Hans Schelvis

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Sint Pancras Sportklasse 07-09-2019 11
59e Ronde van Heemskerk Sportklasse 01-09-2019 13
Ronde van Oudorp (C)-Sportklasse/Basisleden 25-08-2019 12
Ronde van Beverwijk Sportklasse 10-08-2019 16
47e Wielerronde van Oostzaan Sportklasse 04-08-2019 32
39e wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 13-07-2019 33
57e Wielerronde van Hoogkarspel Sportklasse 07-07-2019 20
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 22-06-2019 18
Ronde van het Purmerplein Sportklasse 30-05-2019 9
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Masters 40+ 24-05-2019 26
Wielerronde van 't Zand (C)-Sportklasse/Basisleden 12-05-2019 35
16e Nicooz Wielerronde van Amstelveen Masters 40+ 05-05-2019 10
Haagse Wielerdag Sportklasse 28-04-2019 13
63 e Ronde van Werkendam (C)-Sportklasse/Basisleden 22-04-2019 34
Ronde van Breezand Sportklasse 14-04-2019 27
14 e Ronde van Ottoland Sportklasse 22-09-2018 33
58e Ronde van Heemskerk Sportklasse 02-09-2018 29
Ronde van Beverwijk Sportklasse 08-08-2018 20
46e Wielerronde van Oostzaan Sportklasse 05-08-2018 12
68e Ronde van Santpoort Sportklasse 01-08-2018 26
38e Wielerronde van Abbenbroek (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 14-07-2018 19
Ronde van Warmenhuizen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-06-2018 24
49e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk a.d. Amstel Masters 40+ 17-06-2018 14
Omloop van Wervershoof Sportklasse 27-05-2018 24
District kampioenschap Noord-Holland Masters 40+ 21-05-2018 8
Ronde van het Purmerplein (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 10-05-2018 12
15e Nicooz Ronde van Amstelveen - Westwijk Masters 40+ 06-05-2018 11
Haagse Wielerdag Sportklasse 29-04-2018 7
ASC Olympia - 64e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2018 14
Ronde van de Guldemond (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-04-2018 14
Ronde Van Lisse Sportklasse 24-09-2017 22
57e Ronde van Heemskerk Sportklasse 03-09-2017 25
Excelsiors Wielerdag Sportklasse 27-08-2017 19
45e Ronde van Oostzaan Sportklasse 06-08-2017 23
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-07-2017 29
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 25-06-2017 9
49e Wielerronde van 't Zand NH Masters 40+ 07-05-2017 15
TC 8 - D-Day 100 % Strandrace Diverse Licentiecategorieen 28-01-2017 92
44e Kermis Wielerronde van Assendelft (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-10-2016 32
Ronde van St. Pancras Sportklasse 03-09-2016 12
56e Ronde van Heemskerk Sportklasse 28-08-2016 20
Ronde van Hoogkarspel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-07-2016 34
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 26-06-2016 17
43e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 03-10-2015 26
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 30-08-2015 24
46e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 23-08-2015 70
Ronde van Beverwijk Sportklasse 16-08-2015 32
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 09-08-2015 29
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 28-06-2015 22
Ronde van Uitgeest Sportklasse 21-06-2015 12
59e Pinkster Drie Wielerronde van Krommenie (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-05-2015 18
ronde van Amsterdam Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 14-05-2015 38
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen Masters 40+ 10-05-2015 19
47e Wielerronde van 't Zand Masters 40+ 03-05-2015 10
11e Wielerronde van Weesp (met extra klassementen Nwl en Dames) Masters 40+ 05-04-2015 29
Lotto/KNWU Strandrace Dijk tot Dijk Diverse Licentiecategorieen 08-02-2015 87
Mitsubishi Motors Mountainbike Beachrace Noordwijk-IJmuiden-Noordwijk Diverse Licentiecategorieen 14-12-2014 138
42e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 04-10-2014 14
Ronde van Waterland Sportklasse 21-09-2014 24
Ronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 14-09-2014 31
54e Ronde van Heemskerk Sportklasse 31-08-2014 27
45e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 24-08-2014 30
Ronde van Beverwijk Sportklasse 17-08-2014 23
51e Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 06-07-2014 24
Ronde van Uitgeest Sportklasse 29-06-2014 42
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 22-06-2014 41
58e Pinkster Drie Wielerronde van Krommenie Sportklasse 10-06-2014 21
Rabo Omloop van Wervershoof Sportklasse 25-05-2014 56
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen Masters 40+ 11-05-2014 23
10e Wielerronde van Weesp Masters 40+ 20-04-2014 22
41e Kermis Ronde van Assendelft Sportklasse 05-10-2013 19
Rabo Wielerronde van Purmerend Masters 30+ 15-09-2013 22
53e Ronde van Heemskerk Sportklasse 01-09-2013 67
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 25-08-2013 25
43e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 18-08-2013 32
Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 07-07-2013 36
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 23-06-2013 27
Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 21-05-2013 24
9e Wielerronde van Weesp - onderdeel Amstel en Vechtklassement Masters 40+ 19-05-2013 26
ronde van het Purmerplein Sportklasse 09-05-2013 25
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Masters 40+ 05-05-2013 26
40e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 06-10-2012 20
Rabo wielerronde van Purmerend Masters 30+ 16-09-2012 21
Ronde van Heemskerk Sportklasse 02-09-2012 7
62e Ronde van Santpoort Sportklasse 01-08-2012 18
Omloop van Wervershoof Diverse Licentiecategorieen (C) 22-07-2012 51
57e Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 15-07-2012 35
50e Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 01-07-2012 20
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 24-06-2012 13
30e Ronde van Uitgeest Sportklasse 10-06-2012 21
Pinkster Drie Ronde van Krommenie Sportklasse 29-05-2012 25
Wielerronde van Weesp Masters 40+ 27-05-2012 14
Ronde van Sloten Sportklasse 20-05-2012 24
58e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 30-04-2012 35
Twee Bruggen Ronde van Zaandam Sportklasse 22-04-2012 28
39e Kermis Wielerronde van Assendelft Sportklasse 01-10-2011 19
Ronde van Lisse Diverse Licentiecategorieen (B) 25-09-2011 41
Ronde van Hillegom Diverse Licentiecategorieen (B) 18-09-2011 22
Ronde van de Waarderpolder Masters 30+ 04-09-2011 21
Ronde van Heemskerk Sportklasse 28-08-2011 5
Ronde van Santpoort Sportklasse 03-08-2011 31
Ronde van de Bakkerstraat Sportklasse 17-07-2011 18
Ronde van Hoogkarspel Sportklasse 03-07-2011 6
Ronde van Limmen Diverse Licentiecategorieen (C) 25-06-2011 19
Pinksterdrie Ronde van Krommenie Sportklasse 14-06-2011 15
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 11-06-2011 26
Ronde van Uitgeest Sportklasse 29-05-2011 26
Omloop van Wervershoof Diverse Licentiecategorieen (C) 22-05-2011 22
Ronde van Waterland Sportklasse 01-05-2011 9
Ronde van Hillegom Diverse Licentiecategorieen 19-09-2010 26
Rabo Wielerronde van Purmerend Amateurs B 12-09-2010 45
Wielerronde van Hilversum Amateurs B 05-09-2010 24
Ronde van Heemskerk Amateurs B 29-08-2010 9
Ronde van Heerhugowaard Amateurs B 22-08-2010 28
Ronde van Limmen Diverse Licentiecategorieen 21-08-2010 16
Ronde van Beverwijk Amateurs B 15-08-2010 37
Ronde van Hoogkarspel Diverse Licentiecategorieen 04-07-2010 30
Ronde van Uitgeest Amateurs B 13-06-2010 12
Pinksterdrie Wielerronde van Krommenie Amateurs B 25-05-2010 20
Regio kampioenschap Noord- en Zuid-Holland en District kampioenschap Noord-Holland Amateurs B 24-05-2010 16
Rabo Wielerronde van Purmerend Amateurs B 13-09-2009 28
Ronde van Heemskerk Amateurs B 30-08-2009 22
Ronde van Hoogkarspel Diverse Licentiecategorieen 05-07-2009 15
Ronde van Wheelerplanet Diverse Licentiecategorieen 28-06-2009 24
Hartje Hoorn Amateurs B 07-06-2009 23
Pinksterdrie Wielerronde van Krommenie Amateurs B 02-06-2009 17
Ronde van Wervershoof Diverse Licentiecategorieen 03-05-2009 33
Twee Bruggen Ronde van Zaandam Diverse Licentiecategorieen: Amateurs B en C 26-04-2009 11
Ronde van Lisse Amateurs B 21-09-2008 20
Ronde van de Waarderpolder Amateurs B 07-09-2008 7
Ronde van Limmen Amateurs B 10-08-2008 23
Ronde van Uitgeest Amateurs B 08-06-2008 21
Pinksterdrie Wielerronde van Krommenie Amateurs B 13-05-2008 19
Ronde van Heemskerk Amateurs B 02-09-2007 19
28 e Ronde van Beverwijk Amateurs B 12-08-2007 26

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.