Nance Drift

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 25
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Jeugd Cat. 6 22-06-2019 39
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 15-06-2019 19
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 26-05-2019 34
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 25-05-2019 31
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 12-05-2019 11
Zwiep Trek mtb cup LJC Jeugd Cat. 6 11-05-2019 26
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 6 05-05-2019 13
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 6 27-04-2019 29
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 6 06-04-2019 32
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 6 30-03-2019 23
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 23-03-2019 22
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 09-03-2019 36
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 26-01-2019 8
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 6 06-01-2019 14
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 25
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2018 17
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 22-12-2018 19
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2018 21
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 6 25-11-2018 12
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 18-11-2018 15
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 17-11-2018 17
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 33
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 23
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 15
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-09-2018 2
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 5 15-09-2018 14
Klompenronde Jeugd Cat. 5 08-09-2018 4
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 5 01-09-2018 21
58e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 5 11-07-2018 2
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 10
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 14
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 01-07-2018 14
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 2
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 20
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2018 4
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 5 23-06-2018 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 17-06-2018 15
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 5 26-05-2018 13
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 06-05-2018 1
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 05-05-2018 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2018 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2018 4
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2018 16
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 07-04-2018 6
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 5 31-03-2018 5
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 17-03-2018 4
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 10-03-2018 15
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 27-01-2018 2
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 13
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 4
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 5 02-12-2017 13
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 6
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 19-11-2017 15
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 2
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 5
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 29-10-2017 9
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 3
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 8
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 11
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 30-09-2017 6
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 4 16-09-2017 27
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 4 09-09-2017 19
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 6
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 4 01-07-2017 10
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 24-06-2017 14
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 4 17-06-2017 12
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 10-06-2017 3
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 4 03-06-2017 16
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 7
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 8
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 06-05-2017 3
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 29-04-2017 4
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 23-04-2017 15
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 22-04-2017 2
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 4 15-04-2017 13
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 5
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 08-04-2017 8
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 9
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 4 25-03-2017 12
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 4 18-03-2017 20
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 11-03-2017 23
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 21-01-2017 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 27
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 14
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 15
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-12-2016 11
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 18
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2016 11
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 27-11-2016 9
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 12
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 20
Nationale veldrit Jeugd Cat. 4 30-10-2016 19
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 01-10-2016 3
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 3 24-09-2016 19
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 3 17-09-2016 20
Klompenronde Jeugd Cat. 3 10-09-2016 11
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (11-12 jr.) 27-08-2016 23
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 15
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 3 25-06-2016 26
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 28-05-2016 12
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-05-2016 6
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 3 21-05-2016 5
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 08-05-2016 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 30-04-2016 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 23-04-2016 7
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 17-04-2016 14
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 3 16-04-2016 13
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 10-04-2016 5
LJC Sittard Jeugd Cat. 3 09-04-2016 12
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 02-04-2016 10
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 26-03-2016 10
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 19-03-2016 10
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 12-03-2016 12
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 23-01-2016 2
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 16-01-2016 17
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 17
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 3 20-12-2015 8
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 13-12-2015 10
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 16
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2015 4
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 8
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 28-11-2015 15
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 13
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 3 14-11-2015 11
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 3 08-11-2015 8
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2015 18
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 01-11-2015 7
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 2 26-09-2015 17
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2015 8
KNWU NK MTB 2015 Kidsrace 18-07-2015 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 13
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 2 27-06-2015 11
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 13-06-2015 3
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 07-06-2015 5
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 31-05-2015 2
LJC Jeugd Cat. 2 30-05-2015 24
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-05-2015 2
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 2 16-05-2015 17
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 14-05-2015 5
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 2 10-05-2015 4
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 2 02-05-2015 15
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 25-04-2015 8
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 2 18-04-2015 13
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-04-2015 10
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 04-04-2015 15
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 3
Jeugd Mountainbike Wedstrijd 2015 Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 2 28-03-2015 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 22-03-2015 9
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 21-03-2015 14
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 14-03-2015 14
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 17-01-2015 3
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2015 8
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 2 04-01-2015 15
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 20-12-2014 18
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 2 13-12-2014 4
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 07-12-2014 4
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 2 30-11-2014 7
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 29-11-2014 9
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 23-11-2014 4
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 2 22-11-2014 6
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-11-2014 13
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-11-2014 4
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 2 02-11-2014 7
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 01-11-2014 9
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 26-10-2014 9
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-10-2014 14
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 19-10-2014 7
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 12-10-2014 8
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 28-09-2014 6
Klompenronde Jeugd Cat. 1 13-09-2014 9
Finale topcompetitie Jeugd (8-10 jr.) 30-08-2014 10
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 1 06-07-2014 6
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8/9 jaar) 14-06-2014 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 08-06-2014 7
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 18-05-2014 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 11-05-2014 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 27-04-2014 9
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 19-04-2014 11
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 12-04-2014 10
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 06-04-2014 2
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 1 30-03-2014 6
Beneluxkampioenschappen Mountainbike Funklasse Jeugd (8-10 jr.) 07-09-2013 17

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.