieuweling-Meisjes 01-04-2018 5
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Nieuweling-Meisjes 18-03-2018 8
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Nieuweling-Meisjes 13-01-2018 9
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuweling-Meisjes 06-01-2018 8
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 28-12-2017 8
Cyclo Cross Norg Nieuweling-Meisjes 26-12-2017 4
Nationale veldrit van Wierden Nieuweling-Meisjes 17-12-2017 7
25e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 16-12-2017 5
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Nieuweling-Meisjes 10-12-2017 5
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 09-12-2017 8
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Nieuweling-Meisjes 03-12-2017 3
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 26-11-2017 11
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 19-11-2017 7
Janet Memorial Nieuweling-Meisjes 18-11-2017 5
Nationale veldrit Almelo Nieuweling-Meisjes 29-10-2017 4
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 28-10-2017 11
17e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 24-10-2017 7
Bikes4You Veldrit Emmen Nieuweling-Meisjes 21-10-2017 7
Veldrit van Albrandswaard Nieuweling-Meisjes 14-10-2017 2
2e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Nieuweling-Meisjes 08-10-2017 2
9e Veldrit van Montfoort Nieuweling-Meisjes 07-10-2017 4
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 01-10-2017 4
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 24-09-2017 5
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 35
11e Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 10-09-2017 10
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Nieuweling-Meisjes 26-08-2017 29
Wielerronde van Ede (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 23-08-2017 21
Acht van Chaam (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-07-2017 49
67e Ronde van Ochten (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-07-2017 30
Nederlands Kampioenschap (XCO) Mountainbike Nieuweling-Meisjes 16-07-2017 7
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuweling-Meisjes 17-06-2017 50
RK Midden+Oost (Vr./Jun.Vr./Nw.Ms.) Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 12
Benelux Cup - Eupen MTB Weekend Nieuweling-Meisjes 21-05-2017 5
NL Cup - Koningscup Nieuweling-Meisjes 30-04-2017 6
Koningsronde van Beilen (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 27-04-2017 31
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 6
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 2) Nieuweling-Meisjes 17-04-2017 6
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 15-04-2017 27
Benelux Cup - GP Stad Beringen Nieuweling-Meisjes 09-04-2017 6
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Nieuweling-Meisjes 02-04-2017 5
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Nieuweling-Meisjes 26-03-2017 4
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Nieuweling-Meisjes 19-03-2017 8
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 71
6e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuweling-Meisjes 21-01-2017 3
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Nieuweling-Meisjes 14-01-2017 3
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuweling-Meisjes 07-01-2017 5
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 28-12-2016 8
Veldrit Norg Nieuweling-Meisjes 26-12-2016 6
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Nieuweling-Meisjes 18-12-2016 3
24e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 17-12-2016 3
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Nieuweling-Meisjes 11-12-2016 5
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 10-12-2016 7
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Nieuweling-Meisjes 04-12-2016 2
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 27-11-2016 8
5e Nationale Veldrit Rhenen Nieuweling-Meisjes 26-11-2016 4
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 20-11-2016 7
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuweling-Meisjes 19-11-2016 4
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 12-11-2016 11
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Nieuweling-Meisjes 05-11-2016 9
Nationale veldrit Nieuweling-Meisjes 30-10-2016 4
16e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 25-10-2016 4
Bikes4You Veldrit Emmen Nieuweling-Meisjes 22-10-2016 6
Veldrit Zeeland Nieuweling-Meisjes 16-10-2016 8
veldrit van Albrandswaard Nieuweling-Meisjes 15-10-2016 4
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Nieuweling-Meisjes 09-10-2016 2
Rabocyclocross Lierop Nieuweling-Meisjes 08-10-2016 5
41e Internationale Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 02-10-2016 6
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 01-10-2016 3
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 25-09-2016 7
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 6 24-09-2016 17
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 6 18-09-2016 37
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 6 17-09-2016 20
NK Streetrace Diverse Licentiecategorieen 03-09-2016 18
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (13-14 jr.) 27-08-2016 35
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 21-08-2016 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 22
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 33
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2016 21
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 6 25-06-2016 14
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 6 05-06-2016 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 04-06-2016 18
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 6 29-05-2016 12
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 6 28-05-2016 14
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 22-05-2016 15
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 6 21-05-2016 20
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 6 15-05-2016 4
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 6 05-05-2016 8
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 31
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-04-2016 14
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2016 20
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 23-04-2016 18
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 17-04-2016 15
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 6 16-04-2016 13
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 10-04-2016 11
LJC Sittard Jeugd Cat. 6 09-04-2016 19
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2016 7
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 28-03-2016 22
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 6 26-03-2016 13
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-03-2016 13
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 19-03-2016 11
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-03-2016 23
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 12-03-2016 12
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 23-01-2016 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 16-01-2016 17
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 15
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 6 02-01-2016 13
1e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 30-12-2015 18
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2015 14
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2015 6
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 6 20-12-2015 17
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 13-12-2015 19
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 12-12-2015 6
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 06-12-2015 15
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 6 05-12-2015 5
Pietencross Jeugd Cat. 6 29-11-2015 15
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 28-11-2015 9
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 15-11-2015 10
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 6 14-11-2015 17
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 07-11-2015 17
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 01-11-2015 15
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 8
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 6 24-10-2015 8
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 18-10-2015 7
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 17-10-2015 7
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 5 26-09-2015 11
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 20-09-2015 9
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 5 19-09-2015 9
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 12-09-2015 5
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 06-09-2015 11
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 5 30-08-2015 6
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 23-08-2015 5
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 5 22-08-2015 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 12
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 05-07-2015 12
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 5 27-06-2015 9
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 13-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 07-06-2015 19
LJC Wijchen Jeugd Cat. 5 06-06-2015 16
LJC Jeugd Cat. 5 30-05-2015 18
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 14-05-2015 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 09-05-2015 3
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 5 02-05-2015 7
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2015 7
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 5 25-04-2015 8
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 19-04-2015 16
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 5 18-04-2015 13
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 12-04-2015 5
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 06-04-2015 11
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 04-04-2015 11
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 5 29-03-2015 7
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 5 28-03-2015 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 22-03-2015 5
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 21-03-2015 6
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 14-03-2015 9
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 24-01-2015 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-01-2015 4
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 10
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 5 03-01-2015 8
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2014 3
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 20-12-2014 10
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 5 13-12-2014 8
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 07-12-2014 6
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 5 30-11-2014 7
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 29-11-2014 11
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 23-11-2014 8
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 5 22-11-2014 13
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-11-2014 10
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-11-2014 6
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 08-11-2014 15
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 02-11-2014 10
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 01-11-2014 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 26-10-2014 6
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 25-10-2014 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 19-10-2014 4
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 5 18-10-2014 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 12-10-2014 4
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 4 14-09-2014 8
Klompenronde Jeugd Cat. 4 13-09-2014 12
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 4 07-09-2014 4
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 31-08-2014 6
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 24-08-2014 11
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 4 06-07-2014 6
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 14-06-2014 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 08-06-2014 19
MTB CUP Heeswijk Jeugd (11-12 jr.) 01-06-2014 5
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 29-05-2014 7
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 4 25-05-2014 10
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 24-05-2014 8
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 18-05-2014 5
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 4 17-05-2014 3
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 16
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 26-04-2014 15
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 21-04-2014 10
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 4 20-04-2014 3
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 19-04-2014 11
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 4 06-04-2014 8
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 30-03-2014 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 23-03-2014 17
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 15-03-2014 7
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 09-03-2014 12
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-01-2014 11
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 29-12-2013 13
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 28-12-2013 19
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 22-12-2013 17
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 4 21-12-2013 17
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 15-12-2013 13
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 14-12-2013 24
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 08-12-2013 16
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 07-12-2013 14
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 01-12-2013 16
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 4 30-11-2013 19
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2013 16
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 4 23-11-2013 22
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 4 17-11-2013 15
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 16-11-2013 22
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 09-11-2013 26
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 03-11-2013 19
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 02-11-2013 17
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 27-10-2013 13
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 19-10-2013 21
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 13-10-2013 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 06-10-2013 16
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 21-09-2013 13
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 15-09-2013 16
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 07-09-2013 8
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 3 01-09-2013 3
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 25-08-2013 18
2e Rabobank Jeugdronde van Annen Jeugd Cat. 3 27-07-2013 9
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 07-07-2013 16
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 30-06-2013 9
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 3 22-06-2013 10
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 16-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 09-06-2013 10
Ronde "Kopje van Bloemendaal" Jeugd Cat. 3 05-06-2013 2
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 02-06-2013 7
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 01-06-2013 7
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 19-05-2013 11
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 09-05-2013 15
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 3 05-05-2013 12
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 3 04-05-2013 3
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 3 04-05-2013 3
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 21-04-2013 4
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 3 20-04-2013 6
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 07-04-2013 4
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 06-04-2013 12
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 01-04-2013 9
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 31-03-2013 6
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 26-01-2013 10
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2012 22
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 15-12-2012 22
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 3 24-11-2012 14
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 17-11-2012 19
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 10-11-2012 16
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 04-11-2012 21
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 03-11-2012 17
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 2 26-08-2012 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 18-08-2012 10
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Jeugd Cat. 2 14-07-2012 8
62e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 2 01-07-2012 6
DK JEUGD MIDDEN 2012 Jeugd Cat. 2 23-06-2012 5
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 17-06-2012 8
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 16-06-2012 8
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 09-06-2012 11
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 03-06-2012 4
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 2 27-05-2012 4
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 26-05-2012 4
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 17-05-2012 11
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 2 12-05-2012 2
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 2 06-05-2012 4
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 2 30-04-2012 11
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2012 14
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 21-04-2012 9
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 08-04-2012 10
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 2 07-04-2012 4
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 01-04-2012 8
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-03-2012 12
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 10 jaar 21-01-2012 6
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 2 15-01-2012 4
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 2 14-01-2012 11
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 2 08-01-2012 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2011 8
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 2 18-12-2011 7
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 17-12-2011 20
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 11-12-2011 10
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 10-12-2011 9
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 04-12-2011 17
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 03-12-2011 14
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 27-11-2011 11
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 2 20-11-2011 9
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-11-2011 11
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 30-10-2011 15
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 23-10-2011 14
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 2 16-10-2011 5
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 2 09-10-2011 5
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 1 17-09-2011 7
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 04-09-2011 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2011 12
1e TPE Jeugdronde van Beek Jeugd Cat. 1 21-08-2011 5
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 10-07-2011 6
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 09-07-2011 8
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2011 12
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 26-06-2011 11
DK Jeugd Midden 2011 Jeugd Cat. 1 18-06-2011 3
DK Jeugd Midden 2011 Jeugd Cat. 1 18-06-2011 4
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 02-06-2011 9
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 1 29-05-2011 6
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 28-05-2011 6
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 2 22-05-2011 11
CRM Partners Jeugdronde van Amersfoort 2011 Jeugd Cat. 1 14-05-2011 2
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 08-05-2011 11
Ronde van Elim Jeugd Cat. 1 01-05-2011 3
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 1 30-04-2011 4
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 24-04-2011 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 Meisjes 03-04-2011 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 16-01-2011 7
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 1 15-01-2011 7
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2011 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 02-01-2011 7
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 29-12-2010 6
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 1 11-12-2010 3
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 05-12-2010 6
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 04-12-2010 4
pietencross Jeugd Cat. 1 28-11-2010 5
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 1 21-11-2010 4
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 1 20-11-2010 7
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 14-11-2010 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 13-11-2010 3
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 1 07-11-2010 3
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 06-11-2010 5
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 31-10-2010 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 30-10-2010 5
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 1 16-10-2010 3
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 09-10-2010 3
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 1 19-09-2010 19
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-09-2010 16
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 1 12-09-2010 14
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 05-09-2010 16
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 28-08-2010 23
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 1 11-07-2010 11
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 04-07-2010 7
Districts Kampioenschappen Jeugd 2010 Jeugd Cat. 1 26-06-2010 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 13-06-2010 12
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 06-06-2010 10
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 29-05-2010 18
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 1 13-05-2010 19
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 1 08-05-2010 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 24-04-2010 14
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 11-04-2010 11
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 04-04-2010 13
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 1 17-01-2010 14
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 10-01-2010 12
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 03-01-2010 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 19-12-2009 9
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 1 13-12-2009 12
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 1 05-12-2009 11
Pietencross Jeugd Cat. 1 29-11-2009 13
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 22-11-2009 12
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 1 14-11-2009 5
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 07-11-2009 9
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 1 31-10-2009 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.